Mi Store Kadıköy İstanbul Nerede?

Blog sayfasına dönün
Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler

Mi Store Kadıköy

Redmi gibi bütçe dostu telefonlardan Mi telefonlara kadar üstün özellikli cihazları uygun fiyata sunan Xiaomi son yıllarda büyük atılımlar yaptı. Xiaomi, ülkemizde de önemli oranda rağbet görüyor. Biz de CepMarket olarak İstanbul’da, Xiaomi severler için Mi Store Kadıköy mağazamızı açtık.

Mi Store Mağazaları

Hem estetiği hem de performansı ön plana çıkaran telefonlar sunarak akıllı telefon pazarında önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi açtığı Mi Store mağazalarıyla Türkiye’de daha fazla kullanıcıya erişmeye başladı. Teknoway, bu Mi Store mağazaları arasına giren en yeni adres oldu. Kadıköy’de Mi Store mağazaları arayan kullanıcılar soluğu Teknoway’de alıyor.

Mi Store Kadıköy teknoway

Xiaomi Fiyatları Ne Durumda?

Uygun fiyatlı, şık ve en son teknolojiyle donatılmış Xiaomi telefonların fiyatları modelden modele farklılık göstermekte. Ancak Xiaomi birçok ülkede telefon pazarının lideri ve bunun iyi bir nedeni var: Rekabetçi fiyatlar. Xiaomi fiyatları bu anlamda uygun seviyede seyretmeye devam ediyor.

Telefonla Konuşurken Neden Kendi Sesimi Duyuyorum?

Mi Store Fiyatlar

Mi Store fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar Kadıköy’de bulunan Teknoway plazamıza gelerek en yeni Xiaomi’leri test edebiliyor ve bunların fiyatları hakkında bilgi alabiliyorlar.Mi Store Kadıköy

Nereden Satın Alınır?

Telefonlar en iyi test edilerek alınır. İstanbul’da az sayıda Xiaomi Mi Store mağazası olduğundan Kadıköy’de açılan yeni Teknoway bu boşluğu biraz olsun dolduruyor. Kullanıcılar mağazamızda test ettikleri Xiaomi cihazları anında satın alabiliyorlar.

Mi Store Nerede?

Mi Store nerede merak edenler için Mi Store Kadıköy mağazamız haftaiçi her gün hizmetinizdedir. Mi Store, Hasanpaşa, Söğütlü Çeşme Cd No:196-5, 34722 Kadıköy/İstanbul adresinde bulunuyor.

Xiaomi Tamir Videosu

22 Eylül 2020 – Xiaomi Tamir Fiyatları

ModelEkran Değişimi Fiyatı
Xiaomi Mi 4249 TL
Xiaomi Mi 5249 TL
Xiaomi Mi 5S275 TL
Xiaomi Mi 5S Plus275 TL
Xiaomi Mi 6389 TL
Xiaomi Mi Max 2349 TL
Xiaomi Mi Max239 TL
Xiaomi Mi Mix 2499 TL
Xiaomi Mi Mix399 TL
Xiaomi Red Mi 5249 TL
Xiaomi Redmi 4X195 TL
Xiaomi Redmi 5A249 TL
Xiaomi Redmi Note 4245 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro239 TL
Cep Telefonu Anakart Arızası Nasıl Anlaşılır?

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün