iPhone XS Max Ekran Değişimi

-13%

iPhone XS Max Ekran Değişimi

2,999.00 TL 2,600.00 TL

iPhone XS Max ekran değişimi fiyatı servisimizde yalnızca 2600 TL’dir. Cihazınızı Yurtiçi kargo sözleşme numarası (222 839 228) ile ücretsiz gönderebiliyorsunuz. CepMarket 10 yılı aşkın bir süredir Kadıköy mağazasında hizmet vermektedir.

Bu fiyat orijinal ürün fiyatıdır.

Yan sanayi ürün fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Stok kodu: iPhone XS Max Ekran VAS5WXDY Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS Max Ekran Değişimi

CepMarket mağazamızda hızlı ve güvenilir iPhone XS Max ekran değişimi fırsatı sunuyoruz. A kalite yedek parçalarla yalnızca 1 saatte tamamlanan ekran değişimi işleminin fiyatı servisimizde sadece 2600 TL’dir. iPhone XS Max ekran değişimi uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından yürütülüyor ve en gelişmiş ekran değişimi ekipmanları ile yerine getiriliyor. Ekran değişiminde ön paneldeki diğer tüm hasarlar da ortadan kalkar.

Profesyonel ve Güvenilir Ekran Değişimleri

iPhone XS Max fiyatıyla oldukça iddialı bir ürün. Dolayısıyla ekranın hasar alması gibi durumlarda değişim bedeli yüksek seviyelerde oluyor. CepMarket’te iPhone XS Max ekran değişimine başlamadan önce verilerinizi yedekliyoruz ve bu sayede bilgileriniz kesinlikle zarar görmüyor. Tüm işlem ortalama 1 saatte tamamlanmış oluyor. Cihazınızı Yurtiçi kargo sözleşme numarası (578 894 443) ile ücretsiz gönderebiliyorsunuz. CepMarket 10 yılı aşkın bir süredir Kadıköy mağazasında hizmet vermektedir.

Uygun Fiyatlı A Kalite Tamirler

iPhone XS Max ekran değişimi işlemi Apple teknisyenlerimiz tarafından A kalite yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır. A kalite parçalar kullanılmasının nedeni, ekran değişimi gibi konular söz konusu olduğunda cihazınızdan daima en yüksek performansı almanızı sağlamalarıdır. A kalite ekran değişimi ile onarılan iPhone XS Max’te ekran renk kalitesi, dokunmatik hassasiyeti ya da maksimum parlaklık gibi faktörler orijinal gibi kalmaktadır. Uygulama, fotoğraf ve videolar gibi verileriniz yerli yerinde kalır.

iPhone XS Max Tamir Fiyatları Aralık 2020

Model ve Tamir Ücreti
iPhone XS Max Ekran Değişimi 2600 TL
iPhone XS Max Cam Değişimi 1200 TL
iPhone XS Max Arka Kamera Değişimi TL
iPhone XS Max Ön Kamera Değişimi TL
iPhone XS Max Arka Cam Değişimi Sorunuz

iPhone XS Max Ekran Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun