KAAN Ekran Değişimi

KAAN Ekran Değişimi

kaan ekran değişimi

Bir zamanlar piyasaya hızlı bir giriş yapan ancak kısa sürede aynı hızla kaybolan Kaan markasının telefonları bugün bir ya da iki yerde satılmaya devam ediyor ve uygun fiyatlı olmalarıyla öne çıkıyor. Her teknik servis Kaan marka telefon tamiri yapmadığından CepMarket olarak bu işe el atmaya karar verdik.

Tüm Türkiye’ye Kaan Ekran Değişimi

  1. Kaan A1, Kaan N2 ve Kaan N1 olarak sıralanan tüm Kaan marka modellere Kadıköy teknik servisimizde ekran değişimi yapıyoruz.
  2. Ekran değişimi işlemi daima A kalite yedek ekranlarla yapılır ve müşterinin isteğine göre orijinal ekranlar da kullanılmaktadır.
  3. Siz de kendi modeliniz hakkında bilgi almak tamir servisimizi arayabilirsiniz ve aynı zamanda WhatsApp destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Kargoyla Kaan Ekran Değişimi

Bu tamirde diğer birçok onarım işleminde olduğu gibi Kaan telefonunuzun hiçbir verisi kaybolmaz, dosyaları silinmez. Ancak her olasılığa karşı teknisyenlerimiz telefonunuzu yedekleyecektir ve böylece bilgilerini güvenle koruyacaktır.

Renk Kalite ve Performans Değişecek mi?

1 saatte tamamlanan ve Kadıköy servisimize erişemeyenler için Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla yapılabilen ekran değişiminde ekran renk kaliteniz değişmez, dokunmatik tepki süresi veya ekran parlaklığı aynı kalır. Siz de cihazınızı bizlere kargo ücretsiz ulaştırmak için Yurtiçi anlaşma kodumuzu kullanın.

KAAN Ekran Değişimi Fiyatları

Kaan N1 275 TL
Kaan N2 299 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!