iPhone Yan Tuş iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi

iPhone 2020 Tamir Ücretleri Fiyat Listesi

iPhone Yan Tuş iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy – Merak edilenler

iPhone Yan Tuş iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

iPhone telefon modelleri üzerinde devamlı olarak karşılaşılan sorunlar arasında yan tuş arızası gelmektedir. Bu telefon üzerinde bulunan tuşlar zamanla işlevini yerine getiremeyebilir. Bu sorunun görülmesinin temel nedenleri arasında;

  • Sıvı ya da nem teması sebebiyle oksitleme yapması,

  • Darbe sebebiyle ses tuşunun zarar görmesi,

  • Sürekli olarak kullanımı nedeniyle zamanla tuş soketinin arızalanması gelmektedir.

iPhone Yan Tuş iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy
iPhone Yan Tuş iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

Yukarıdaki problemlerle karşılaştırınız tek çözüm yolu ise ses açma kapama tuşu değişiminin yapılmasıdır. Bu değişimi cepmarket.com.tr üzerinden uzman teknisyenler aracılığı ile başarılı bir şekilde yapabilmektedir.

iPhone Tuş Soketinin Değişimi

iPhone ses açma/kapama tuşu değişimi işlemlerini bu konuda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılması gerekir. Tuş değişimi sırasında mutlaka bu ürüne özgü ekipmanlar kullanılmalıdır. Bu tuşların değişimi kısa sürede yapılmaktadır. Tuş değişimi sırasında;

  • Telefon bilgileriniz silinmez.

  • Ses açma/kapama tuşu çalışır.

Merkezimiz statik elektrikten arındırılmış bir alanda telefonlarınıza müdahale etmektedir. iPhone ses açma/kapama tuşu değişimi tamamlandıktan sonra ürün sizlere teslim edilir. iPhone telefonları üzerinde mutlaka orijinal tuş takımlarının kullanılması gerekir. Farklı nedenlerden dolayı telefonlarınızın yan tuşları arızalandıysa hemen merkezimizden destek alabilirsiniz. iPhone cep telefonları üzerinde en çok rastlanan sorunlar arasında görülen yan tuşlar sesin kısılmasına ya da tamamen sessize alınmasına neden olabilir. Sizde bu problem nedeniyle sıkıntı yaşıyorsanız hemen merkezimizden destek alabilirsiniz.

  iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu Değişim Fiyatları

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatları

iPhone cep telefonunuzun yan tuşları bozulduysa bu sorunun çözüm yolu tuş değişimi yapılmasıdır. Teknik servisimiz içerisinde uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından iPhone tuş değişimi yapılır. Tuş değişim fiyatlarını merak ediyorsanız bizleri arayarak detayları kolayca öğrenebilirsiniz. iPhone modellerine göre tuş takımı değiştirilirken farklı fiyatlandırma yapılır. Sizde telefon modelinize göre ne kadar bir maliyetin yer aldığını sitemizden görebilirsiniz. Telefonunuz üzerinde ses tuşu bozulduysa ve ne yapmanız gerektiği konusunda herhangi bir bilginiz bulunmuyorsa teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Telefon hakkında soracağınız her soru uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplanacaktır. Telefon arızası sorunlarını gidermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nisan 2021 – iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi

ModelParçaDeğişim Fiyatı
iPhone X
Ses Açma Kapama Tuşu
iPhone 8
Ses Açma Kapama Tuşu
iPhone 7
Ses Açma Kapama Tuşu
iPhone 6
Ses Açma Kapama Tuşu
iPhone 5
Ses Açma Kapama Tuşu

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir