iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi

499.00 TL

iPhone XS Max amiral gemisi akıllı telefonu tüm zamanların en büyük ekranlı iPhone telefonları arasında yer alıyor. Cihaz 2688 piksele 1242 piksel çözünürlükle geliyor ve 6.5 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran sunuyor. iPhone XS Max arka cam değişimi bu anlamda merak ediliyor. iPhone XS Max Arka Cam Değişimi Fiyatı 499 TL’dir.

Stok kodu: iPhone XS Max Arka Cam VRQYSE84 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS Max Arka Cam Değişimi

Kadıköy Apple telefon tamir servisi CepMarket, 2006 yılından bu yana hızlı ve gelişmiş telefon tamirleri yapmaktadır. iPhone XS Max arka kapak değişimi de bu tamirler arasındadır. Bu cihaz kapak malzemesi olarak cam ve çerçeve olarak paslanmaz çelik ile geliyor. iPhone XS Max arka kapak değişimi işlemi yalnızca 1 saat almaktadır.

Garantili Tamirler

Profesyonel iPhone teknisyenlerimiz ile CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPhone tamirleri yapıyoruz. Hızlı arka kapak değişimlerimiz ile dilerseniz servisimizde biraz vakit geçirerek cihazınızı kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Arka kapak değişiminin ardından XS Max ilk günkü orijinal görünümüne döner. Tamirin fiyatı 499 TL olarak belirlenmiştir.

1 Saatte Arka Cam Değişimi

Kadıköy, CepMarket’te 15 yıla yakın süredir telefon tamirleri yapıyoruz. Şimdi bu deneyimimizi iPhone gibi başlıca akıllı telefon markaları için de sunuyoruz. Uzmanlığımız arasında arka kapak değişimi gibi üst düzey ekipmanlar kullanılarak yerine getirilen önemli tamirler de vardır. A kalite parçalarla yapılan bu tamirde bilgileriniz silinmez.

Kargo Ücretsiz

Cihazınızı Yurtiçi kargo sözleşme numarası olan 578 894 443 ile bizlere ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece İstanbul’u değil tüm Türkiye illerini kapsamaktadır. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

iPhone XS Max Arka Cam Tamir Fiyatları Kasım 2020

Model & Hizmet Ücreti
iPhone XS Max Arka Cam Değişimi
499 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Max Batarya Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Max Mikrofon Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Max Kasa Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Max Home Tuşu Değişimi
Sorunuz

iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun