iPhone XS Max Batarya Değişimi

iPhone XS Max Batarya Değişimi

499.00 TL

iPhone XS Max Batarya Değişimi Fiyatı 499 TL’dir.  Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

Stok kodu: iPhone XS Max Batarya MSEBF8YP Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS batarya tarafında 3174 mAh kapasite sunuyor. Ortalama bir batarya kapasitesi olmakla birlikte iOS işletim sisteminin düşük pil tüketimi nedeniyle yeterli pil ömrü sağlıyor. Bataryalar arızalanabilir ya da zamanla maksimum kapasitelerini kaybedebilirler. iPhone XS batarya değişimi işlemi bu anlamda merak edilir.

iPhone XS Batarya Değişimi

iPhone XS batarya değişimi CepMarket servisimizde 1 saatte tamamlanır. iPhone XS batarya değişimi fiyatı bu anlamda 499 TL’dir. İşlemde sadece Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) ya da A kalite yedek parçalar kullanıyoruz. Böylelikle iPhone XS cihazınızdan tekrar en yüksek performans almaya devam ediyorsunuz.

15 Yıllık Tecrübe

Tüm batarya değişimleri CepMarket servisimizde hızlıca tamamlanır. Buna iPhone XS pil değişimi de dahildir. Pil değişimlerimiz uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılıyor. Tamirlerimiz parça ve işçilik garantilidir. Bataryanız değiştirildikten sonra detaylıca test edilir ve sorunsuz çalıştığından emin olunur.

Ücretsiz Kargolar

iPhone XS batarya değişimlerini dilerseniz Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla yaptırabilirsiniz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız ile 578 894 443 numaramızı kullanarak hem gidişte hem de dönüşte hiçbir taşıma ücreti ödemezsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz hem İstanbul hem de diğer illeri kapsar. Kadıköy servisimizde hızlı ve güvenilir telefon tamirleri yapıyoruz.

iPhone Batarya Değişimi Fiyatları 19 Ekim 2020

ModelDeğişim Fiyatı
iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi TL
iPhone 11 Pro Batarya Değişimi TL
iPhone 11 Batarya Değişimi TL
iPhone XS Batarya Değişimi499 TL
iPhone XS Max Batarya Değişimi499 TL
iPhone XR Batarya Değişimi499 TL
iPhone X Batarya Değişimi249 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi179 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi179 TL

iPhone XS Max Batarya Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu