Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi

Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi

Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi – Merak edilenler

Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi

Konu Kadıköy en hızlı telefon tamircisi olduğunda CepMarket akla gelen ilk isimler arasında yer almaktadır. CepMarket’te tüm telefon tamirleri konuya göre ortalama 1 saat ila 3 saat arasında tamamlanır. Çoğu ekran değişimi 1 saatte bitirilmiş olur.

Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi
Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi

CepMarket’te bir telefonun ekran değişiminin 1 saatte tamamlanmasını sağlayan başlıca nedenler arasında gelişmiş telefon tamir ekipmanları gelir. Bu ekipmanlar yerine göre oldukça özel olup her teknik serviste bulunmayan ürünlerdir. Dolayısıyla tipik bir telefon tamirinin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlarlar. En erken 40 dakika ve ortalama 1 saatte bitirilebilen ekran değişimleri bunun iyi bir örneğidir. Zira servisimizde en çok yapılan işlemler arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra cam değişimi de oldukça önemlidir. Kadıköy’ün en hızlı telefon tamircisi CepMarket yalnızca Samsung ve Huawei telefonlar için özel cam değişimi yapmaktadır. Bu işlemde cihazdaki hasarsız ekran yerinde kalır ve yalnızca kırık ya da hasarlı cam değiştirilir. Peki bu ne işe yarar? En önemlisi işlem maliyetini düşürür. Zira camlar ekranlardan daha uygun fiyatlı bileşenlerdir. Ancak cam değişimi zor bir işlem olduğundan tamamlanması için 1 yerine 2 ila 3 saat gerekir.

  Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

Kadıköy’ün en hızlı telefon tamircisi olan CepMarket cam değişimlerini sahip olduğu Buz Makinesi ile gerçekleştirir. Buz Makinesi bu işlemde bizlere geleneksel yöntemlerden kaçınarak daha gelişmiş prosedürler uygulamamıza izin verir. Böylece hem genel risk azalır hem de hız artar. Teknisyenlerimizin hızlıca gerçekleştirdiği hiçbir işlemde cihazdaki veriler ya da bilgiler kaybolmaz. Yedek parça olarak servisimiz yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi damgalı ürünleri tercih etmektedir.

Nisan 2021 – Samsung ve iPhone Kamera Değişimi Ücretleri

ModelDeğişimi Ücreti
iPhone X Arka Kamera950 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera750 TL
iPhone 7 Arka Kamera550 TL
iPhone 8 Arka Kamera750 TL
iPhone 8 Plus Arka Kamera750 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera450 TL
iPhone 6 Plus Arka Kamera450 TL
Samsung S9 Arka Kamera279 TL
Samsung S9 Plus Arka Kamera279 TL
Samsung Note 8 Arka Kamera279 TL
Samsung S8 Plus Arka Kamera150 TL
iPhone 6s Arka Kamera250 TL
iPhone 6 Arka Kamera200 TL
Samsung S9 Plus Ön Kamera249 TL
Samsung S9 Ön Kamera199 TL
Samsung S8 Ön Kamera199 TL
Samsung S8 Plus Ön Kamera199 TL
Samsung Note 8 Ön Kamera199 TL
iPhone 8 Ön Kamera189 TL
iPhone 8 Plus Ön Kamera249 TL
iPhone 6s Ön Kamera139 TL
iPhone 7 Ön Kamera139 TL
iPhone 6 Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6s Plus Ön Kamera139 TL
  Türkiye'nin En İyi Telefon Tamircisi

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir