iPhone X Şarj Olmuyor

Blog sayfasına dönün
iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

iPhone X Şarj Olmuyor

2012 yılından bu yana cihazlarında Lightning şarj yuvası kullanan Apple, iPhone X ile de bu alışkanlığını bozmadı. Eski iPhone’lar gibi Lightning yuvası ile gelen iPhone X de kardeşlerinin yaşadığı tipik sorunlardan muzdarip. Lightning yuvası kolay kirleniyor, su alıyor ve sonuç olarak cihazın şarj olmasını engelleyebiliyor. iPhone X’in şarj olmaması problemi bunlar arasında.

iPhone X Neden Şarj Olmuyor?

  • Bunun birçok farklı nedeni olabilir, su hasarı ihtimaller arasında.
  • Kir toplayan Lightning yuvası iPhone X’in şarj olmasını önleyebilir.
  • Şarj yuvasındaki pin’ler hasar almışsa cihaz yine şarj olmaz.
  • Sorun ancak şarj soketi değişimi ile düzeltilir.

Şarj Soketi Temizliği

2006 yılından bu yana Apple iPhone teknik servisi oalrak hizmet veren CepMarket’te sayısız Apple cihazın tamirini gerçekleştirdik. Konu iPhone’da şarj sorunu olduğunda yapılması gereken ilk şey soketi profesyonel yöntemlerle temizlemektir. Sorun bazen temizliğin ardından düzelir. Ancak sorun donanım arızasıysa o halde A kalite parçalarla soket değişimi yapılacak demektir.

iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

iPhone Şarj Soketi Tamiri Videosu

Şarj Hızım Yavaşlar mı?

Orijinal, çıkma ve A kalite yedek şarj soketlerimiz ile cihazınız ilk günkü sıfır performansına ulaşır ve şarj hızında herhangi bir değişiklik olmaz. iPhone X yeni şarj soketinin ardından daha çok ısınmaz veya şarj yarıda kesilmez. Soket değişimleri her zaman Apple tarafından garantiye alınmadığından servisimizde daha ucuz ve hızlı tamir seçenekleri bulabilirsiniz.

24 Eylül 2020 – iPhone X Tamirleri

ModelFiyat
iPhone X Ekran Değişimi1700 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi650 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi399 TL
iPhone X Kamera Camı Değişimi149 TL
iPhone X Kasa Değişimi1399 TL

iPhone X Tamirci Telefonu

iPhone X için birçok tamir sunuyoruz. Bunlardan bazılarına yukarıdaki fiyat tablosunda yer verdik. Cihazınızda arka kapak hasarı ya da mikrofon sorunu varsa bunları da servisimizde hızlıca tamir ettirebilirsiniz. Şarj soketi değişen iPhone X cihazınızı sınırsız süre test etme imkanına sahipsiniz. Diğer tüm sorularınız için şimdi bizi arayın: 0216 345 83 84

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün