Kırılan Samsung Arka Camın Değişim Fiyatı

Telefon Ön Cam Nasıl Sökülür Değiştirilir?

Kırılan Samsung Arka Camın Değişim Fiyatı

Her Samsung telefon olmasa da birçok üst sınıf amiral gemisi Samsung’lar arka camla gelirler. Daha uygun fiyatlı telefonlarda kullanılan plastik kapaklardan farklı olarak arka camlar biraz daha ağır olmakla birlikte telefon bir kez elden kayıp yere düşürüldüğünde kolayca çatlayabilir, çizilebilir ve paramparça olabilirler. CepMarket’te tüm Samsung’ların arka cam değişimi yapılmaktadır.

Kırılan Samsung Arka Camın Değişim Fiyatı

Samsung Arka Cam Değişimi Fiyatı Nisan 2021

Arka cam trendi genel olarak Apple tarafından başlatılmış ve firma iPhone’ların arka cam kullanmaya başlamıştır. Telefona şıklık katmakla beraber arka camın kırılması senaryolarına ne yazık ki çok sık olarak rastlanmaktadır. Arka camlar yapıldıkları malzeme gereği plastik akranları kadar esnek değillerdir. Bu nedenle sert bir darbe karşısında yapabilecekleri fazla bir şey olmaz. Arka cam değişimi önemlidir çünkü bazı Samsung’lar kablosuz şarj desteği ile gelir ve bu kablosuz şarj modülü arka camın üzerinde olabilir. Böyle durumlarda arka cam değişirken şarj modülü de değişecektir.

  Telefon Arka Kapakları

Cam kapaklı telefonlar elden daha kolay kayar. Kırıldıklarında bunları Samsung’da tamir ettiremezsiniz. Daha doğrusu garanti kapsamına alınmadıkları için tamir ücretini karşılamak isteyebilirsiniz. Bu ücret oldukça yüksektir. Ancak CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde Samsung arka cam değişimi fiyatı neredeyse yarı yarıya azalır. Bunun nedeni parçaların doğrudan Orijinal Ekipman Üreticileri’nden alınıyor olması ve bu sayede daha cazip bir noktaya fiyatlandırılabilmesidir. Samsung S9 Plus arka cam değişimi fiyatı 199 TL ve Samsung S9 arka cam değişimi fiyatı 199 TL’dir. Süre 45 dakikadır.

Nisan 2021 – Samsung Arka Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung Note 9
Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S9Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S9 Plus
Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung Note 8Arka Cam Değişimi149 TL
Samsung S8 PlusArka Cam Değişimi199 TL
Samsung S8Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S7 EdgeArka Cam Değişimi149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir