LG Telefon Teknik Servis

LG Şarjı Çabuk Bitiyor

LG Telefon Teknik Servis

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren CepMarket bugüne kadar sayısız LG marka cihazın ön kamera değişimi, ekran değişimi, kasa değişimi işlemlerini yapmıştır. LG telefonların teknik servisi olarak CepMarket’te bugün hala kullanılan tüm LG cihazların tamiri yapılmaktadır.

LG Telefon Teknik Servis

LG Teknik Servis Ücretleri Ocak 2021

LG telefonlarda teknik servis ücretleri, özellikle mağazadan mağazaya bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte en yeni LG telefonlardaki tamir ücretleri daha eski modellere göre çok daha yüksektir. Bu da kullanıcıları CepMarket gibi daha uygun fiyatlı çözümlere yönlendiren bir etken olmaktadır. CepMarket seçtiği fiyatlarda her zaman rekabetçi olmayı ister. Konu LG teknik servisi ve LG telefon tamiri olduğunda durum değişmez.

CepMarket’te en çok LG G7’nin parça değişimi yapılmaktadır. Bu anlamda LG G7 ThinQ ekran değişimi ücreti 499 TL’dir. En sık gerçekleştirdiğimiz işlemlerden biridir. LG’nin kendi servislerinde yapılan tamirlerde günler ve hatta haftalar geçerken mağazamızda bu yalnızca ortalama 45 dakika ile 1 saat alır.

Huawei Servis Kadıköy

Kullanıcılar isterse cihazlarını ücretsiz kargo ile bize gönderebilirler ve tekrar taşıma ücreti ödemeden geri alabilirler. CepMarket’te daha eski LG G5’lerden günümüzün en çok satan modellerine kadar tüm LG telefonlar için sensör değişimi, pil değişimi veya anakart değişimi yapılmaktadır. Bu işlemler için yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanılır ve cihazdaki her şey tamirden önce yedeklenir.

Ocak 2021 – LG Teknik Servis Ücretleri

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
LG V30+ Plus
499 TL
LG Q7+
299 TL
LG G7 ThinQ
499 TL
LG G4 209 TL
LG G6
525 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!