iPhone XS Plus Ön Cam Değişimi

(1 müşteri incelemesi)

1,200.00 TL

iPhone XS Plus cam değişimi fiyatı 1200 TL’dir. İşlerinde fazlasıyla deneyimli Apple teknisyenlerimiz cihazınızı yaklaşık 2 ila 3 saatte onarmış olur ve bu süreçte hiçbir bilginiz asla silinmez, kaybolmaz.

Stok kodu: iPhone XS Plus CAM QCR2Z57X Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS Plus Ön Cam Değişimi

Altı çekirdekli Apple Bionic A12 çipseti, 4 GB RAM ve de 64 GB dahili depolama alanıyla gelen iPhone XS Plus akıllı telefonunda Apple’ın Sapphire ekran koruyucusu cihazın büyük ekranını kaplamaktadır. Ancak her cam kırılabilir yapıda olduğundan iPhone XS Plus ön cam değişiminde CepMarket olarak en hızlı ve en güvenilir tamir seçeneklerini sunuyoruz. Söz konusu cihazın ön cam değişimi fiyatı bu anlamda servisimizde yalnızca  1200 TL’dir

iPhone XS Plus Cam Değişimi Fiyatı

iPhone XS Plus ön cam değişimi fiyatından bahsettik. Gelelim tamir süresi ve yedek parça bilgilerine. Öncelikle eğer dilerseniz cihazınızı bizlere size ileteceğimiz anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz bir şekilde ulaştırılabildiğinizi de belirtelim, isterseniz bizzat şubemize gelerek de ikramlarımızla birlikte cihazınızın onarılmasını izleyebiliyorsunuz. iPhone XS Plus cam fiyatı değişim ücreti Apple’ın kendi tamir ücretlerine kıyasla neredeyse yarı fiyatınadır.

iPhone XS Plus’ta Ön Cam Tamir Hizmeti

iPhone XS Plus cam kırıldı diye üzülüyorsanız merak etmeyin zira 2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren servisimizde profesyonel Apple teknisyenlerimiz aracılığıyla en güvenilir ve en hızlı ön cam değişimlerinden birini yapıyoruz. İşlerinde fazlasıyla deneyimli Apple teknisyenlerimiz cihazınızı yaklaşık 2 ila 3 saatte onarmış oluyor ve bu süreçte hiçbir bilginiz de silinmiyor. A kalite yedek parçalarla yapılan işlemde cihazınız ilk günkü orijinal görünümüne ve ilk günkü orijinal performansına dönmüş olur. Siz de hemen şimdi bizi arayın!

iPhone XS Plus Tamir Fiyatları 10 Nisan 2020

Model ve TamirÜcreti
iPhone XS Plus Cam Değişimi 1200 TL
iPhone XS Plus Ekran Değişimi 2600 TL
iPhone XS Plus Batarya DeğişimiSorunuz
iPhone XS Plus Mikrofon DeğişimiSorunuz
iPhone XS Plus Arka Cam DeğişimiSorunuz

iPhone XS Plus Ön Cam Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit