Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Yüksek ücret ödenerek satın alınan telefonlarda meydana gelen arızaların çözümüne yönelik hizmet sunan kurumların da kalitesine önem verilmesi gerekir. Aksi halde, uzman olmayan ve kaliteli işçili prosedürlerine uygun hareket etmeyen kurumların telefonunuza zarar vermesi söz konusu olabilir. Bu da, sizin zarara uğramanız ve ekstra masraflara katlanmanız anlamına gelir. Bu tip durumlarla muhatap kalmamak adına doğru kurum ve merkezlerden telefon tamiri ve servis hizmeti talep edilmesinin önemi asla yadsınamaz.

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy Telefon Tamiri Servisi

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden merkeze ulaşan telefonları uzman ekip ve teknisyenler tarafından inceliyor ve soruna en uygun çözüm modelini geliştirdikten sonra tamir süreci başlıyor. Hedef, hızlı ve güvenli bir şekilde telefondaki kusuru ortadan kaldırmak ve sahibine teslim etmektir. Bu sürecin en uygun fiyatlar üzerinden işletilmesi de ayrıca önem arz eder. Başta ekran ve ön cam değişimleri gibi hizmetleri sunan kurum cep telefonu ile ilgili her türlü soruna yönelik çözüm üretiyor.

Cep telefonu tamir merkezi seçerken dikkat edilecekler…

Her an yanınızda yer alan telefonun bazı nedenlerden dolayı kırılması, çizilmesi ve ekran deneyiminin düşmesi söz konusu olabilir. Bu tür bir durumda telefon değişimini düşünmeden önce daha ekonomik ir yönteme başvurulması tercih edilebilir. Ekran değişimleri ile hasarlı ekranın yerine yenisi takılır ve telefon ilk günkü performans ile kullanılmaya devam edilir. Bu ekonomik açıdan tercih edilecek en uygun yöntemlerden birisidir. Ancak telefon tamiri için seçilen merkezin bazı hususlar açısından tetkik edilmesi gerekir.

  • Öncelikle firmanın referanslarına bakılmalıdır. Böylece ne kadar tecrübeli ve iyi iş çıkardıklarına yönelik fikir sahibi olmak mümkündür.
  • Telefon teslim edilmeden önce arama yapılması ve sorunla ilgili neler yapabileceklerini önceden bilmeniz gerekir. Böylece sorunla ilgili ne kadar gerçekçi bir yaklaşım sergileyip, sergilemediklerini araştırabilirsiniz.
  • Fiyat konusunda da birtakım bilgileri alabilir ve bütçenize uygun fiyat verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.
  • Firmanın müşteri öncelikli hareket etmesi gerekir. Müşteri taleplerini anlamayan ve çözüm üretemeyen kurumun kalitesine kuşku ile bakılabilir.
  • Firmanın söyledikleri ile yaptıkları arasında uyuşmazlığın olmaması lazımdır. Firmanın çalışma prosedürünü öğrenebilir ve buna ne kadar sadık kaldıklarını araştırabilirsiniz.
  iPhone Sessize Alma Tuşu Kendi Kendine Basıyor

Özellikle ekran değişimleri en çok talep edilen hususlar arasındadır. Ekran değişimi ile ön cam değişimi arasındaki farkın bilinmesi gerekir. Bazı telefonlarda ekran fonksiyonları tamamen kaybolabilir. Bu tip bir sorunun çözümü için ekranın tamamen değişimine gidilebilir. Ancak ekran fonksiyonlarının çalıştığı ama çizik ve kırık gibi hususlardan dolayı sıkıntının yaşandığı telefonlarda ön cam değişimleri ile sorun çözülebilir. Ekran değişimlerinde de orijinal ekran kullanılması lazımdır. Aksi halde uyumsuzluk ve performans sorunları gözlenebilir. Bunlara dikkat eden bir firma kaliteli iş ve işçilik çıkarmış demektir.
Kadıköy telefon tamiri hizmetleri ile kapsamlı çalışmalara imza atan firmamızın deneyimli ve tecrübeli teknisyenleri vardır. Bu teknisyenler tarafından kullanılan modern teçhizat ve araçlarla ekran değişimleri hızlı bir şekilde çözülür. Orijinal ekranlar kullanılır. Ekran ve cam değişimleri sonucunda da kırılmaz cam gibi ürünlerin kullanımı tavsiye edilir. Orijinal ekran kullanılır. Marka ve modele göre ekran seçimi yapılır. Değişim sırasında hafızaya veya telefonun diğer donanımlarına hiçbir zarar gelmez. Sadece 10-15 dakikalık bir süre ile değişim profesyonel şekilde gerçekleşir. Ekran testi yapılır ve herhangi bir sorunun olmadığı tespit edildikten sonra teslimatı yapılır.

  Telefonda Pil Süresi Nasıl Uzatılır?

Nisan 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX800 TL1699 TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone X600 TL1450 TL
iPhone X Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 7 Plus250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir