iPhone XS Cam Değişimi

iPhone'dan iPhone'a Rehber Aktarma

iPhone XS Cam Değişimi

iPhone XS telefonunuz mu düştü? Camı hasar alan iPhone XS karşısında aradığınız yardımı mağazamızda bulabilirsiniz. Tecrübeli iPhone teknisyenlerimiz iPhone XS cam değişimi işlemini kısa sürede gerçekleştirecek profesyonel ekipmanlara sahiptir.

iPhone XS Cam Değişimi
iPhone XS Cam Değişimi

iPhone XS Cam Tamiri

iPhone XS telefonunuzda karşılaştığınız problem ister çatlamış cam, dokunmatik sorunu ya da kamera olsun, nerede bulunursanız bulunun CepMarket servisimizden gerekli teknik yardımı alabilirsiniz. iPhone XS cam değişimi dahil olmak üzere servisimiz pek çok iPhone XS tamiri yapmaktadır.

Apple iPhone XS dünyanın en popüler akıllı telefonlardan biri olmaya çok yakın. Yeni özellikleri, üst düzey malzeme kalitesi ve iyileştirilen kamera özellikleri sayesinde kullanıcıların hayallerini süslüyor. iPhone XS yerini aldığı iPhone X’den %15 daha performanslı bir yonga seti ile gelmekte.

iPhone XS bu anlamda yeni iPhone’lar arasında en küçük ve zarif olanı. Uzun zamandır tasarım değişikliği yapılmayan iPhone’larda son olarak iPhone X ile köklü yeniliğe gidildi. Yeni iPhone’lar bu anlamda iPhone X’in tasarım anlayışını taşıyor.

  iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone XS ne yazık hiç de ucuz değil. Bundan ötürü iPhone XS tamiri veya iPhone XS cam değişimi sadece işinde iyi mağazalar tarafından yapılmalıdır. iPhone XS cam değişimi yaklaşık 40 dakika gibi bir sürede tamamlanır. İster ücretsiz kargoyla isterse servisimize gelerek telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Nisan 2021 – Telefon Cam Değişimi Ücretleri

ModelYapılan İşlemFiyat
iPhone XRCam DeğişimiFiyat bekleniyor
Samsung Note 9Cam Değişimi
iPhone XS MaxCam DeğişimiFiyat bekleniyor
iPhone XSCam DeğişimiFiyat bekleniyor

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir