İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet – Merak edilenler

İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

İnternetin hızlı bir şekilde yaygınlaşması ve akıllı teknolojilerle beraber daha kullanışlı bir hale gelmesi, büyük bir değişimi meydana getirdi. Haber ve bilgi kaynağından, alışveriş ve görüntülü iletişime birçok imkanı sunan akıllı telefonların eşsiz bir deneyim sunan donanımlarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Ancak bu telefonların özelliklerinin gelişmesi ve malzeme kalitesinin artması, sorun yaşamadıkları anlamına asla gelmiyor. Her marka ve modelin en çok maruz kaldığı sorunlar arasında ekran ile ilgili sıkıntılar yer alıyor. Ekranla ilgili sorunların çoğu kullanıcının dikkatsizliğinden kaynaklanan kırılma, çatlama veya çiziklerdir.

İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet
İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

Akıllı telefonların ekranlarına veya herhangi bir donanımına gelen zararın ortadan kaldırılması için tecrübeli ve deneyimli servis ekiplerin ihtiyaç var. Bu kapsamda İstanbul’da hizmet sunan firmamızın hem ekran değişimi hem de akıllı telefonlarla ilgili diğer problemlere yönelik köklü çözümler sunduğunu not edebiliriz. İstanbul Kadıköy’deki merkezde bulunan servis hizmetleri ile başta ekran değişimi olmak üzere en çok yaşanılan sorunlara karşı çözümler sunulur.

İstanbul tamir merkezi avantajı

Her firma iyi ve mükemmel olduğunu iddia edebilir. Ancak iddiaları ispata dökmemek veya dökememek firma ile ilgili şüpheleri artırabilir. Bu bakımdan firmamızın sunduğu çözümlerden elde edilen tüm sonuçlar kendi sitemizde yayınlanır. Müşterilere sunulan ekran değişimleri, ön cam yenileme hizmetleri, hızlı ve kısa süreler içerisinde yapılır. Bir işin hızlı yapılması, baştan savma yapıldığı anlamına gelmez. Bunun mümkün kılan teçhizat ve mekanizma varsa, ekran değişimleri ve diğer tamirat işlemleri süratli bir şekilde yapılabilir.

  Huawei Teknik Servis Nerede?

Burada not edilmesi gereken bir bilginin olduğunu da ifade edelim: ekran değişimi ile ön cam yenileme işlemleri aynı değildir. Ön cam yenileme işlemleri, kırık ve çiziklerin yer aldığı, ekran fonksiyonunun herhangi bir zarar görmediği telefonlar için yapılır. Her marka ve model için en doğru ön cam tercihlerinin yapılması ve bunların orijinal olmasına önem verilmesi gerekir. İkinci bir konu da, ekran değişimi ile ilgili olandır. Ekranın fonksiyonlarını kaybetmesi halinde düşünülebilecek bir eylem olduğunu söyleyebiliriz.

Ekran değişim fiyatları ne kadar?

Ekran fonksiyonlarını yitiren bir telefon yenilenmesi ile eski performansına sahip olur. Bunun için orijinal ekranların kullanımı önemlidir. Doğru ekran modelinin seçilmemesi halinde ileriye dönük birtakım problemlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bununla muhatap olmamak adına yapılması icap eden şey ise, doğru yerlerden hizmet almaktır. Firmamız, marka ve modele göre en doğru ekran teknolojisini kullanır. Ekran değişimi ile ön cam değişimi arasında fiyat farkı vardır. Ön cam, ekran değişimine göre daha ucuzdur.

Ekranla ilgili sorunlar

Ekranların neden bozulduğuna dair de birden fazla faktörden bahsedilebilir. Öncelikle çok büyük bir darbeye maruz kalan telefonun ekranı kırılabilir. Bu kırıklık ilk etapta ekran fonksiyonlarını etkilemese de, daha sonraki zamanlarda kırıklar arasından girecek olan partiküller nedeniyle ekranda hassasiyet sorunları başlayabilir. Ardından ise, daha önemli bir bozulma meydana gelebilir. Ekran çizik, kırılma ve benzeri sorunlar dikkatsizlikten kaynaklanır. Düşürme ile telefon çizilebilir. Bunlar ekran deneyimi olumsuz etkileyen unsurlardır. Ön cam yenileme işlemi ile ortadan kaldırılabilir.

  iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

Doğru bir firmadan hizmet alınması ile ekrandaki ve telefondaki her sorun çözülebilir. Çok ağır hasar alan ve kurtarılması imkansız olan telefonlar için herhangi bir işlemin yapılması doğru olmaz. Ancak telefon herhangi bir donanımında ortaya çıkan sorunlar çözülebilir. Özellikle ekranla ilgili problemler ortadan kaldırılır ve ilk günkü ekran deneyimi sunabilir. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Nisan 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX800 TL1699 TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone X600 TL1450 TL
iPhone X Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 7 Plus250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir