Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

iPhone Ekranda Siyah Gölge / Leke Sorunu

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı – Uzman onarımı

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Köşe ya da tam kırılan telefon ekranı için uzmanlara onarım yaptırmak oldukça önemli bir konudur. Telefon ekranı kırılması sık karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Ekran kimi zaman ön cam ile karıştırılsa da sonuç olarak yalnız ön cam değişimi gerçekleştiremeyen bir servis kullanıcısına fazla bir hizmet sunamayacaktır.

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma
Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Telefona Ekranı İçin Uzman Onarımı

Akıllı telefonlarımız kolay hasar alıp kolay arızalanabilir. Ekran değişimi veya cam değişimi CepMarket servisimizde en çok talep edilen tamir işlemlerinin başında geliyor. Telefonlar yere düz ya da köşeleri üzerine düştüğünden telefon ekranlarının ya tam kırıldığı ya da kısmi hasar aldığı görülür. Eğer LCD’niz olması gerektiği gibi görüntü veriyorsa büyük bir ihtimalle ön cam değişimine ihtiyacınız var demektir.

CepMarket 2007 yılından bu yana Kadıköy’de telefon teknik servisi olarak bulunmakta ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Köşe ya da tam kırılan telefon ekranı için CepMarket gibi uzmanların yardımını alabilmek önemlidir. Mağazamızda Apple ve Samsung marka telefonlara yalnız ön cam değişimi yapabiliyoruz. Böylece orijinal ekran müşteride kalıyor ve müşteriye yansıyan değişim ücreti azaltılıyor.

iPhone XS Max Ekran Ücretleri
Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma
Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Servisimiz kısmi hasarlı veya tamamen kırılmış camları söz konusu modellerde Buz Makinesi gibi gelişmiş araçların yardımıyla sökerek kısa sürede yenileriyle değiştirebiliyor. Diğer markalarda ise ekran değişimi yoluyla cam yenilenmiş olur. Yenilenen cam müşterimizin adına faturalandırılarak ters giden bir durum meydana gelirse garanti kapsamı içerisine alınır. Tüm ekran onarım işlemi 1 saati geçmemektedir.

Ekrandaki kırık ne boyutta olursa olsun değişim şarttır. Camlar onarılmayan bileşenler olduğundan kolayca yenileriyle değiştirilebilir. Telefon servisimizde Buz Makinesi ile söktüğümüz hasarlı camı yenisiyle değiştirirken, sıfır cama OCA ile iletkenlik vererek yerine yerleştiriyoruz. Bu da tüm işlemin başarı şansına maksimuma yükseltiyor. Müşterilerimiz dilerse ücretsiz kargoyla veya kuryeyle telefon uzman onarımı yaptırabiliyor.

Telefon ekranı için uzmanlara onarım yaptırmak bu nedenle mühim olabilmektedir. Apple gibi markaların son zamanlarda yaptıkları garanti politikası değişimi ile CepMarket ve benzeri servislerde gerçekleştirilen telefon ekranı onarımı veya diğer değişim işlemlerinin artık garantiyi bozmayacağını açıklandı. Bu da köşe ya da tam kırılan telefon ekranı başta olmak üzere müşterilere cihazlarını uygun fiyata ve hızlıca değiştirme şansı veriyor.

Aralık 2020 – iPhone Ekran & Ön Cam Değişim Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone 8 PlusS Max
1200 TL TL
iPhone 8 PlusS 700 TL 1099 TL
iPhone 8 PlusR
700 TL 1400 TL
iPhone 8 Plus
600 TL 1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL
Lenovo Batarya Değişimi Fiyat Listesi

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir