İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

İnternetin gelişimi ve akıllı telefonların ortaya çıkışıyla beraber gündelik hayatta teknolojiden daha fazla fayda sağlanmaya başladı. Birbirinden farklı özellikleri ile video ve fotoğraf çekiminden, spor ve egzersiz takiplerine kadar akla gelebilecek birçok şeyi küçük dünyasına sığdırabilen akıllı telefonların en dezavantajlı yanı hasar görebilmeleri. Markası ve modeli ne olursa olsun ekran veya camı çizilen, kırılan veya bataryası zayıflayan birçok modelden bahsedebilmek mümkündür. Bu tür bir durumla muhatap kalan kişilerin önünde ise, iki seçenek var…

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

Ekonomik seçenek ve yol

Bazı telefon tutkunları ve deyim yerinde ise parası olanlar, telefonlarında ortaya çıkan arızalar, ekranda beliren çizikler ve kırıklar sonucunda yeni bir telefon almayı düşünebilir. Ancak bu durum daha çok parası olanlar ve tasarruf konusunda çok da bilinçli davranmayanlar için geçerli bir seçenek. Tasarrufa önem veren ve parasını daha doğru harcamayı düşünenler ise, ekonomik bir yol seçerek telefonda meydana gelen arızanın giderilmesi yolunu tercih eder. Bu da, akıllı telefon tamiri yapan servislerden destek almaktır.

Ekran değişimi, cam yenileme hizmeti veya batarya değişiklikleri gibi hizmet sunan servisler sayesinde arıza çıkaran telefonların yeniden eski performanslarına dönmeleri mümkün olabilir. Ancak burada seçilecek firmanın da deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olmasının önemi yadsınamaz. Referansları sağlam, kaliteli malzeme kullanan ve orijinal ürün odaklı değişimler gerçekleştiren firmalardan alınacak hizmetlerle arızalanan telefonların performans sorunu yaşamaları söz konusu olmaz. Ekran değişimi ile ön cam değişimleri arasında da farkın bilinmesi lazımdır.

  iPhone Ekran Flex Değişimi

Eğer telefon ekranı işlevini kaybetmediyse ve sadece çiziklerden dolayı bir görüntü deneyimi sorunu söz konusu ise, sadece ön camın yenilenmesine gidilebilir. Ancak bazı kazalardan dolayı ekran camı ve ekran donanımı zarar görebilir. İşlev bozukluğunun söz konusu olması halinde mutlaka ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Ekran değişimleri sırasında telefonun diğer donanımlarına herhangi bir zarar verilmemesine önem gösterilmeli. Aksi durumda ekran değişimi farklı sorunlara da zor açabilir ve ekstra masraflar ortaya çıkabilir.

Profesyonel çalışan kurumlar sayesinde donanımsal arızalara mahal verilmeden ekran ve cam değişimlerinin çok kısa süreler içerisinde yapılabileceğine inanabilirsiniz. Gerekli teçhizat ile telefonların cam veya ekranlarının çok kısa sürede çıkarılıp, yenisinin takılması sağlanabilir. Takılma işleminden sonra ise, gereken test tamamlanır ve herhangi bir problemin olmadığına kanaat getirildikten sonra müşteriye teslim edilebilir.

İstanbul cep telefonu tamir fiyatları

Cep telefonu tamir edilecek merkezin fiyatlarını öğrenmek istemeniz elbette ki gereklidir. Ancak burada dikkat edilmesi icap eden çok önemli bir hususun da altını çizmek isterim. Birincisi, fiyat bazlı bir seçime odaklanarak kalitenin ikinci plana itilmesi asla doğru değildir. İkinci durum ise, yüksek fiyatlara aldanıp kaliteli bir iş alacağınıza dair algıdır. Fiyatın yüksek olması kaliteli işçilik hizmeti aldığınızın göstergesi olmaz. Bunu ancak firma prosedürleri hakkında bilgi sahibi olarak anlayabilirsiniz.

Dolayısıyla hedefin doğru kurumu belirlemek olması gerekir. bu ise, ilgilenilen firmanın referanslarına ve çalışma prensiplerine bakılarak anlaşılabilir. Bir ön görüşme yaparak, telefonunuzun sorunu hakkında yapıcı bilgiler vermeleri güven verici oldukları kanaati doğurabilir. Kalite konusunda emniyet kazandıktan sonra masraflarla ilgili bilgi alınabilir. Bütçenize uygun olması halinde de, talep edilen hizmet alınabilir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde telefon için gerekenler yapıldıktan sonra kendiniz de testler yaparak, işçilik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Kurye ile Telefon Tamiri İstanbul

Düşük fiyat odaklı hareket etmeden kaliteli olanı seçin ve doğru hizmet almış olmanın verdiği rahatlık ve huzur ile telefonunuzu kullanmaya devam edin.

Nisan 2021 – iPhone Cep Telefonu Tamir Hizmeti

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX800 TL1699 TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone X600 TL1450 TL
iPhone X Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 7 Plus250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir