iPhone’da Sessize Alma Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone'da Sessize Alma Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone’da Sessize Alma Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone’da sessize alma tuşu değişimi fiyatı müşterilerimizin sık sık ilettiği sorular arasında yer alıyor. Bu tuşun değişim ücreti modelden modele fazla farklılık göstermez ve uygun fiyatlıdır.

iPhone'da Sessize Alma Tuşu Değişimi Fiyatı

Sessiz Tuşu Değişimi Nisan 2021

Sessiz tuşu değişimi iPhone’lardan iPad’lere kadar Apple’ın hemen her mobil cihazında bulunan oldukça işlevsel bir tuştur. Android cihazlarda böyle bir tuş bulunmaz ve iPhone’lardan Android’lere geçiş yapan kullanıcılar genellikle ilk önce bu tuşu merak eder. Ne yazık ki küçük ve ince bir tuş olmasının verdiği dezavantajla birlikte sessiz tuşu çok kolay arızalanır. Bazen kullanılmaktan bazense telefonun sıkça düşürülmesinden ötürü özelliğini kaybedebilir.

Sessiz tuşu birçok iPhone’da sıkışmaktadır. Bu tuş fazla kuvvete gelmemektedir. Küçük bir bileşen olmasının yanı sıra sessiz tuşunun değişimi tüm iPhone kasasının sökülmesini kapsar. Bu nedenle tecrübeli servislerde ele alınması önemlidir. CepMarket’te işlem ortalama 45 dakikada tamamlanır ve teknisyenlerimiz cihazınızdaki bilgilerin silinmediğinden emin olur. Fiyat bilgisi için hemen şimdi servisimizi arayabilirsiniz.

  Bağdat Caddesi Teknik Servis

Nisan 2021 – iPhone Ekran ve Cam Değişimi Ücretleri

ModelParçaFiyat
iPhone X
Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone 8
Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 7
Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 6
Ön Cam Değişimi160 TL
iPhone 5
Ön Cam Değişimi150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir