Oppo Mağazası

İlk akıllı telefonunu 2008 yılında Smile Phone adıyla piyasaya süren Oppo son yılların en dikkat çeken telefon markalarından biri haline geldi. Cihazlarında daima yeni ve ilginç teknolojilere yer veren Oppo bu alışkanlığını bugün de sürdürüyor. Şirket ilk çentiksiz ekranlı telefonlardan birini tasarlayarak büyük ses getirdi. Şimdiyse Türkiye pazarına girerek daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Kullanıcılar bu anlamda Oppo mağazası nerede merak ediyorlar.

Yakınımdaki Oppo Mağazası

Türkiye’ye yeni giren bir marka olarak İstanbul ve diğer illerde pek fazla Oppo mağazası bulamamanız şaşırtıcı değil. Ancak merak etmeyin bu Oppo mağazalarından en yeni ve en gelişmiş olanlarından biri Kadıköy’de, İstanbul’un merkezinde yer alıyor. Bu Oppo mağazasına Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722 Kadıköy / İstanbul adresiyle ulaşabiliyorsunuz.

  • Yeni Oppo mağazası CepMarket teknik servisi ve diğer telefon markalarıyla aynı binada yer almaktadır.
  • Bu Oppo mağazasında Çinli Oppo firmasının en yeni telefonlarını birinci elden test edebiliyorsunuz.
  • Beraberinde kılıflar gibi orijinal Oppo aksesuarları da satın alabiliyorsunuz.
Oppo Servis

Oppo Mağazasına Nasıl Ulaşılır?

Kadıköy’deki Oppo mağazamızın en önemli avantajlarından biri cadde üstünde yer almasıdır. Bu mağazada son çıkan Oppo telefonları kullanıp, test edebiliyor ve dilerseniz hızlıca satın alabiliyorsunuz. En kaliteli, orijinal Oppo aksesuarlara sahip olmak isteyen kullanıcılar da yine Kadıköy’de yer alan Oppo mağazamıza uğrayabiliyor. Mağazamız diğer birçok telefon markasının ve CepMarket teknik servisinin olduğu aynı binada bulunmaktadır. Otobüs ulaşımı oldukça kolaydır.

Mağazada Hangi Oppo Telefonlar Bulunuyor?

Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722 Kadıköy adresinde açılan yeni Oppo mağazasında tüm yeni Oppo akıllı telefonları test edebiliyorsunuz. Bunlar arasında F9 Pro gibi popüler modellerden herkesin gözdesi çentiksiz ekranlı Find X’e kadar uzanan geniş bir liste var. Konu ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bizlere 7/24 online WhatsApp servisimizden sorabilir veya telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

1 Nisan 2020 – Oppo Telefon Tamirleri

ModelFiyat
Oppo A5s Ekran Değişimi TL
Oppo Find X Ekran Değişimi TL
Oppo Find 7a Ekran Değişimi TL
Oppo F9 Ekran Değişimi TL
Oppo AX7 Ekran Değişimi TL
iPhone'da Facebook Çalışmıyor