Motokurye Telefon Tamiri

Motokurye telefon tamiri almak isteyen müşterilere CepMarket’te gelişmiş motorkurye hizmetleri sunuyoruz. CepMarket olarak uzun yıllardır telefon tamiri sektöründe hizmetler veriyor ve müşterilerimizi daima yüzde yüz memnuniyet ile uğurluyoruz. Motorkurye telefon tamiri hizmetleri bu memnuniyetin inşa edilmesinde önemli bir yere sahip. Motokurye ile telefon tamiri yaptırmak çoğu zaman cihazınızın aynı gün içerisinde onarılacağı ve teslim edileceği anlamına gelir.

CepMarket’te Motorkurye ile Tamir Servisi

Motokurye telefon tamirine dair bilinmesi gereken birkaç püf noktası bulunuyor. Bu püf noktalarından bahsetmek gerekirse ilk başta tamir süresi gelecektir. Tamir süresi anlamında İstanbul’da alabileceğiniz en hızlı onarım hizmeti motokuryedir. Motokurye servisimiz telefonunuzu sizin belirlediğiniz bir noktadan teslim almak üzere harekete geçerler. Teslim alınan cihaz hızlıca servisimize getirilir ve ücretsiz hasar tespit işlemine alınır.

Motokurye Onarım Ücreti Nedir?

Belirlediğiniz bir noktadan teslim alınan cihaz Kadıköy’de bulunan CepMarket mağazamıza getiriliyor. Burada ücretsiz hasar tespit işleminin ardından gerekli onarım aşamasına geçilir. Motokurye ile telefon tamirinde gidiş 40 TL ve dönüş 40 TL olarak belirleniyor. Dileyen müşterilerimiz gidiş ve dönüş veya sadece tek bir seçenek için ödeme yapabiliyor. Tamirler Apple iPhone, Samsung, LG, Huawei, Xiaomi, Oppo ve General Mobile gibi tüm markaları kapsamaktadır.

Yurt Dışından Alınan Cihazı Pasaporta Kayıt Ettirme

Motokurye ile Telefon Tamiri Yaptırmak

Motokurye telefon tamiri bugün piyasada bulunan tüm telefon markaları için sunulmaktadır. Bu sayede hiçbir cihaz tamir edilmeden kalmaz. Sunduğumuz telefon tamir işlemleri arasında ekran değişimi, anakart değişimi, mikrofon, hoparlör, ahize, arka kapak ve şarj soketi gibi seçenekler var. Ayrıca gelişmiş ekipmanlarla çipset lehimleme işlemlerini de yapıyoruz.

6 Nisan 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

ModelFiyat
Oppo A5s Parmak İzi Sensörü DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi 1199 TL
Oppo AX7 Parmak İzi Sensörü DeğişimiSorunuz