Oppo Store

Son zamanların yükselen telefon akıllı markalarından Oppo 31 Ocak 2019’da Türkiye pazarına resmen giriş yaptığını açıkladı. Şirket uzun zamandır Asya’nın Apple’ı olarak görülüyordu cihazlarında yenilikçi tasarımlar sunarak kullanıcıların ilgisini çekiyordu. Oppo bu anlamda ilk çentiksiz tam ekran telefon sunan markalardan biri oldu. İstanbul’da Oppo Store arayan kullanıcılar bunun için Kadıköy’deki Oppo Store mağazasını ziyaret edebiliyor.

Oppo Store Nerede?

Çinli Oppo firmasının en yeni telefonlarını birinci elden test etmek ve de satın almak isteyen kullanıcılar bunun için Kadıköy’de yeni açılan Oppo Store’u ziyaret edebiliyorlar. Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722 Kadıköy / İstanbul adresiyle Oppo Store, CepMarket telefon servisi ile aynı noktada yer almaktadır.

  • Oppo Store mağazamıza gelerek Oppo telefonları birinci elden test edebilirsiniz.
  • Oppo Store’a ulaşım oldukça kolaydır, mağaza cadde üstünde yer almaktadır.
  • Oppo Store’da telefonların yanında Oppo aksesuarlar da satın alınabiliyor.
Cep Telefonu Modelini Öğrenme

Oppo Store Ne Zaman Açıldı?

Türkiye’nin ve de İstanbul’un ilk Oppo telefon mağazalarından olan Oppo Store’da kullanıcılar firmanın en iyi tasarımlı en yeni cihazlarını kullanma şansına erişiyor. Mağaza bu anlamda geçtiğimiz haftalarda kapılarını açtı. Gerek Kadıköy’deki merkezi konumu gerekse kolay ulaşım seçenekleri ile müşterilerine deneyerek ve beğenerek yeni Oppo telefon sahibi olma fırsatını sunuyor.

Oppo Telefonları Nerede Test Edebilirim?

Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722 Kadıköy / İstanbul adresine ulaşarak hayalinizdeki Oppo telefonu test etme şansına erişebilirsiniz. Mağazamız CepMarket akıllı telefon tamir servisi ile aynı binada yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm soruları bize iletmek için şimdi 7/24 online WhatsApp servisimizi kullanabilir veya şimdi bizi arayabilirsiniz.

6 Nisan 2020 – Oppo Telefon Tamirleri

ModelFiyat
Oppo A5s Ekran Değişimi TL
Oppo Find X Ekran Değişimi TL
Oppo Find 7a Ekran Değişimi TL
Oppo F9 Ekran Değişimi TL
Oppo AX7 Ekran Değişimi TL