iPhone Tamiri – Merak edilenler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

iPhone Tamiri

Konu iPhone tamiri olduğunda 2007 yılından bu yana Kadıköy’deki mağazasında hizmet veren CepMarket, işinde fazlasıyla tecrübeli bir iPhone teknik servisi olarak kendini göstermektedir. CepMarket’te iPhone tamiri yaptırmak hızlı ve kolaydır. Başlıca tamir konularından bahsedelim.

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri

iPhone Tamiri: Ekran Değişimi

iPhone tamiri ücretleri modelden modele farklılık gösterir. Yeni modellere doğru fiyat artar fakat önceki modellerle arada sadece küçük farklar olmaktadır. Bu anlamda iPhone tamiri kategorilerinden biri olan ekran değişimine el attığımızda karşımıza iPhone XR ekran cam değişimi fiyatı için 699 TL ve iPhone 6s Plus ekran cam değişimi fiyatı içinse 200TL çıkmaktadır.

CepMarket’te konu iPhone tamiri olduğunda en eski amiral gemisi iPhone 4’lerden son zamanların popüler modelleri iPhone XR ve iPhone XS’e kadar her iPhone tamir yapılmaktadır. CepMarket özellikle iPhone tamiri için geliştirilen bazı nadir ekipmanlara sahiptir.

İlginizi Çekebilir “Ekran Değişimi Fiyatları”

iPhone Tamiri: Cam Değişimi

iPhone tamiri başlıklarının en başında cam ve ekran değişimi geliyor. Cam değişimi için kullanılan ekipmanlardan biri de buz makinesidir. Buz makinesi cihazın ön panelini -174 derece gibi uç bir noktaya indirir. Bu soğutma adımının ardından LCD’de herhangi bir siyah nokta ya da çatlak, kırık yoksa çatlamış cam yerinden kolayca çıkartılır. Bu sayede orijinal iPhone ekranı müşteride kalırken ve değişim ücreti hafifler ve süre kısalır.

Telefon Ekran Flex Tamiri

İlginizi Çekebilir “Cam Değişimi Fiyatları”

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri

iPhone Tamiri: Batarya Değişimi

Bugün iPhone değişimi için Apple Store’da beklenen ortalama süre 2,5 haftadır. İyi haberse CepMarket gibi teknik servislerde bu süre sadece 1 saati bulmaktadır. CepMarket gibi servislerde yapılan iPhone batarya değişimi işleminde yalnızca süre kısalmıyor aynı zamanda maliyet de azalıyor. Batarya değişimi mağazamızda en çok yapılan iPhone tamiri işlemleri arasındadır.

İlginizi Çekebilir “Batarya Değişimi Fiyatları”

iPhone Tamiri: Kamera Değişimi

CepMarket iPhone kamera değişimi işleminde sadece OEM kalite parçalar kullanır. Bu işlem sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Geleneksel mağazaların aksine günlerce ya da haftalarca beklemektense CepMarket’te bu işlemi oldukça kısa bir sürede gerçekleştirmek ciddi bir kolaylıktır.

İlginizi Çekebilir “Kamera Değişimi Fiyatları”

iPhone Mikrofon Değişimi

iPhone mikrofon arızasında yazılım sıfırlama teknikleri işe yaramadığında son çare olarak CepMarket servisimize başvurabilir ve iPhone mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. Teknisyenlerimiz önce mikrofon girişini ve çevresini temizler, mikrofonu bir kez daha test eder ve arızayı tespit ettikten sonra gerekli yenileme işlemlerini yapar.

İlginizi Çekebilir “Mikrofon Değişimi Fiyatları”

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri

iPhone Home Tuşu Değişimi

iPhone’lar Touch ID gibi kimlik doğrulama teknolojileriyle geldiğinden, iPhone 8 Plus home tuşu değişimi, iPhone 8 home tuşu değişimi, iPhone 7 Plus ana ekran tuşu onarımı ya da iPhone 6S ekran tuşu tamiri gibi konularda Touch ID özelliğini korumak oldukça önemlidir. CepMarket bu konuya titizlikle yaklaşır ve Touch ID’nin kaybolmayacağından emin olur.

İlginizi Çekebilir “Home Tuşu Değişimi Fiyatları”

Şarj Soketi Değişimi

Diğer tamir çeşitlerinde olduğu gibi iPhone şarj yuvası değişimi yine tecrübeli ellerde en iyi sonucu veren bir işlemdir. Su hasarı soket arızasının başlıca nedenlerindendir. Bunun için profesyonel ekipman ve gereçlere sahip olmak oldukça önemli. Kadıköy merkezli CepMarket’te bu tamir işlemi ortalama 45 dakika içerisinde bitirilmiş olur.

Adalar Telefon Tamiri

İlginizi Çekebilir “Şarj Soketi Değişimi Fiyatları”

iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone hoparlör değişimi birçok farklı durumda gerekebiliyor. Sık başvurulan iPhone tamiri işlemlerinden biri olan hoparlör değişiminde CepMarket her zaman olduğu gibi orijinale en yakın ya da aynı performansı veren OEM kalite yedek hoparlörler kullanmaktadır. İşlem süresi 1 saatten kısadır. Değişimin ardından tüm ses sorunları ortadan kaldırılmış olur.

6 Nisan 2020 – iPhone Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
1200 TL 2600 TL
iPhone XS 700 TL 2000 TL
iPhone XR
699 TL 1400 TL
iPhone X
650 TL 899 TL
iPhone 8 Plus
350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 249 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 200 TL
iPhone 6S Plus
200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL