Kadıköy En İyi Cep Telefonu Servisi | Cep Market  Kadıköy’de, en güvenilir, hızlı, garantili Cep Telefonu Servisi soruyorsanız bu gerçek anlamda işini düzgün yapan Cep Market‘den başkası değildir. 15 yıllık teknik servis ve hizmet deneyimi ile, Türkiye’nin en iyi Cep Telefonu Tamir Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kadıköy En İyi Cep Telefonu Servisi

Apple, Samsung, HTC, Sony, LG, Lenovo, Asus, Huawei, Xiaomi marka cihazlara verdiği garantili teknik servis hizmetleri vermektedir. Her biri alanında uzman teknik personeli ve mağaza personeli ile müşterilerine Kadıköy’de Acil Cep Telefonu Tamiri ve Cep Telefonu Hızlı Servis anlamında ilkleri yaşattı. Hepimizin bildiği üzere insanlarımızın iş yoğunluğu ve mesai süreleri uzunluğu nedeni ile ,cep telefonu kullanıcılarının vaktinden çalmadan yaptığı telefon tamirleri ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyor. Ücretsiz kargo ile cep telefonu tamiri ve yaptığı  diğer cep telefonu teknik servis projeleri mevcut. Kadıköy Söğütlüçeşme‘de bilinen bir isim olmayı başarmış . Acil cep telefonu servisi ilkesi ile 30 dakikada cep telefonu tamiri ve 10 dakikada ekran değişimi çalışmaları ile İstanbul’un en hızlı cep telefonu teknik servisi olmayı başarmış.

Samsung Galaxy J5 Ekran Fiyatı Taksim

Kadıköy Telefon Teknik Servis

Cep Market Teknik Servis Ekibi, cep telefonu ile alakalı tüm sorunlara, kazandığı 15 yıllık tecrübe ile hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Ekran değişimleri, cam değişimleri, batarya sorunları, ses giriş soketlerin de (AUX) yaşanılan sorunlar,  batarya şişmesi, sıvı temas sonrası yaşanılan sorunlar, kamera problemleri, şarj ve baseband entegre onarımları ve benzeri tüm onarım işlemleri Cep Market Teknik Servis Ekibi tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde hizmete sunulmaktadır. Bu onarım işlemlerinde kullanılan tüm yedek parçalar ve uygulanan işçilik Cep Market garantisi altındadır.

Kadıköy Ekran Tamiri

Kadıköy ekran tamiri dendiğinde bir çok firma çıkıyor karşımıza. Bu firmalar arasından yükselip, Kadıköy’ün en iyi cep telefonu servisi olmak pek de kolay değil. 15 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veren cvepmarket, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmış. Kadıköy’ün en iyi teknik servisi olma yolunda, yurt dışı teknik servislerini takip etmiş. Teknisyenlerinden bazıları  teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek adına Avrupa’da teknik eğitim kursları almışlar. Amaçları en başından beri, diğerlerinin yapamadığı, bilinmeyen arızaların onarımını sağlamak. Bunu başardıklarına inanıyoruz.

Samsung Note 9 Ekran Değişimi Ne Kadar?

Kadıköy iPhone Servis

Kadıköy’de iPhone Servisi denildiğinde de akla gelen ilk isim cepmarket. 10 dakikada iPhone ekran onarımını sağlayarak, gerçek anlamda bir ilke imza attı. Apple Genius deneyimli personeli ile iPhone ile ilgili tüm sorunları açıklığa kavuşturuyor.

Kadıköy Güvenilir Telefon Tamiri Nerede

Bu anlamda cepmarket tüm arızalar için ücretsiz arıza takibi yapıyor, detaylı bilgi için sizlere ulaşıyor bilgilendiriyor. Kargo ile cihazlarınızı güven içinde gönderebilir arızasını öğrenilir ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Şu an iki taraflı ücretsiz kargo hizmeti ile İstanbul Kadıköy’den tüm Türkiye’ye hizmet ediyor. Türkiye’nin en iyi teknik servisi olmak, müşterilerin güvenini ve memnuniyeti kazanmak için emek veren cepmarket,  bugünlerde tavsiye edilen ender firmalar arasındadır.

Cep telefonu arızalarınız için ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz iletişim numarası 0216 345 83 84

 

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “ekran değişimi nasıl yapılır?”, “Siri’nin tamiri mümkün mü? “gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket