Kadıköy Ekran Değişimi Çözümleri

Kadıköy Ekran Değişimi Çözümleri

Kadıköy Ekran Değişimi Çözümleri

Video, müzik, alışveriş ve haber kaynağımız akıllı telefonların en önemli sorunlarından biri ekranlarıdır. En iyi video görüntüsüne sahip olmak için yüksek değerlere sahip ekranlara sahip telefonları tercih ederken belirli bir zaman sonra yaşana çizikler, kırılmalar ve çatlaklar ilk günkü performansın düşmesine neden olur. Ancak bu sorunları aşmak için yapılacak bir şeyler var. Ekran değişimleri… Peki neden?

Kadıköy Ekran Değişimi Çözümleri

Kadıköy ekran değişimi ne avantaj sunuyor?

İstanbul’un en çok tercih edilen ekran değişim merkezi Kadıköy’deki yerinde sizi bekliyor! Öncelikle müşteri deneyimine önem veren firmamızın ekran değişimi konusundaki uzman takımı var. Modern teçhizat ile donan ekip, kısa bir süre içerisinde ekran değişimini gerçekleştiriyor ve hemen telefonları teslim ediyor. uzun bekleme sürelerine tahammül etmek zorunda kalmadan telefonunuzu elinize almanız ve test etmeniz önemli bir avantajdır. Ayrıca uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları da sunan merkezimizin ünü şimdiden çevre illere de sıçradı.

Doğru tespit doğru çözüm

Şunu da belirtelim. Telefonların sorununu iyi tespit edebilmek, doğru çözüm üretmek adına gereklidir. Ekran değişimi gerekmeyen telefonlarda sadece ön cam değişimleri yapılır. Ekran değişimi, ekran özelliklerinin tamamen bozulması, yitirilmesi halinde yapılır. Böylece ön cam değişimi ile halledilebilecek sorun ekran değişimi ile karşılanmaz ve daha ekonomik bir hale gelir. Bunun tersi de mümkündür. Bazı sorunlar ön cam değişimi ile çözülmemesi halinde ekran komple değiştirilebilir. Dokunmatik hassasiyetin yitirilmesi veya tamamen kaybolması gibi durumlar örnek verilebilir. Ancak çizikler, çatlamalar ve kırıklar için ön cam değişimleri yeterli olur.

iPhone Değişim Cihazı Nasıl Anlaşılır

Sorunun doğru tespit edilmesi çözümün de doğru olmasını beraberinde getirir. Bu da, müşteri memnuniyetini sağlar. İlkeli hareket edilerek sunulan hizmetten duyulan memnuniyet, birçok kişiye ulaşmak ve çözüm sunmak için en önemli kaynaktır. Firmamızın bu kaynağı iyi ve doğru kullanarak, İstanbul’un en çok tercih edilen ekran değişim merkezi hainle gelmesi bir rastlantı değildir. Sunulan hizmetin fiyat açısından da ideal bir seviyede tutulması, piyasa gerçeklerine uyum sağlaması, tercih edilebilirliği artıran diğer bir avantajdır.

Sizin hangi hizmete ihtiyacınız var?

Telefon ekranınızda kırık, çizik ve buna benzer deformeler olmasına rağmen ekranla ilgili fonksiyonların zarar görmemiş olması, ön cam değişimi ile ekrandaki sorun ortadan kaldırılabilir. Böylece ekran değişimi masrafına katlanmadan ön cam değişimi ile daha uygun fiyat üzerinden ekran deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. Ancak ekranla ilgili fonksiyonlarda aşırı sıkıntı yaşanıyorsa, komple ekran değişimini göze almanız gerekir. Burada dikkat kesilmesi gereken nokta, marka ve modele uygun orijinal ekranın takılmasıdır. Böylelikle, performansa dayalı sorunlar yaşanmaz ve telefondan ilk günkü kullanım kalitesi alınabilir.

Ekranlar neden kırılır?

Ekran kırılmaları ile ilgili sorunlar hemen hemen her telefonda meydana gelir. Bu birazda kullanıcı ile ilgilidir. Kullanıcının dikkatsiz davranmasından dolayı çizilme, kırılma ve daha büyük sorunlar meydana gelebilir. Ekranlarla ilgili sorunların ortadan kaldırılması için akıllı telefon üreticileri tarafından en iyi ekran teknolojilerinin kullanımına gidilir. Samsung modellerinin hemen hemen hepsinde yer verilen Gorilla teknolojisi bunlardan sadece birisidir. Ancak bu teknolojinin de dikkatsizlik sonucu yaşanan kaza sonucundaki ekran kırılmalarına engel olmadığını ifade edelim. Bu teknolojiye ek tedbir mahiyetinde alınacak önlem ise, kırılmaz camların kullanılmasıdır. Tabi bu camlar da belirli bir basınca maruz kalınca kırılabilir. Ancak ilk darbeyi emdiği için orijinal ekranın zarar görmesini engeller. Bu tedbirle beraber kullanım sırasında biraz daha dikkatli davranmak ve tek elle telefon kullanmamak en doğru tercihtir.

iPhone Ekran Basmıyor

Ocak 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX 1200 TL 2600 TL
iPhone XS 700 TL 1099 TL
iPhone XR 1400 TL
iPhone X 600 TL 1450 TL
iPhone X Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus 350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam 399 TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL
iPhone 6S Plus 200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus 180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!