Lenovo Ekran Değişimi

Lenovo LCD Ekran Ön Cam Değişimi Fiyatları

İsimlerini PC ve dizüstü bilgisayarlarla duyuran Lenovo son yıllarda telefon sektörüne de adım atmaya başladı. Ülkemizde çok sayıda Lenovo marka akıllı telefon satılıyor. 2006 yılından bu yana hizmet veren tecrübeli bir teknik servis olarak bütün Lenovo’ların ekran ve ön camlarını tamir ediyoruz. Hasarlı dokunmatik alan ya da dış panel tamirden sonra sıfır görünümüne kavuşur.

İlk Gün Performansı

  • A kalite parçaların kullanıldığı tamirlerimizde arızalı Lenovo’lar ilk gün performansına ulaştırılır.
  • Tüm iç ekran ve dış ekran tamirleri ücretsiz çift taraflı kargo gönderimi ile yapılabilir.
  • Ekranda kırık yoksa ücretsiz hasar tespitle arıza bulunur.
  • Onarılan Lenovo telefonda dokunmatik hassasiyeti ya da dokunmatik hızı değişmemektedir.

Ücretsiz Hasar Tespit

Kadıköy, CepMarket servisimizde 2006 yılından bu yana telefon ekran değişimleri yapıyoruz. Bu işlemlerde cihazın hasarlı ön camı da onarılmış oluyor. Ücretsiz hasar tespit sistemimizle cihazınızdaki sorunları hızlıca ortaya çıkarıyoruz. Bunlara, ekranın hasar almasına neden olan düşmeden ya da çarpmadan kaynaklı oluşabilecek gizli sorunların tespiti de dahildir. Ancak tüm ekran değişimi ortalama 1 saatte tamamlanması yönüyle oldukça hızlı ve pratiktir.

Hızlı ve Güvenilir Ekran Değişimleri

CepMarket’te tüm Lenovo telefonlar için hızlı ve güvenilir ekran değişimleri yapıyoruz. A kalite parçalar kullanılarak yerine getirilen ekran değişimlerinde cihazınızın hasarlı ekranı tümüyle onarılmış oluyor. İşlemde hiçbir veriniz silinmediğinden uygulamalarınızın, videolarınızın, fotoğraf ve diğer verilerinizin kaybolmasından endişe etmenize gerek yoktur. Değişim süresinin ortalama 1 saat olması geleneksel servislere kıyasla oldukça kısadır. Çoğu tamir aynı gün içerisinde tamamlanır ve müşterilerimiz süreci baştan sona izleyebilir.

A Kalite Yedek Ekranlar

14 yılı aşkın tecrübemizle CepMarket teknik servisimizde tüm müşterilerimize A kalite yedek ekranlarla ekran değişimi yapıyoruz. A kalite yedek ekran kullanımı önemlidir zira ekranlar genel anlamda bir telefondaki en önemli parçadır. Düşük kalite ekran kullanımı cihazınızdan aldığınız keyfi baltalayabilir. Ekran renk oranını düşürebilir, parlaklığınızı azaltabilir veya daha fazla mavi ışık yayarak gözlerinize zarar verebilir. Pil tüketimini dahi artırabilir ya da dokunmatik hızını ve hissiyatını değiştirebilir. A kalite parçalar bunların önüne geçiyor. Ucuz tamir her zaman en iyi tamir değildir.

Ücretsiz Kargoyla Değişim

CepMarket teknik servisimizde hem Kadıköy müşterilerimize hem de tüm İstanbullu müşterilerimize hizmet veriyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin her noktasından cihazlarını bizlere ulaştırmak isteyenlere ücretsiz Yurtiçi kargo servisimizi uygulamaya koyuyoruz. Bu servis sayesinde Lenovo telefonunuzu bize gönderirken ve de tamir edildikten sonra alırken hiçbir taşıma ücreti ödemezsiniz. Tek yapmanız gereken size ileteceğimiz anlaşma numaramızı kullanmaktır: 222 839 22. Kargoyla teslim alınan Lenovo telefonların tamiri aynı gün içerisinde yapılır ve tekrar kargoya verilir. Buna ekran değişimleri de dahildir.

Uygun Lenovo Ekran Değişimi

Ön cam çatlaması ya da ekran kırılması kusurları Lenovo ekran değişimi ile ortadan kaldırılır. Ekran kırıldı, çatladı şikayetiyle servisimize gelen müşterilerimiz parça ve işçilik garantisiyle mutlu şekilde ayrılmaktadır. Ekranlar ve ön camlar garantiye girmediğinden bunların uygun fiyatlı tamirinin yapılması önemlidir.

Aralık 2020 – Lenovo Ekran Değişimi Fiyatları