Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Yüksek ücret ödenerek satın alınan telefonlarda meydana gelen arızaların çözümüne yönelik hizmet sunan kurumların da kalitesine önem verilmesi gerekir. Aksi halde, uzman olmayan ve kaliteli işçili prosedürlerine uygun hareket etmeyen kurumların telefonunuza zarar vermesi söz konusu olabilir. Bu da, sizin zarara uğramanız ve ekstra masraflara katlanmanız anlamına gelir. Bu tip durumlarla muhatap kalmamak adına doğru kurum ve merkezlerden telefon tamiri ve servis hizmeti talep edilmesinin önemi asla yadsınamaz.

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy Telefon Tamiri Servisi

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden merkeze ulaşan telefonları uzman ekip ve teknisyenler tarafından inceliyor ve soruna en uygun çözüm modelini geliştirdikten sonra tamir süreci başlıyor. Hedef, hızlı ve güvenli bir şekilde telefondaki kusuru ortadan kaldırmak ve sahibine teslim etmektir. Bu sürecin en uygun fiyatlar üzerinden işletilmesi de ayrıca önem arz eder. Başta ekran ve ön cam değişimleri gibi hizmetleri sunan kurum cep telefonu ile ilgili her türlü soruna yönelik çözüm üretiyor.

Cep telefonu tamir merkezi seçerken dikkat edilecekler…

Her an yanınızda yer alan telefonun bazı nedenlerden dolayı kırılması, çizilmesi ve ekran deneyiminin düşmesi söz konusu olabilir. Bu tür bir durumda telefon değişimini düşünmeden önce daha ekonomik ir yönteme başvurulması tercih edilebilir. Ekran değişimleri ile hasarlı ekranın yerine yenisi takılır ve telefon ilk günkü performans ile kullanılmaya devam edilir. Bu ekonomik açıdan tercih edilecek en uygun yöntemlerden birisidir. Ancak telefon tamiri için seçilen merkezin bazı hususlar açısından tetkik edilmesi gerekir.

  • Öncelikle firmanın referanslarına bakılmalıdır. Böylece ne kadar tecrübeli ve iyi iş çıkardıklarına yönelik fikir sahibi olmak mümkündür.
  • Telefon teslim edilmeden önce arama yapılması ve sorunla ilgili neler yapabileceklerini önceden bilmeniz gerekir. Böylece sorunla ilgili ne kadar gerçekçi bir yaklaşım sergileyip, sergilemediklerini araştırabilirsiniz.
  • Fiyat konusunda da birtakım bilgileri alabilir ve bütçenize uygun fiyat verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.
  • Firmanın müşteri öncelikli hareket etmesi gerekir. Müşteri taleplerini anlamayan ve çözüm üretemeyen kurumun kalitesine kuşku ile bakılabilir.
  • Firmanın söyledikleri ile yaptıkları arasında uyuşmazlığın olmaması lazımdır. Firmanın çalışma prosedürünü öğrenebilir ve buna ne kadar sadık kaldıklarını araştırabilirsiniz.
iPhone Şebeke Sorunu Nasıl Çözülür?

Özellikle ekran değişimleri en çok talep edilen hususlar arasındadır. Ekran değişimi ile ön cam değişimi arasındaki farkın bilinmesi gerekir. Bazı telefonlarda ekran fonksiyonları tamamen kaybolabilir. Bu tip bir sorunun çözümü için ekranın tamamen değişimine gidilebilir. Ancak ekran fonksiyonlarının çalıştığı ama çizik ve kırık gibi hususlardan dolayı sıkıntının yaşandığı telefonlarda ön cam değişimleri ile sorun çözülebilir. Ekran değişimlerinde de orijinal ekran kullanılması lazımdır. Aksi halde uyumsuzluk ve performans sorunları gözlenebilir. Bunlara dikkat eden bir firma kaliteli iş ve işçilik çıkarmış demektir.
Kadıköy telefon tamiri hizmetleri ile kapsamlı çalışmalara imza atan firmamızın deneyimli ve tecrübeli teknisyenleri vardır. Bu teknisyenler tarafından kullanılan modern teçhizat ve araçlarla ekran değişimleri hızlı bir şekilde çözülür. Orijinal ekranlar kullanılır. Ekran ve cam değişimleri sonucunda da kırılmaz cam gibi ürünlerin kullanımı tavsiye edilir. Orijinal ekran kullanılır. Marka ve modele göre ekran seçimi yapılır. Değişim sırasında hafızaya veya telefonun diğer donanımlarına hiçbir zarar gelmez. Sadece 10-15 dakikalık bir süre ile değişim profesyonel şekilde gerçekleşir. Ekran testi yapılır ve herhangi bir sorunun olmadığı tespit edildikten sonra teslimatı yapılır.

Xiaomi Telefon Teknik Servis

Ocak 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX 1200 TL 2600 TL
iPhone XS 700 TL 1099 TL
iPhone XR 1400 TL
iPhone X 600 TL 1450 TL
iPhone X Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus 350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam 399 TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL
iPhone 6S Plus 200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus 180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!