İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

İnternetin gelişimi ve akıllı telefonların ortaya çıkışıyla beraber gündelik hayatta teknolojiden daha fazla fayda sağlanmaya başladı. Birbirinden farklı özellikleri ile video ve fotoğraf çekiminden, spor ve egzersiz takiplerine kadar akla gelebilecek birçok şeyi küçük dünyasına sığdırabilen akıllı telefonların en dezavantajlı yanı hasar görebilmeleri. Markası ve modeli ne olursa olsun ekran veya camı çizilen, kırılan veya bataryası zayıflayan birçok modelden bahsedebilmek mümkündür. Bu tür bir durumla muhatap kalan kişilerin önünde ise, iki seçenek var…

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

Ekonomik seçenek ve yol

Bazı telefon tutkunları ve deyim yerinde ise parası olanlar, telefonlarında ortaya çıkan arızalar, ekranda beliren çizikler ve kırıklar sonucunda yeni bir telefon almayı düşünebilir. Ancak bu durum daha çok parası olanlar ve tasarruf konusunda çok da bilinçli davranmayanlar için geçerli bir seçenek. Tasarrufa önem veren ve parasını daha doğru harcamayı düşünenler ise, ekonomik bir yol seçerek telefonda meydana gelen arızanın giderilmesi yolunu tercih eder. Bu da, akıllı telefon tamiri yapan servislerden destek almaktır.

Ekran değişimi, cam yenileme hizmeti veya batarya değişiklikleri gibi hizmet sunan servisler sayesinde arıza çıkaran telefonların yeniden eski performanslarına dönmeleri mümkün olabilir. Ancak burada seçilecek firmanın da deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olmasının önemi yadsınamaz. Referansları sağlam, kaliteli malzeme kullanan ve orijinal ürün odaklı değişimler gerçekleştiren firmalardan alınacak hizmetlerle arızalanan telefonların performans sorunu yaşamaları söz konusu olmaz. Ekran değişimi ile ön cam değişimleri arasında da farkın bilinmesi lazımdır.

Telefon Ekranlarının Satışı

Eğer telefon ekranı işlevini kaybetmediyse ve sadece çiziklerden dolayı bir görüntü deneyimi sorunu söz konusu ise, sadece ön camın yenilenmesine gidilebilir. Ancak bazı kazalardan dolayı ekran camı ve ekran donanımı zarar görebilir. İşlev bozukluğunun söz konusu olması halinde mutlaka ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Ekran değişimleri sırasında telefonun diğer donanımlarına herhangi bir zarar verilmemesine önem gösterilmeli. Aksi durumda ekran değişimi farklı sorunlara da zor açabilir ve ekstra masraflar ortaya çıkabilir.

Profesyonel çalışan kurumlar sayesinde donanımsal arızalara mahal verilmeden ekran ve cam değişimlerinin çok kısa süreler içerisinde yapılabileceğine inanabilirsiniz. Gerekli teçhizat ile telefonların cam veya ekranlarının çok kısa sürede çıkarılıp, yenisinin takılması sağlanabilir. Takılma işleminden sonra ise, gereken test tamamlanır ve herhangi bir problemin olmadığına kanaat getirildikten sonra müşteriye teslim edilebilir.

İstanbul cep telefonu tamir fiyatları

Cep telefonu tamir edilecek merkezin fiyatlarını öğrenmek istemeniz elbette ki gereklidir. Ancak burada dikkat edilmesi icap eden çok önemli bir hususun da altını çizmek isterim. Birincisi, fiyat bazlı bir seçime odaklanarak kalitenin ikinci plana itilmesi asla doğru değildir. İkinci durum ise, yüksek fiyatlara aldanıp kaliteli bir iş alacağınıza dair algıdır. Fiyatın yüksek olması kaliteli işçilik hizmeti aldığınızın göstergesi olmaz. Bunu ancak firma prosedürleri hakkında bilgi sahibi olarak anlayabilirsiniz.

Dolayısıyla hedefin doğru kurumu belirlemek olması gerekir. bu ise, ilgilenilen firmanın referanslarına ve çalışma prensiplerine bakılarak anlaşılabilir. Bir ön görüşme yaparak, telefonunuzun sorunu hakkında yapıcı bilgiler vermeleri güven verici oldukları kanaati doğurabilir. Kalite konusunda emniyet kazandıktan sonra masraflarla ilgili bilgi alınabilir. Bütçenize uygun olması halinde de, talep edilen hizmet alınabilir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde telefon için gerekenler yapıldıktan sonra kendiniz de testler yaparak, işçilik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Telefon Yazılım Tamir

Düşük fiyat odaklı hareket etmeden kaliteli olanı seçin ve doğru hizmet almış olmanın verdiği rahatlık ve huzur ile telefonunuzu kullanmaya devam edin.

Ocak 2021 – iPhone Cep Telefonu Tamir Hizmeti

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX 1200 TL 2600 TL
iPhone XS 700 TL 1099 TL
iPhone XR 1400 TL
iPhone X 600 TL 1450 TL
iPhone X Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus 350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam  399 TL
iPhone 8  300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam 399 TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL
iPhone 6S Plus 200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus 180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!