iPhone Şarj Oluyor Gösteriyor Ama Olmuyor

Ekranda Bir Önceki Görüntünün İzi Kalıyor

iPhone Şarj Oluyor Gösteriyor Ama Olmuyor

iPhone şarj oluyor gösteriyor ama olmuyor problemi servisimize uğrayan müşterilerimizin sık sık dile getirdiği bir problemdir. Bu problemde arızanın kaynağı şarj soketinden, şarj aletine ve hatta iOS işletim sistemine kadar değişebilir.

iPhone Şarj Oluyor Gösteriyor Ama Olmuyor

Nisan 2021 – iPhone Şarj Soketi Değişimi

Kullanıcıların CepMarket’e uğramadan önce bazı adımları gözden geçirmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu sayede basit bir sorunu fazla zahmete girmeden çözebilirsiniz. Eğer sorun yazılımsalsa, önce cihazınızı iTunes’u kullanarak yedekleyin ve ardından sıfırlayın. Sıfırlama işlemi Ayarlar uygulamasından yapılabilir. Bunun sonrasında yedekten geri yükleme yaparak iPhone’u baştan kurun.

iPhone kurulduğunda şarj sorununu tekrar gözden geçirin. Eğer düzelmediyse sorun donanımsal olabilir ve teknisyenlerimizin müdahelesine ihtiyaç duyabilir. Bu aşamada elbette şarj kablolarını ve şarj aletlerini tekrar tekrar kontrol etmenizi öneririz. Orijinal olmayan şarj kabloları ve aletleri iPhone’a doğru amperi veremeyebilir ve cihazın sağlıklı biçimde dolum yapmasını önler. Batarya arızaları yine iPhone’un şarj almasını engeller. Telefon dolum yapmaya çalışsa bile ömrünü dolduran batarya çalışmaz. Bu durumda batarya değişimi gerekebilir.

  Apple iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

CepMarket’e uğradığınızda teknisyenlerimiz cihazınızı hasar tespit işlemine sokacak ve sizlere sorunun kaynağını tam olarak söyleyecektir. İhtimaller çoğunlukla batarya değişimi veya şarj soketi değişimi etrafında şekillenir. Değişim süresi 45 dakikadır ve tamirin ardından bilgileriniz, fotoğraflarınız veya diğer verileriniz asla kaybolmaz. Aşağıda iPhone şarj soketi değişimi fiyatlarını bulabilirsiniz. iPhone şarj oluyor gösteriyor ama olmuyor tamiri için şimdi servisimize uğrayın.

İlginizi Çekebilir “Şarj Soketi Değişimi Fiyatları”

Nisan 2021 – Şarj Soketi Değişim Ücretleri

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat
iPhone 6s
Şarj Soketi150 TL
iPhone 8 PlusŞarj Soketi300 TL
iPhone 8Şarj Soketi300 TL
iPhone 7 PlusŞarj Soketi250 TL
iPhone 7Şarj Soketi250 TL
iPhone 5cŞarj Soketi110 TL
iPhone 6 Plus
Şarj Soketi150 TL
iPhone 6s Plus
Şarj Soketi150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir