Kadıköy Cep Telefonu Tamiri Hep Uygun Fiyat

Blog sayfasına dönün
İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet – Merak edilenler

İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

Gündelik hayatı pratikleştiren, zamanı eğlenceli hale getiren, uzaktakini yakın eden, alışverişi kolaylaştıran teknoloji akıllı telefonların da bazı kusurları olabilir. Bunların başında ekran kırılma, çizilme ve fonksiyonlarının tamamını kaybetme yer alır. Akıllı telefon markası ve modeli ne olursa olsun yaşanılan sorunların doğru kişiler tarafından doğru araç ve gereçlerle giderilmesi mümkündür. Bunun için başta İstanbul’un, sonra da tüm Türkiye’nin akıllı telefon tamir üssü veya merkezi olarak anılan Kadıköy cep telefonu tamiri yapılan kurumumuz, en çok talep edilen arıza kayıtlarını sizin için derliyor…

İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

  1. Ön cam değişimleri

Okulda, işte, yemekte ve seyahatte elimizden asla düşmeyen cep telefonlarının en zayıf hususları ekranlarıdır. Özellikle ön cam ile ilgili çizik, kırılma ve çatlama gibi şikayet kayıtları, en çok talep edilen hizmetler arasında bulunur. Samsung, Apple ve diğer markaların da aralarında yer aldığı telefonların hem işçilik hem de malzeme açısından ön camları çok kaliteli bir yapıya sahip olsa da, yüksek baskılı bir darbe sonucunda kırılma meydana gelebilir. Yanlış kullanım sonucu oluşan çizikler de ekran deneyimini düşüren hususlar arasında yer alır.

Bu hususların giderilmesine yönelik hızlı ve kalıcı çözümler sunulur. Öncelikle ön cam değişimi yapılır ve çiziklerden korunması için de koruyucu bant çekilir. Kırılmaları bir yere kadar korutacak temperli camların da tercih edilmesi gerekir. Böylece, darbe gibi durumlarda kırılmaz cam baskıyı emebilir.

  1. Ekran değişimleri
iPhone Entegre Sorunu Nedir?

Ekran ile ön cam değişimleri aynı değildir. Bazı telefonların çok önemli darbeye maruz kalması halinde ekranın tamamen yitirilmesi veya fonksiyonlarını kısmen kaybetmesi mümkündür. Bu tip durumlarda ön cam değişimlerinin bir katkısı söz konusu olmaz. Yapılması icap eden şey, ekran değişimine gidilmesidir. Burada dikkat edilecek konu, marka ve modelin gereksinimlerini karşılayacak orijinal ekran değişiminidir. Böylece, telefonda performans kaybı olmaz ve bir uyumsuzluk yaşanmaz. Ekran değişimi, ön cam değişimine göre yüksek fiyatlı bir hizmettir.

  1. Suya düşen telefonlar

Samsung ve Apple gibi önde gelen akıllı telefon üreticileri telefonların en sık karşılaştığı sorunlardan biri olan suya düşme ve sonrasında yaşanan arızaları ortadan kaldırmak için yeni nesil modellerinde su geçirmez özelliklere sahip modeller imal ediliyor. Diğer markalarda aynı şekilde telefonları piyasaya sürerek, suya düşüp, arıza çıkaran telefon sorunu tarihe karışacak. Henüz tam anlamıyla yaygınlaşmadığı için halen suya düşen telefonların kurtarılmasına yönelik talepler vardır. Bunların bazılarını kurtarmak mümkün olsa da, tamamen korumasız ve fazla bekleyen telefonları kurtarabilmek mümkün olmayabilir.

Hızlı, profesyonel, uygun fiyat.

Bu ve benzeri cep telefonu sorunlarına hem hızlı hem de profesyonel çözümler üretilmesi gerekir. Uzman olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilecek ekran veya ön cam değişimleri gibi faaliyetler kalıcı olmayabilir. Bu bakımdan doğru yerlerden telefon tamiri hizmetinden yararlanmanın faydası yüksektir. Kadıköy cep telefonu tamir merkezi olarak hem İstanbul hem de İstanbul dışından kişilere hizmet sunuyor ve deneyimli teknisyenler tarafından cep telefonu ile ilgili sorunları en kısa sürede çözülüyor. Verilen hizmetinin fiyatının da uygunluk kesp etmesi gerekir. Telefonu değiştirmek yerine, tamir ile tasarruf yapmaya çalışan bir kişiye avantajlı fiyatlar sunmamak, telefonu değiştirmeyi tercih edilebilir hale getirir. Bu nedenle, piyasanın gerçeklerine ve müşteri taleplerine uygun hizmet modellerinin en iyi fiyat aralıkları ile memnun ediciliği karşılamasına dikkat edilmesi gerekir.

Telefonun Ekran Koruyucusu Nasıl Çıkarılır?

Hızlı, profesyonel ve kaliteli hizmetten yararlanmak için Kadıköy cep telefonu tamir merkezini ziyaret edin!

19 Eylül 2020 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX1200 TL2600 TL
iPhone XS700 TL1099 TL
iPhone XR1400 TL
iPhone X650 TL1700 TL
iPhone X Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus350 TL240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam399 TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus250 TL220 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün