LG Ekran Değişimi

LG LCD Ekran Değişimi Fiyatları

Özellikle tüm akıllı telefonlar arasında en iyi ekranları üretmesiyle bilinen LG yüksek kontrast oranı olan ekran panelleri geliştiriyor. Şirket normalde de bir ekran üreticisi ve bu yeteneğini telefonlarında kullanıyor. CepMarket olarak 10 yılı aşkın süredir LG telefon tamiri yapıyoruz. Ekran değişimi başta gelen seçeneklerden biri.

LG Ekran Kırılması Tamiri

  • Sadece 1 saatte ekran kırılması tamiri yapıyoruz.
  • Ekran kırılmasında A kalite yedek parçalar kullanılarak orijinal ekran değişimi yapılır.
  • Ön cam çatlaması LG’lerde ekran değişimi ile düzeltilir.
  • Özenli işçiliğimizle ucuz iç ve dış ekran değişimi yapıyoruz.

A Kalite Ekran Tamirleri

Son zamanlarda popülaritesini tekrar kazanmak için yenilikçi girişimlerde bulunan LG’nin çift ekranlı bir telefon yaparak öne çıktığını gördük. LG’nin bu telefonunda ikinci ekran sökülebiliyor ve cihaz tek ekranlı hale getirilebiliyor. LG, cihazlarında bunun gibi pek çok inovatif özelliğe sahip. Dolayısıyla LG telefonlarından kolay kolay vazgeçemeyen müşteriler için CepMarket’te hızlı ve güvenilir LG ekran değişimi yapıyoruz. LG ekran fiyatları Kadıköy, CepMarket servisimizde oldukça uygun fiyatlıdır.

Profesyonel LG Teknisyenleri

Kadıköy semtinde CepMarket olarak 14 yılı aşkın bir süredir cep telefonu tamirleri yapıyoruz. LG telefon tamirleri ve özellikle de ekran değişimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde tüm LG ekran tamirleri sadece 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Tamirlerde cihazınızın hiçbir özelliği kaybolmaz ya da performansı zayıflamaz. Cihazınızın tüm verileri yerli yerinde kalmaya devam eder. İlk günkü performansına dönen cihazınızda fotoğraflarınız, videolarınız, uygulamalarınız ve hatta mesajlarınız asla silinmez.

Bilgileriniz Silinmez

Tüm LG ekran fiyatları, LG teknisyenlerimiz tarafından özenle belirlenmektedir. Fiyatlandırmalarda daima müşteri memnuniyetini arıyoruz ancak kaliteden de ödün vermiyoruz. Ucuz tamirler her zaman en iyi tamirler anlamına gelmez. Kadıköy, CepMarket mağazamızda daima A kalite yedek LG ekranları kullanıyoruz. Bu sayede cihazınızın dokunmatik performansı, ekran parlaklık oranı, renk kalitesi ya da ekran tepki süresi gibi noktalarda orijinaline kıyasla hiçbir değişiklik olmamaktadır.
Uygun fiyata yapılan ekran değişiminden sonra LG telefonunuzda kırık ekran, çizik ekran, çatlak ekran ya da buna benzer hasarları taşıyan arızalı ekran tümüyle yenilenmiş olur.

Cihazınız tekrar ilk günkü kozmetik görünümüne kavuşur ve yeniden sıfır gibi hissettirir. CepMarket’te sadece Kadıköy’e ve İstanbul’a değil, Türkiye’nin her noktasına ekran değişimi yapıyoruz. Yurtiçi anlaşmamız sayesinde müşterilerimiz cihazlarını bize ulaştırırken hiçbir taşıma ücreti ödememektedir. Aynı gün içerisinde tamir edilen LG telefonlar yeniden kargoya verilir ve müşterimiz yine hiçbir kargo ödemesi yapmaz. Siz de LG telefonunuzda uygun fiyata ekran değişimleri yaptırmak için şimdi bize ulaşın. Müşteri hizmetleri servisimiz 7/24 açıktır. WhatsApp hattımızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekran Parlaklığı

Ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve hızı gibi konular merak edilen noktalar arasında yer alıyor. Ekran çatlaması işleminde yapılan LG LCD yenileme tamiri cihazın hiçbir dokunsal özelliğini değiştirmez veya hızı etkilemez. Telefonun darbe alması siyah ekran sorununa yol açmışsa ücretsiz hasar tespitle gerekli teşhisler konulur. LG’lerde hasarlı ekran ve camın garantiye girmediğini unutmayın.

Ekranda kırık yoksa teknisyenlerimiz gerekli tespit işlemlerine geçecektir. Servisimizde ücretsiz kargoyla LG tamiri bulunuyor. Yol tarifi alarak da servisimize uğrayabilirsiniz. Liste içinde LG G, V, X, K Serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir, yukarıdaki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Aralık 2020 – LG Ekran Değişimi Fiyatları