Kadıköy iPhone Servis

iPhone X Face ID TrueDepth Kamera Problemi

Kadıköy iPhone Servis

Kadıköy iPhone servis hizmeti almak isteyenler soluğu Kadıköy lokasyonlu CepMarket iPhone servisimizde alıyor. Burada sıvı hasarından çatlak ekranlara kadar her nesil iPhone için yüksek kaliteli, uygun fiyatlı onarım hizmetleri sunuyoruz.

En Zorlu Tamirler Bizle Güvende

iPhone 11 Pro Max’ten iPhone 6 serisine kadar her nesil iPhone için gerçekleştirdiğimiz profesyonel onarımlar cihazın teslim alınmasıyla başlayan ücretsiz hasar tespit işlemi üzerinden yürütülür. 2006 yılından bu yana Kadıköy’de bir tamir servisi olan CepMarket bu tecrübesiyle anakart lehimleme gibi en zorlu iPhone onarımlarının dahi üstesinden gelmektedir.

Kadıköy’de iPhone Tamir Servisi

Servisimizde işlerinde fazlasıyla tecrübeli Apple teknisyenlerimiz ile en kötü durumdaki iPhone’ları dahi ilk günkü yeni görünümlerine kavuşturuyoruz. Kadıköy gibi merkezi konumumuz sayesinde sadece Kadıköy müşterilerimize değil tüm İstanbul’a ve Türkiye’ye hizmet verebiliyoruz.

Ücretsiz Kargo

Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde tüm İstanbul’a ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. iPhone’ununuzu CepMarket servisimize hiçbir taşıma ücreti ödemeden ulaştırın, cihazınız tamir edilsin ve tekrar ücretsiz kargoya verilsin. Detaylar için bizi arayın. Ayrıca WhatsApp hattımız 7/24 açıktır.

  iPhone Ekrana Bastırınca Oynuyor

CepMarket Kadıköy iPhone Servis Mağazamız

Mayıs 2021 – Kadıköy iPhone Servis Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone 6S Batarya Değişimi180 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi3250 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi399 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi229 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir