Lenovo Servis Kadıköy

Blog sayfasına dönün
lenovo servis kadıköy

Huawei Servis Kadıköy – Kadıköy’de en iyi Huawei servisi

Lenovo Servis Kadıköy

CepMarket Kadıköy’de bulunan bir Lenovo telefon servisidir ve 2006 yılında müşterilerine akıllı telefon onarım hizmeti sunma fikriyle yola çıkmıştır. Tüm Türkiye’de popüler bir tamir servisi haline gelen CepMarket, Lenovo markası dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar için tamir hizmeti sunar.

lenovo servis kadıköy
Lenovo Servis Kadıköy

Kadıköy’de Lenovo Telefon Servisi

Kadıköy Lenovo telefon servisi olarak öne çıkan CepMarket verdiği hizmet ne olursa olsun parça ve işçilik garantisi sunar. Güçlü teknik ekibimiz tüm Lenovo telefon parça değişimlerini siz cihazınızı teslim ettikten sonra aynı saat içerisinde bitirmiş olur.

Lenovo telefonunuzla ilgili yaşadığınız hemen hemen tüm sorunlar için servisimizde aradığınızı desteği bulabilirsiniz. Bu alandaki 10 yıldan fazla tecrübemizle müşterilerimizden gelen sayısız iyi bildirime sahibiz. Lenovo cihazlarınız için tüm değişim işlemlerinde mağazamızdan yardım alabileceksiniz.

CepMarket, hasar gören telefon ve tabletleri onarma sloganıyla hizmetine başladı. Sadece tamir yapmıyoruz, aynı zamanda müşterilerin servisimizden memnun olduğundan emin oluyoruz. Bunun için servis sonrası müşterimizin düşüncelerini alıyoruz. Mağazamız tüm mobil sorunlarınız için basitleştirilmiş çözümler sunar.

Google Chrome Neden Siyah Ekran?

Bütün Lenovo cihaz tamirlerine garanti veriyoruz. Lenovo telefon dokunmatik değişimi, Lenovo telefon hoparlör sorunu, çalışmayan tuşlar, Lenovo telefon LCD ekran problemi gibi önemli sorunlarınızı çözüyoruz. Eğitimli ve profesyonel CepMarket teknisyenleri değişim işlemlerinde yalnızca kaliteli mobil parçalar kullanırlar. Ekibimizin tamamı tecrübeli üyelerden oluşmaktadır. Uzman ekibimiz Lenovo telefon sorunlarınızı jet hızında çözmektedir.

Aralık 2020 – LG Batarya Değişim Ücretleri

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Lenovo Vipe Z2 Pro Batarya Değişim 489 TL
Lenovo Vipe P1 Batarya Değişim 249 TL
Lenovo Vibe Z2 Batarya Değişim 274 TL
Lenovo Vibe X2 Batarya Değişim 195 TL
Lenovo Vibe S1 Lite Batarya Değişim 239 TL
Lenovo S90 Batarya Değişim 339 TL
Lenovo S60 Batarya Değişim 189 TL
Lenovo K6 Note Batarya Değişim 195 TL
Lenovo K6 Batarya Değişim 199 TL
Lenovo A7000 Batarya Değişim 189 TL
Etiler Telefon Tamiri

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün