iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu Değişim Fiyatları

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu Değişim Fiyatları

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu Değişim Fiyatları

iPhone ses açma kapama tuşu bozuldu şikayetiyle mağazamıza gelen müşterilerimize anında arızalı parça değişim işlemi yapıyoruz. Söz konusu parçanın değiştirilmesi ortalama 1 saat sürüyor.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu Değişim Fiyatları

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Nisan 2021

Bu tuşun değiştirilmesi sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlıdır. CepMarket tüm ses açma kapama tuşu yedek parçalarında OEM kalitesini arar. OEM kalite parçalar sayesinde cihazınızdan çıkarılan tuş ile takılan yeni tuş arasında herhangi bir kullanıcı deneyimi farkı ya da performans değişikliği olmaz. Dolayısıyla işlemin en üst kalite yedek parçalarla gerçekleştirilmesi bu nedenle önemlidir.

Ses açma kapama tuşu onarımına geçilmeden önce işinde tecrübeli teknisyenlerimiz önce cihazınızı incelerler. Bu sayede tuşun fiziksel mi yoksa yazılımsal bir nedenden ötürü mü arızalandığına karar verir. Birincisinde çözüm açıkken ikincisi için bazı prosedürlerin uygulanması gerekir. Bunlar arasında cihazın yedeklenip, sıfırlanarak baştan yüklenmesi gelir. Bu sayede herhangi yazılım taraflı bir problem ortadan kaldırılmış olur.

  iPhone Yan Tuş iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi

Yeni iPhone’lar da dahil, ses açma kapama tuşunun bozulması durumunda değişim fiyatları çok yüksek olmamaktadır. Bu fiyatlar CepMarket telefon servisimizde özellikle daha düşüktür. Bunun nedenleri arasında üçüncü parti bir servis olmamızın yanında tamir işlemini hızlandıran kullandığımız gelişmiş ekipmanlar geliyor. Teknisyenlerimiz geleneksel yöntemlerin aksine ileri düzey ekipmanlara başvurarak cihazınızı onarırlar.

Nisan 2021 – iPhone Ses – Açma Kapama Tuşu Fiyatı

ModelİşlemFiyat
iPhone X SerisiiPhone X Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone 8 SerisiiPhone 8 Ses Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Plus SerisiiPhone 8 Plus Ses Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 7 SerisiiPhone 7 Ses Entegresi Değişimi400 TL
iPhone 6 SerisiiPhone 6 Ses Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 5 SerisiiPhone 5 Ses Entegresi Değişimi249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir