Mi Store Kadıköy İstanbul Nerede?

Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler

Mi Store Kadıköy

Redmi gibi bütçe dostu telefonlardan Mi telefonlara kadar üstün özellikli cihazları uygun fiyata sunan Xiaomi son yıllarda büyük atılımlar yaptı. Xiaomi, ülkemizde de önemli oranda rağbet görüyor. Biz de CepMarket olarak İstanbul’da, Xiaomi severler için Mi Store Kadıköy mağazamızı açtık.

Mi Store Mağazaları

Hem estetiği hem de performansı ön plana çıkaran telefonlar sunarak akıllı telefon pazarında önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi açtığı Mi Store mağazalarıyla Türkiye’de daha fazla kullanıcıya erişmeye başladı. Teknoway, bu Mi Store mağazaları arasına giren en yeni adres oldu. Kadıköy’de Mi Store mağazaları arayan kullanıcılar soluğu Teknoway’de alıyor.

Mi Store Kadıköy teknoway

Xiaomi Fiyatları Ne Durumda?

Uygun fiyatlı, şık ve en son teknolojiyle donatılmış Xiaomi telefonların fiyatları modelden modele farklılık göstermekte. Ancak Xiaomi birçok ülkede telefon pazarının lideri ve bunun iyi bir nedeni var: Rekabetçi fiyatlar. Xiaomi fiyatları bu anlamda uygun seviyede seyretmeye devam ediyor.

iPhone Telefon Kilitlendi Açılmıyor

Mi Store Fiyatlar

Mi Store fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar Kadıköy’de bulunan Teknoway plazamıza gelerek en yeni Xiaomi’leri test edebiliyor ve bunların fiyatları hakkında bilgi alabiliyorlar.

Nereden Satın Alınır?

Telefonlar en iyi test edilerek alınır. İstanbul’da az sayıda Xiaomi Mi Store mağazası olduğundan Kadıköy’de açılan yeni Teknoway bu boşluğu biraz olsun dolduruyor. Kullanıcılar mağazamızda test ettikleri Xiaomi cihazları anında satın alabiliyorlar.

Mi Store Nerede?

Mi Store nerede merak edenler için Mi Store Kadıköy mağazamız haftaiçi her gün hizmetinizdedir. Mi Store, Hasanpaşa, Söğütlü Çeşme Cd No:196-5, 34722 Kadıköy/İstanbul adresinde bulunuyor.

Xiaomi Tamir Videosu

Ocak 2021 – Xiaomi Tamir Fiyatları

Model Ekran Değişimi Fiyatı
Xiaomi Mi 4 249 TL
Xiaomi Mi 5 249 TL
Xiaomi Mi 5S 275 TL
Xiaomi Mi 5S Plus 275 TL
Xiaomi Mi 6 389 TL
Xiaomi Mi Max 2 349 TL
Xiaomi Mi Max 239 TL
Xiaomi Mi Mix 2 499 TL
Xiaomi Mi Mix 399 TL
Xiaomi Red Mi 5 249 TL
Xiaomi Redmi 4X 195 TL
Xiaomi Redmi 5A 249 TL
Xiaomi Redmi Note 4 245 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro 239 TL
Android Reklam Virüsü Silme

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!