Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi Hizmeti

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi Hizmeti

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi Hizmeti

Kurye ile cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hizmeti almak isteyen müşterilerimize Kadıköy merkezli CepMarket servisimizle en gelişmiş telefon tamir servislerini sunuyoruz. Kurye ile cep telefonu tamiri yaptırmanın ana avantajları arasında kullanıcıların cep telefonlarını mümkün olan en kısa sürede, en hızlı şekilde tamir ettirebilmeleri gelir. Bu seçenekte müşteriler bulundukları yerden cihazlarının teslim alınmasını ve onarıldıktan sonra yine dilerlerse aynı noktaya ya da belirtilen farklı bir yere teslim edilmesini sağlarlar.

Kurye ile Telefon Tamirinin Avantajları

  • Kurye ile telefon tamirinin avantajları oldukça geniştir.
  • Bu konuda örnek vermek gerekirse, acil telefon ekran değişimine ihtiyacı olan kullanıcılar iş yoğunluğu ya da ulaşım imkansızlığı nedeniyle bir telefon tamircisine gidemeyebilir.
  • Ancak bu noktada kurye hizmeti veren bir teknik servis bulabilirlerse cihazlarını bulundukları iş yerinden ya da diğer herhangi başka bir noktadan tamir ettirebilirler.
  • Ekranlar en kolay hasar alan parçalar olduğundan ekran değişimi aynı zamanda en çok ihtiyaç duyulan onarım seçeneklerinden biri oluyor.
Önerilen Bağlantı:   iPhone #0# Hakkında

Kuryeyle Acil Telefon Ekran Değişimi

CepMarket, kuryeyle telefon tamiri sunan ve yine kuryeyle ekran değişimi yapan Kadıköy’ün ve de İstanbul’un en tecrübeli ve köklü servislerinden biri. 2006 yılından bu yana telefon tamir hizmetleri veren CepMarket’te ücretsiz kargoyla telefon tamirinin yanında ücretli kuryeyle tamir de bulunuyor. Moto kurye 10:00 – 19:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Gidiş ve dönüş ücreti ayrı olarak sadece 40 TL’dir. Müşteriler dilerse hem gidiş hem dönüş ya da sadece gidiş ödeyebilirler.

Kurye Ücretini Nasıl Ödüyoruz?

Kurye ile cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hizmetlerinde kurye ücreti gidiş ve dönüş toplam 80 TL veya her biri için 40 TL olarak CepMarket web sitemizin ana sayfasındaki form üzerinden ödenebiliyor. EFT bilgi sayfamız buradadır.

Mart 2021 – Kuryeyle Telefon Ekran Değişimi

ModelFiyat
Samsung S8 Ekran Değişimi202.5 TL
iPhone X Ekran Değişimi195.75 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi40.365 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi TL
Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!