iPhone X OLED Ekran Değişimi

iPhone X OLED Ekran Değişimi

999.00 TL

2006 yılından bu yana tüm iPhone’lar için ekran değişimi işlemi yapıyoruz. Bu modellere şimdi iPhone X de dahil olmuş durumda. iPhone X ekran değişimi fiyatı servisimizde 999 TL iken değişim süresi yalnızca 1 saattir. İşlemde A kalite parçalar kullanıyor ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Bu fiyat Yan Sanayi ürün fiyatıdır

Stok kodu: iPhone X OLED Ekran N8XAAGZ5 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone X OLED Ekran Değişimi: 999 TL

iPhone X’ler Apple’ın uzun yıllardır sürdürdüğü geniş çerçeveli tasarım anlayışını değiştirdiği ilk model oldu. iPhone X ile ilk kez çentikli ekranla tanıştık. Yeni çentik ve incelen çerçevelerle cihazın ekranı 5.8 inçe kadar genişledi. Bu da zamanının en büyük iPhone’u olmasını sağladı. iPhone X ilk OLED ekranlı iPhone’dur. Biz de CepMarket olarak iPhone X OLED ekran değişimi hizmeti veriyoruz.

iPhone X OLED Ekran Tamiri

 • iPhone X OLED ekran değişiminde çıkarılan parçadan farksız A kalite yedek ekranlar kullanıyoruz.
 • Takılan OLED ekranın görüntü, renk ve parlaklık düzeyi eskisiyle aynı kalmaktadır.
 • Yine takılan OLED ekranın güç tüketimi orijinal parça ile aynıdır.

Ekran Değişimi ve Gövde Rengi

iPhone X OLED ekran değişimi cihazınızın gövde renginden etkilenmez. Takılan ekranın panel çerçeve rengi Gümüş ve Siyah renkler için aynı olduğundan ekran – renk uyumundan endişe etmeniz gerekmiyor. iPhone X 143.6 mm uzunluğa ve 70.9 mm ene sahip. Yine kalınlığı 7.7 mm ve ağırlığı 174 gramdır. Ekran değişimi cihazın bu değerlerini değiştirmemekte ve kalınlığını ya da ağırlığını etkilememektedir.

iPhone X Ön Cam Değişimi

En Hızlı OLED Tamiri

Gelişmiş tamir ekipmanlarımız sayesinde tüm iPhone yedek parça yenileme ve onarım işlemlerini çok kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Çoğu zaman cihazınızı mağazamıza bıraktıktan sonra aynı saat içerisinde geri alabiliyorsunuz. Bu da cihazlarını teslim ettikten sonra günlerce beklemek istemeyenler için caziptir.

Örnek Değişim Videosu

iPhone X OLED Tamir Fiyatları Kasım 2020

Ürün ve Hizmet Fiyat
iPhone X OLED Ekran Değişimi 999 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi 600 TL
iPhone X Batarya Değişimi 300 TL
iPhone X Mikrofon Değişimi 399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL

Verilerim Silinir mi?

Hayır, işleme başlamadan önce cihazınızı güvenle yedekliyor ve verilerini sistemimizde geçici şekilde muhafaza ediyoruz. Bu yedekleme dosyası alınırken iPhone X‘in ana ekranının dahi açılmasına gerek kalmamaktadır. Ancak dilerseniz mağazamıza gelmeden önce bizzat yedek alabilir ve bizi bilgilendirebilirsiniz.

iPhone X OLED Ekran Değişimi için 2 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Selamlar geçen ay telefonun üzerine kolonya döküldü ekranın sağ alt tarafında siyah leke oldu sonra baya azaldı şimdi neredeyse gölge gibi duruyor

  Servisinize getirsem ekranı açıp bu lekeden kurtulma imkanı olur mu ekran değişimi yapılmadan

  • Cep Market

   Merhaba; LCD panel içinde oluşan lekeler ancak ekran değişimi ile çözülebilmektedir. Uygun fiyatlı OEM yada Yan sanayi ekranları bu aşamada sizlere çözüm sunabilir.

 2. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun