LG Cep Telefonu Ekran Tamiri

LG Cep Telefonu Ekran Tamiri

LG Cep Telefonu Ekran Tamiri

LG telefonları diğer birçok Android’te olmayan ilginç ve gelişmiş özelliklerle gelmektedir. Bunlar arasında AI kamera, Google Lens, DTS:X 3D Surround Ses ve Super Far Field gibi seçenekler bulunur. Ancak ekranı kırılan ve ekran tamirine ihtiyaç duyan bir LG telefonu onarmak can sıkıcı olabilir.

LG Cep Telefonu Ekran Tamiri

CepMarket en kolay ve en hesaplı LG cep telefonu ekran tamiri yapan servisler arasında yer almaktadır. LG cihazlarda çatlamış ekrandan, su hasarına ve siyah ekrana kadar çeşitli onarım opsiyonları sunuyoruz. Ekran tamiri temelde tüm ön paneli değiştirir. Ekranlar beraberinde dokunmatik ve cam parçalarla geldiğinden eğer bunlarda hasar varsa onlar da ortadan kalkar. Tıpkı ön panelinizde çizikler olması gibi.

Ekran tamirinin ardından LG cihazınız yeniden ilk günkü görünümüne kavuşacak. Bu anlamda LG G7 ThinQ ekran tamiri 499 TL olmaktadır. LG G8 ThinQ, LG V30 ve LG G6 gibi diğer cep telefonlarının ekran tamiri için için şimdi bizi arayın ve güncel fiyat bilgilerini alın. Tüm işlemlerimizde işçilik ve parça garantisi bulunuyor. Cihazınızı servisimize ulaştırmadan önce yedeklemenizi tavsiye ederiz. Ancak gerekli görülürse yedekleme işlemini bizzat biz yapıyoruz.

Xiaomi Dokunmatik Çalışmıyor

İlginizi Çekebilir “Ekran & Cam Değişimi Fiyatları”

Bize daima Instagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ocak 2021 – LG Ekran Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
LG V30+ Plus
499 TL
LG Q7+
299 TL
LG G7 ThinQ
499 TL
LG G4 209 TL
LG G6
525 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!