Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

iPhone Ekranda Siyah Gölge / Leke Sorunu

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı – Uzman onarımı

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Köşe ya da tam kırılan telefon ekranı için uzmanlara onarım yaptırmak oldukça önemli bir konudur. Telefon ekranı kırılması sık karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Ekran kimi zaman ön cam ile karıştırılsa da sonuç olarak yalnız ön cam değişimi gerçekleştiremeyen bir servis kullanıcısına fazla bir hizmet sunamayacaktır.

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma
Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Telefona Ekranı İçin Uzman Onarımı

Akıllı telefonlarımız kolay hasar alıp kolay arızalanabilir. Ekran değişimi veya cam değişimi CepMarket servisimizde en çok talep edilen tamir işlemlerinin başında geliyor. Telefonlar yere düz ya da köşeleri üzerine düştüğünden telefon ekranlarının ya tam kırıldığı ya da kısmi hasar aldığı görülür. Eğer LCD’niz olması gerektiği gibi görüntü veriyorsa büyük bir ihtimalle ön cam değişimine ihtiyacınız var demektir.

CepMarket 2007 yılından bu yana Kadıköy’de telefon teknik servisi olarak bulunmakta ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Köşe ya da tam kırılan telefon ekranı için CepMarket gibi uzmanların yardımını alabilmek önemlidir. Mağazamızda Apple ve Samsung marka telefonlara yalnız ön cam değişimi yapabiliyoruz. Böylece orijinal ekran müşteride kalıyor ve müşteriye yansıyan değişim ücreti azaltılıyor.

  Orjinal Ekranınızdan Vazgeçmeyin!
Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma
Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Servisimiz kısmi hasarlı veya tamamen kırılmış camları söz konusu modellerde Buz Makinesi gibi gelişmiş araçların yardımıyla sökerek kısa sürede yenileriyle değiştirebiliyor. Diğer markalarda ise ekran değişimi yoluyla cam yenilenmiş olur. Yenilenen cam müşterimizin adına faturalandırılarak ters giden bir durum meydana gelirse garanti kapsamı içerisine alınır. Tüm ekran onarım işlemi 1 saati geçmemektedir.

Ekrandaki kırık ne boyutta olursa olsun değişim şarttır. Camlar onarılmayan bileşenler olduğundan kolayca yenileriyle değiştirilebilir. Telefon servisimizde Buz Makinesi ile söktüğümüz hasarlı camı yenisiyle değiştirirken, sıfır cama OCA ile iletkenlik vererek yerine yerleştiriyoruz. Bu da tüm işlemin başarı şansına maksimuma yükseltiyor. Müşterilerimiz dilerse ücretsiz kargoyla veya kuryeyle telefon uzman onarımı yaptırabiliyor.

Telefon ekranı için uzmanlara onarım yaptırmak bu nedenle mühim olabilmektedir. Apple gibi markaların son zamanlarda yaptıkları garanti politikası değişimi ile CepMarket ve benzeri servislerde gerçekleştirilen telefon ekranı onarımı veya diğer değişim işlemlerinin artık garantiyi bozmayacağını açıklandı. Bu da köşe ya da tam kırılan telefon ekranı başta olmak üzere müşterilere cihazlarını uygun fiyata ve hızlıca değiştirme şansı veriyor.

Nisan 2021 – iPhone Ekran & Ön Cam Değişim Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone 8 PlusS Max
800 TL TL
iPhone 8 PlusS600 TL1099 TL
iPhone 8 PlusR
700 TL1599 TL
iPhone 8 Plus
600 TL1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL
  Samsung J5 Prime Ekran Fiyatları

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir