LG Servis Kadıköy

LG Şarjı Çabuk Bitiyor

LG Servis Kadıköy

CepMarket mağazası Kadıköy’de bulunmaktadır ve LG telefon tamiri yapan bir noktadır. 2006’da telefon onarım fikriyle yola çıkmış ve müşterilerine bu amaçla hizmet vermiştir. Ülkemizin sevilen telefon onarım noktalarından biri halini alan CepMarket, LG telefonlar da buna dahil olmak üzere her model ve marka için onarım hizmeti sunmaktadır.

Lg Servis Kadıköy

Kadıköy’de LG Telefon Servisi

Kadıköy LG telefon servislerinden bir tanesi olan CepMarket verdiği tüm hizmetler için parça garantisi sunar. Teknisyenlerimiz bütün LG telefon değişimlerini siz LG telefonunuzu teslim ettikten dakikalar sonra bitirmiş olacaktır. LG cihazınızda karşılaştığınız hemen bütün problemlere mağazamızda yanıt bulabilirsiniz. Sektördeki 10 yılı deviren deneyimimiz ile müşterilerimizden gelen sayısız olumlu geri dönüşe sahibiz. LG cihazınızın ihtiyaç duyduğu tüm tamir işlemlerinde mağazamız size çözümler sunacaktır.

CepMarket, hasarlı telefon ve tablet onarımı sloganıyla hizmetini verir. Ancak işimiz sadece tamir değildir; ayrıca müşterilerin verdiğimiz servisten memnun olduğunu bilmek isteriz. Bu sebeple müşterimizin ne düşündüğü bizim için mühim. Mağazamız tüm telefon arızalarını gelişmiş profesyonel ekipmanlarıyla ortadan kaldırabilmektedir. Bütün LG cihaz onarımlarında garantimizi alabilirsiniz. LG telefon kamera değişimi, LG telefon ahize sorunu, bozuk tuşlar, LG telefon ekran değişimi bunlara birer örnektir. Eğitimli ve profesyonel CepMarket teknisyenleri değişim işlemlerinde bizzat LG’ye tedarik edilen OEM yedek parçaları kullanır. Ekibimizin tamamı deneyimli teknisyenlerden ibarettir. Uzman ekibimiz LG telefon sorunlarınızı ışık hızında çözecektir.

  Güvenilir iPhone Servis

Mayıs 2021 – LG Batarya Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
LG V20Batarya Değişim TL
LG V10Batarya Değişim TL
LG K7Batarya Değişim TL
LG K10Batarya Değişim TL
LG K10 2017Batarya Değişim TL
LG G5Batarya Değişim TL
LG G4Batarya Değişim TL
LG G3Batarya Değişim TL
LG K9Batarya Değişim TL
LG G4 BeatBatarya Değişim TL

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir