iPhone XS Plus Ekran Değişimi

iPhone XS Plus Ekran Değişimi

2,600.00 TL

CepMarket olarak 2006 yılından bu yana yürüttüğümüz telefon teknik servis deneyimimizi kullanarak iPhone ekran değişiminde müşterilerimize en hızlı, en güvenilir ve en profesyonel ekran değişimi imkanını sunuyoruz. Tamir fiyatımız yalnızca2600 TL’dir.

Stok kodu: iPhone XS Plus Ekran QAK2BLY4 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS Plus Ekran Değişimi

Son zamanların en çok satın alınan en popüler iPhone’ları arasında yer alan iPhone XS Plus 6.5 inç gibi dev bir ekrana sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu ekran ile cihaz 1242 x 2688 (FHD+) piksel çözünürlük sunmayı başarıyor ve 458 PPI görüntü yoğunluğu sağlıyor. CepMarket’te Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir iPhone XS Plus ekran değişimi işlemlerinden birini yerine getiriyoruz. iPhone XS Plus ekran değişimi fiyatı bu anlamda yalnızca 2600 TL olarak uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından belirlenmiştir.

Profesyonel iPhone XS Plus Ekran Değişimi

  1. iPhone XS Plus özellikleriyle oldukça iddialı bir ürün. Ancak ekranın hasar alması gibi durumlarda karşılaşılan Apple’ın belirlemiş olduğu değişim bedeli yüksek seviyelerde oluyor.
  2. CepMarket olarak 2006 yılından bu yana yürüttüğümüz telefon teknik servis deneyimimizi iPhone ekran değişimi gibi sık talep edilen işlemlerde kullanarak müşterilerimize daima en hızlı, en güvenilir ve en profesyonel ekran değişimi imkanını sağlıyoruz.
  3. iPhone XS Plus ekran değişimi fiyatlarımız Apple’ın kendi ekran değişimi fiyatlarına kıyasla çok daha avantajlıdır.

Ücretsiz Kargoyla iPhone XS Plus Ekran Değişimi

CepMarket’te iPhone XS Plus ekran değişiminde işlem ortalama 1 saatte tamamlanmış oluyor. Bununla beraber cihazınızı bizlere Yurtiçi kargo sözleşme numaramız olan 578 894 443’yi kullanarak ücretsiz şekilde gönderebildiğinizi de belirtelim. Bu seçenek sayesinde A kalite parçalarla yapılan iPhone XS Plus tamirlerimizden bütün kullanıcılarımız yararlanma şansı buluyor.

iPhone XS Plus Tamir Fiyatları 2 Haziran 2020

Model & HizmetÜcreti
iPhone XS Plus Ön Cam Değişimi1200 TL
iPhone XS Plus Ekran Değişimi2600 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi499 TL
iPhone XS MAX Ön Kamera Değişimi TL
iPhone XS Max Arka Kamera Değişimi TL

iPhone XS Plus Ekran Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Taksit