NOKIA Ekran Değişimi

Nokia LCD Ekran Değişimi Fiyatları

Neredeyse yok olma noktasına gelen ancak HMD markası tarafından tekrar canlandırılmaya çalışılan Nokia telefonlar uygun fiyatlarıyla ilgi görüyor. CepMarket olarak Nokia telefonlarda A kalite ekran değişimi yapıyor, hasarlı ön camı onarıyoruz. Böylece ekran çatladı, kırıldı diyerek asla endişe etmenize gerek kalmıyor. Revize ekranların yanı sıra dileyen kullanıcılara ucuz ekran değişimi seçeneklerimizi de sunuyoruz.

1 Saatte Değişim

Tüm HMD Nokia telefonlara 1 saatte ekran değişimi yapıyoruz. Bu süre modelden modele farklılık gösterip kimi modellerde daha kısa ve kimi modellerde daha uzun sürebilmektedir. Dolayısıyla cihazınızı bize getirmeden önce isterseniz işlemin süresi hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Devamında A kalite yedek ekran kullandığımızı da belirtelim. Burası önemli, zira düşük kalite ekranlarla tamir yapan birçok servis bulunmaktadır. Düşük kalite ya da A kalite olmayan ekranlar uzun vadede size daha pahalıya patlar.

Bu ekranlar daha dayanıksız olur, kolay kırılır, kolay çizilir ve ekran rengi orijinalinden daha kötüdür. Örneğin, daha mavi ya da daha sarımtırak bir ışık verebilir. Özellikle daha mavi ışık vermesi gözlerinizin daha çabuk kuruyacağı ve uzun vadede gözde sağlık sorunları oluşabileceği anlamına geliyor. Dolayısıyla tüm bu etkenlerden kaçınmak için Kadıköy, CepMarket servisimizde A kalite Nokia ekran değişimleri yaptırmak için şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz Silinmez

Birçok müşterimiz ekran değişiminden sonra bilgilerinin silinip silinmeyeceğini merak ediyor. Ekran değişimi, doğası gereği cihazınızdaki bilgilerin silinmesine neden olmaz. Buna mesajlar, uygulamalar, fotoğraf ve videolar gibi her tür veri dahildir. Ancak tecrübeli Nokia teknisyenlerimiz her ihtimale karşı cihazınızda bir yedek alırlar. Müşterilerimize bu nedenle mağazamıza gelmeden önce telefonlarını önceden yedeklemelerini tavsiye ediyoruz. Yedek almayı unutursanız biz bizzat yedek alarak size bildiriyoruz.

14 Yıllık Tecrübe

Konu akıllı telefon tamirleri olduğunda tecrübe belki de her şeyden daha önemlidir. Buna bir de profesyonellik eklendiğinde artık o tamir servisinin bir abonesi olabilirsiniz. Kadıköy’de bulunan CepMarket servisimizde işte bunu sunuyoruz. Tüm Nokia tamirleri, ekran değişimi dahil, Nokia teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 2006 yılından bu yana Kadıköy’de teknik servis hizmeti veriyor olmamız tamir işlemlerinde daha gelişmiş ekipmanlar kullanarak tüm fiyatları daha uygun bir seviyeye çekmemize olanak tanıyor.

Ekran değişiminin yanında batarya değişimi, anakart değişimi, ahize değişimi, şarj soketi değişimi, arka kapak ve kasa değişimi gibi diğer Nokia hizmetleri de veriyoruz. Fiyat bilgileri için şimdi bizi arayabilirsiniz, ayrıca WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

Orijinal Nokia Ekran Değişimi

  • İster dış ister iç ekran olsun, her türlü LCD panel arızasını hızlı parça değişimlerimizle çözüme kavuşturuyoruz
  • Ekran kırılması, dokunmatik arızası ve ön cam çatlaması Nokia telefonlarda en sık yapılan tamirler arasında
  • Nokia teknik servisi olarak cihazınızı ortalama 1 saatte ilk günkü performansına döndürüyoruz

Kargo Gönderimi Var mı

Nokia‘larda kargoyla ekran değişimi imkanımız bulunuyor. Dilerseniz hem gidiş hem de dönüşte hiçbir taşıma ücreti ödemiyorsunuz. Eğer cihazınızı elden teslim etmek isterseniz de bizi arayarak yol tarifi alabilirsiniz. Ekranda kırık yoksa ancak buna rağmen görüntü alamıyorsanız Nokia telefonunuzu ücretsiz hasar tespit işleminden geçiriyoruz.

İşlemlerimizde işçilik garantimiz bulunmaktadır. Nokia telefonunuzun kusursuz çalışacağını garanti ediyoruz. Ekran değişiminden sonra Nokia’nın dokunmatik hızı, hassasiyeti ya da ekran rengi eskisi gibi kalır. Plastik dış panelde bir sorun varsa bu da otomatik olarak düzeltilir. Aşağıdaki liste içinde NOKIA Android serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir. En sağ üstteki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

NOKIA Ekran Değişimi Fiyatları

NOKIA 2 500 TL
NOKIA 2.2 TL
NOKIA 3 399 TL
NOKIA 3.2 500 TL
NOKIA 3310 299 TL
NOKIA 3310 ( yeni ) 299 TL
NOKIA 4 399 TL
NOKIA 4.2 500 TL
NOKIA 5 399 TL
NOKIA 6 299 TL
NOKIA 7 299 TL
NOKIA 7 Plus 399 TL
NOKIA 8 399 TL
NOKIA 8110 399 TL
NOKIA 9 899 TL
NOKIA 9 PureView 199 TL
NOKIA Lumia 520 199 TL
NOKIA Lumia 532 299 TL
NOKIA Lumia 535 299 TL
NOKIA Lumia 540 299 TL
NOKIA Lumia 625 199 TL
NOKIA Lumia 650 199 TL
NOKIA Lumia 950 199 TL
NOKIA Lumia 950 XL 199 TL
NOKIA Lumia i520 299 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!