iPhone Siri Arıza Giderme Fiyatı

iPhone Cep Telefon Teknik Servis

iPhone Siri Arıza Giderme Fiyatı

iPhone Siri arıza giderme fiyatı ile ilgili faydalı olmasını umduğumuz bir yazı hazırladık. iPhone’da Siri arızalarının kaynağında gerçekte mikrofon arızası yatmaktadır. Arızalanan iPhone mikrofonu Siri’nin artık çalışmamasına neden olur. CepMarket’te bunun için mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone Siri Arıza Giderme Fiyatı

Ocak 2021 Siri Arızası Tamiri Fiyatları

Mikrofon arızası Siri’nin sesinizi duymasını engeller. Bu da Siri’nin arızalandığını düşünmenize neden olur. Aslında arızalanan mikrofon olduğundan çözümü oldukça pratik bir işlemdir. CepMarket’te tüm iPhone’lar için mikrofon değişimi yapılır. Bu modeller arasında iPhone 5s, iPhone 7 Plus ve iPhone XR bulunmaktadır. İşlem süresi modelden modele küçük farklarla değişmekle birlikte ortalama 40 dakikadır.

Mikrofon yenileme tamamlandıktan sonra iPhone Siri arızası giderilmiş olur ve bu süreçte bilgileriniz silinmez veya fotoğraflarınız kaybolmaz. Cihazınızı teslim ettiğiniz gibi almış olursunuz. Yalnızca tek bir farkla; çalışan bir mikrofon ile. Teknisyenlerimiz değişim işleminde OEM kalite parçalar kullanır. iPhone’unuzu bize Yurtiçi kargo ile taşıma ücreti ödemeden gönderebileceğinizi hatırlatalım.

iPhone Mikrofon Sesi Az

Ocak 2021 – iPhone Siri Arıza Giderme Fiyatları

Model Fiyat Listesi
iPhone 7 250 TL
iPhone 7 Plus 250 TL
iPhone 6 Plus 150 TL
iPhone 6s 150 TL
iPhone 6 150 TL
iPhone SE 110 TL
iPhone 5s 110 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!