Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi Hizmeti

Kurye ile cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hizmeti almak isteyen müşterilerimize Kadıköy merkezli CepMarket servisimizle en gelişmiş telefon tamir servislerini sunuyoruz. Kurye ile cep telefonu tamiri yaptırmanın ana avantajları arasında kullanıcıların cep telefonlarını mümkün olan en kısa sürede, en hızlı şekilde tamir ettirebilmeleri gelir. Bu seçenekte müşteriler bulundukları yerden cihazlarının teslim alınmasını ve onarıldıktan sonra yine dilerlerse aynı noktaya ya da belirtilen farklı bir yere teslim edilmesini sağlarlar.

Kurye ile Telefon Tamirinin Avantajları

  • Kurye ile telefon tamirinin avantajları oldukça geniştir.
  • Bu konuda örnek vermek gerekirse, acil telefon ekran değişimine ihtiyacı olan kullanıcılar iş yoğunluğu ya da ulaşım imkansızlığı nedeniyle bir telefon tamircisine gidemeyebilir.
  • Ancak bu noktada kurye hizmeti veren bir teknik servis bulabilirlerse cihazlarını bulundukları iş yerinden ya da diğer herhangi başka bir noktadan tamir ettirebilirler.
  • Ekranlar en kolay hasar alan parçalar olduğundan ekran değişimi aynı zamanda en çok ihtiyaç duyulan onarım seçeneklerinden biri oluyor.
Kadıköy'de En Güvenilir Cep Telefonu Tamiri Ekran Değişimi Teknik Servisi

Kuryeyle Acil Telefon Ekran Değişimi

CepMarket, kuryeyle telefon tamiri sunan ve yine kuryeyle ekran değişimi yapan Kadıköy’ün ve de İstanbul’un en tecrübeli ve köklü servislerinden biri. 2006 yılından bu yana telefon tamir hizmetleri veren CepMarket’te ücretsiz kargoyla telefon tamirinin yanında ücretli kuryeyle tamir de bulunuyor. Moto kurye 10:00 – 19:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Gidiş ve dönüş ücreti ayrı olarak sadece 40 TL’dir. Müşteriler dilerse hem gidiş hem dönüş ya da sadece gidiş ödeyebilirler.

Kurye Ücretini Nasıl Ödüyoruz?

Kurye ile cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hizmetlerinde kurye ücreti gidiş ve dönüş toplam 80 TL veya her biri için 40 TL olarak CepMarket web sitemizin ana sayfasındaki form üzerinden ödenebiliyor. EFT bilgi sayfamız buradadır.

19 Şubat 2020 – Kuryeyle Telefon Ekran Değişimi

ModelFiyat
Samsung S8 Ekran Değişimi 1189 TL
iPhone X Ekran Değişimi 1800 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi 299 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi 449 TL
Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi 275 TL
Cep Telefonu Ekranlarının Ömrü