iPhone XR Cam Değişimi

Blog sayfasına dönün
iPhone Ön Cam Değişimi Yorumları

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

iPhone XR Cam Değişimi

iPhone XR cam değişimi merak edilen işlemler arasında yer alıyor. iPhone XR’da cam hasarı titizlikle yaklaşılması gereken bir konu. Geleneksel mağazalarda bu işlemin süresi ve maliyeti yükselirken, CepMarket’te tüm işlem sadece kısa bir sürede tamamlanır.

 iPhone XR Cam Değişimi
iPhone XR Cam Değişimi

Çoğu mağazada iPhone XR cam değişimi bütün bir günü hatta haftayı bulurken, CepMarket’te bu 40 dakikayı geçmemektedir. Aynı zamanda, eğer LCD düzgün çalışıyorsa iPhone XR’da yalnız cam değişimi yaparak sizi fazladan bir maliyetten kurtarmış oluruz.

iPhone XR’da yaşadığınız problem bozuk ekran, hoparlör ya da kamera olabilir. Bunların üstesinden gelmek CepMarket gibi 12 yılı aşkın tecrübeye sahip telefon onarım servislerinin işidir. iPhone XR camını özel bir ekipmanla -175 dereceye kadar soğutur ve böylece çalışan LCD’den kolayca ve risksiz bir şekilde ayrılmasını sağlarız.

Ekrandan ayrılan kırık cam daha sonra yenisiyle değiştirilecektir. Bunun için ekrana OCA ile iletkenlik verilir. Yeni cam orijinal ekranın üzerine yine bu iş için geliştirilmiş özel ekipmanlar yardımıyla yerleştirilir. Tüm işlem geleneksel yöntemlerin aksine çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Kadıköy Mobile

13 Ağustos 2020 – Telefon Cam Değişimi Ücretleri

ModelYapılan İşlemFiyat
iPhone XRCam DeğişimiFiyat bekleniyor
Samsung Note 9Cam Değişimi
iPhone XS MaxCam DeğişimiFiyat bekleniyor
iPhone XSCam DeğişimiFiyat bekleniyor

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün