Kadıköy’de En İyi Telefon Tamircisi

Blog sayfasına dönün
Kadıköy'de En İyi Telefon Tamirleri

Kadıköy’de En İyi Telefon Tamircisi

2006’dan beri Kadıköy’de hizmet veren CepMarket, Kadıköy’de en iyi telefon tamircisi denildiğinde ilk gösterilen isimler arasında yer alıyor. Teknisyenlerimiz akıllı telefonlarda ve tabletlerde yapılan tüm gelişmiş tamir hizmetlerinde gerekli beceri ve bilgilere sahip uzman kişilerden oluşmaktadır.

Personellerimiz telefon ve tabletlerinizde mikro-lehimleme yapabilir. Bunlar parça değişimi onarımlarından çok daha zor ve riskli olan işlemlerdir. Zira hem deneyim hem de özel araçlar gerektirir. Bu tür onarımlarla yüksek başarı seviyesi elde etmek için çok çeşitli mikro-lehimleme odaklı ekipmanlara yatırım yaptık.

Kadıköy’de en iyi telefon tamircisi olarak onarımlarımız talep aldığımız en yaygın cihazlar olduğundan esas olarak Samsung ve Apple iPhone ve iPad serisine odaklanıyor. Ancak Xiaomi, Huawei, Oppo, General Mobile gibi diğer markaları da onarabiliyoruz.

Şarj ve Güç Sorunları

Güç sorunları olan telefonları ve tabletleri onarıyoruz; örneğin ekran açılmıyor veya pil düzgün şarj olmuyorsa tamir gerektirir.

iOS 13 Alacak Telefonlar

Sorunun pil, bozuk şarj noktası veya şarj devresi hasarı ile ilgili olup olmadığından emin değilseniz bunu sizin için ücretsiz teşhis edebiliyoruz.

Ses IC Onarımı

iPhone Audio IC ile ilişkili bir sorun yaşıyorsanız – veya özellikle Audio IC hastalığı olan bir iPhone 7 (“loop disease”) yaşıyorsanız bu sorunu da çözebiliriz.

Arıza aralıklı veya teşhis edilmesi zor olsa bile (örneğin, bazı ses işlevleri çalışıyor ve diğerleri çalışmıyorsa), sorunu çözebiliyoruz.

NAND Flash Onarımı

Dahili NAND flash bellekle ilgili arızaları olan akıllı telefonlar ve tabletler Kadıköy CepMarket servisimizde onarılıyor.

Bu hataları teşhis edip onarabilmek için bir NAND programcısına ve gerektiğinde mikro-lehimleme gerçekleştirmek için en son dijital mikroskop teknolojisine sahibiz.

Tristar IC Onarımı

iPhone’larda bulunan Tristar IC temel olarak şarj ve USB işlevlerini kontrol eder. iPhone şarj sorunları genellikle Tristar IC’ye verilen hasardan kaynaklanır. Neyse ki, iPhone’larda Tristar çipini değiştirme konusunda deneyimliyiz.

Arka Işık Onarımı

Telefondaki arka ışık sorunu genellikle arka ışığın kendisinden değil, ona güç veren devreden kaynaklanır. Bu tür hasarların nedenleri arasında devreyi amaçlanan spesifikasyonlarının ötesine iten elektriksel olarak eşleşmeyen “kopya” ekranlar var. Ancak, arka ışık devresi sorunlarını da onarabiliyoruz.

iPhone Kırılmaz Cam Dokunmatiği Etkiler mi?

Ağ Yok / Modem IC Onarımı

Bir telefon mobil ağı (hücresel ağ) algılamıyorsa bu sorun genellikle ana bant modem IC’sinde bir sorun olduğunu gösterir. (iPhone’da “Arama” veya “Servis Yok” yazar). Bu çipleri reballing ederek telefonu tekrar çalıştırabiliyoruz.

WiFi Onarımı

Telefondaki veya tabletteki kablosuz ağ çalışmıyorsa Kadıköy’de en iyi telefon tamircisi arasında yer alan CepMarket olarak sizin için WiFi onarımı yapabiliyoruz.

Sıvı / Su Hasarı Tamiri

Sıvı hasarı akıllı telefonlarda yaygın bir sorundur. Su hasarlı bir telefonunuz veya tabletiniz (iPhone, iPad veya başka bir model) varsa onarım seçeneklerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin.

Ekran Onarım Videomuz

25 Eylül 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Değişimi749 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi299 TL
LG K9 Ekran Değişimi399 TL
Kaan N2 Ekran Değişimi299 TL
Huawei P20 LITE Ekran Değişimi295 TL
LG G7 Ekran Değişimi499 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün