Polarize Değişimi

Polarize Değişimi

Polarize Değişimi

2006 yılından bu yana akıllı telefonlarda parça değişimi, onarımı ve telefon alım – satımı yapan CepMarket, Türkiye’nin en tecrübeli telefon teknik servisleri arasında yer alıyor. CepMarket’te polarize değişimi yapıyoruz. “Polarizer” olarak bilinen bu bileşen tipik LCD ekranların vazgeçilmez parçalarından biridir. Polarize, ekranda gösterilen görüntünün görünebilirliğini artırır. CepMarket’te polarize bileşeni hasar görmüş akıllı telefonlarda hızlı ve güvenilir polarize değişimi yapıyoruz.

Polarize Değişimi Nasıl Yapılıyor

CepMarket’te tüm polarize ekran değişimlerinde gelişmiş ekipmanlar ve bu işte uzmanlaşmış tecrübeli teknik servis elemanlarımızdan yardım alıyoruz.

  • Xiaomi, Samsung, iPhone ve Huawei gibi tüm başlıca markalarda ve diğerlerinde polarize değişimi desteğimiz bulunuyor.
  • Polarize, ekrandaki ışığı “polarize” eden ve bu sayede tek bir yönde sabit ve kesin bir açıda görüntü alınmasını sağlayan bir bileşendir.
  • Telefonda kullanılan polarize filmin türüne göre bazı polarizeler iyot içerebilir.
  • Bu filmler iyotun, gerilmiş polivinil alkol yüzeye işlenmesiyle elde ediliyor. Ancak tümünün değişimi neredeyse aynı yöntemlerle yapılıyor.

Ekran Görüntü Kalitem Düşer mi

Polarize, ekran bileşenini ve doğrudan ekran görüntü kalitesini etkileyen bir parça olduğundan müşterilerimiz bizlere en çok polarize değişimi ekran görüntü kalitesini etkiler mi sorusunu iletiyor. Burada memnuniyetle söyleyebiliriz ki, akıllı telefon parçalarında daima en üst kalite, en güvenilir parçaları kullandığımızdan böyle bir değişim ekran görüntü kaliteniz, maksimum parlaklık oranınız ya da resim renk aralığınız gibi detayları değiştirmemektedir, orijinali gibi bırakmaktadır.

Hızlı, Güvenilir Telefon Polarize Değişimi

Tamirlerimiz tipik olarak 1 saatte tamamlandığından çoğu zaman değişim gerçekleşirken servisimizde bekleyebilirsiniz. Polarize değişiminde üst düzey ekipmanlardan yardım alıyor, böylece tamir sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hata ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.

Polarize değişiminde anlık stok ve fiyat bilgisi için 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizleri arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Polarize değişimi fiyatları için arama kutusunu kullanabilirsiniz, bizlere merak ettiğiniz ürünlerin ücret bilgisini sorabilirsiniz.

Bu kategoride güncelleme yapılıyor olabilir, aramanız sonuç vermiyorsa destek hattımız 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizleri arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!