LG Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

LG Cep Telefonu Ekran Tamiri

LG Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

Birçok LG telefon gelişmiş özellikleri ile dikkat çeker. Bunlar arasında AI kamera, Google Lens, DTS:X 3D Surround Ses ve Super Far Field ses tanıma gibi seçenekler bulunmaktadır. Ancak dokunmatiği bozuk bir LG’de bu özelliklerin hiçbir önemi kalmaz. Neyse ki CepMarket LG dokunmatik tamiri yapan servisler arasında yer alıyor.

LG Dokunmatik Fiyatı Ocak 2021

İlginizi Çekebilir “Ekran & Cam Değişimi Fiyatları”

CepMarket LG telefonlarda çatlamış ekrandan, su hasarına ve dokunmatik tamirine kadar zengin seçenekler sunmaktadır. Dokunmatik tamiri temelde ekran değişimini ele alır. Dokunmatikler ekranın hemen üstünde yer alan çok ince bir katman olduğundan değiştirilemezler. Ancak arızalandıklarında ekran değişimi ile yenilenebilirler.

Ekran değişiminin ardından LG telefonunuz tekrar ilk günkü formuna döner. Dokunmatik arızası tamamen ortadan kalkmış olur. LG dokunmatik tamiri ne kadar noktasında LG G7 ThinQ için bu 499 TL’dir. LG G8 ThinQ, LG V30 ve LG G6 gibi diğer cihazlarınız için şimdi bizi arayarak güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tüm işlemlerimizde işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Cihazınızı servisimize ulaştırmadan önce yedeklemenizi öneriyoruz. Aksi halde gerekli görülürse yedekleme işlemini bizzat yapıyoruz.

LG Cep Telefonu Ekran Tamiri

Ocak 2021 – LG Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
LG V30+ Plus
499 TL
LG Q7+
299 TL
LG G7 ThinQ
499 TL
LG G4 209 TL
LG G6
525 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!