Samsung A7 2018 Arka Kapak Değişimi

Samsung A7 2018 arka kapak değişimi için doğru adrese geldiniz. CepMarket olarak 2004 yılından bu yana Samsung başta olmak üzere telefon tamirleri yapıyoruz. Arka kapak değişimi gelişmiş ekipmanlarımızı kullanarak gerçekleştirdiğimiz en sık talep edilen tamir arasında yer almaktadır. Siyah, gold ve mavi Samsung A7 2018 arka kapak değişimi bu anlamda 1 saatten kısa sürede tamamlanıyor.

Bilinmesi Gerekenler

Samsung Galaxy telefonlarda arka kapak değişimine birçok farklı nedenle ihtiyaç duyulabilir. Batarya şişmesi bazlı arka kapak kırılmasından, renk solması, çizilme, kırılma ve yıpranmaya kadar bir Samsung A7 2018’in arka kapak tamiri ihtiyacı değişkenlik göstermektedir. Sebep her ne olursa olsun siyah, gold ve mavi gibi tüm renk seçeneklerini destekliyoruz. İşlemde verileriniz silinmemektedir.

iPhone Arka Kapak Yapıştırma

Değişim Süreniz Nedir?

Tamir ve parça değişim süresi cihazdan cihaza farklılık göstermektedir. A7 2018’de kırık arka kapak yenileme işlemi hasarın boyutuna bağlı olarak en hızlı 30 dakikada tamamlanmaktadır. Tamirlerimizde işçilik ve parça garantisi sunduğumuzdan onarımla ilgili hiçbir adımdan endişe etmeniz gerekmez.

Merak Edilenler

  • A7 2018 arka kapak değişiminin ardından verilerim silinir mi, tamirden sonra bilgilerim kaybolacak mı?
  • CepMarket teknisyenlerimiz işleme başlamadan önce cihazınızı güvenle yedeklemektedir
  • Takılan parça A kalite, orijinal olduğundan herhangi bir dokunma hissiyatı, dayanıklılık ya da renk kalitesi değişikliği olmaz
  • Cihazınız düşmelere karşı en az eskisi kadar sağlamlık gösterir

Kargoyla Arka Kapak Tamiri

Yurtiçi ile kargo anlaşmamız bulunduğundan sözleşme numaramızı kullanarak A7 2018 telefonunuzu bize arka kapak değişimi için ücretsiz gönderip alabilirsiniz. Tamirde taşıma ücreti ödemezsiniz. Kampanyamız tüm Türkiye için geçerlidir. En hızlı kırık arka kapak tamiri için hasarlı cihazınızı bize ücretli kurye servisimizle ulaştırabilirsiniz.

Samsung Arka Kapak Değişimi Videosu

6 Nisan 2020 – Samsung A7 2018 Tamir Bilgileri

ModelFiyat
Samsung Galaxy A7 2018 Arka Kapak Değişimi 150 TL
Samsung A7 2018 Cam DeğişimiSorunuz
Samsung A7 2018 Arka Kamera Camı DeğişimiSorunuz
Samsung A7 2018 Batarya DeğişimiSorunuz
Samsung A7 2018 Arka Kapak DeğişimiSorunuz
iPhone Arka Kapak Nasıl Açılır?

Fiyat Bilgisi

Ücret bilgisi için şimdi yukarıdaki tabloya göz atabilir ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Ücretlerimiz değişkenlik göstermektedir. Düzenli aralıklarla belirli telefon tamirlerine, arka kapak değişimlerine indirimler yapıyoruz. Bu indirimlerden biri yakaladığınızda marketin çok altında, uygun fiyatlı, ucuz arka kapak değişimleri yaptırabilirsiniz. A7 2018 buna dahildir.