iPhone Şarj Aleti Temassızlığı Nasıl Giderilir?

iPhone Şarj Aleti Temassızlığı Nasıl Giderilir?

iPhone Şarj Aleti Temassızlığı Nasıl Giderilir?

iPhone’larda şarj aleti temassızlığı ciddi derecede can sıkıcı bir problemdir. Temassızlık iPhone’un sağlıklı şekilde şarj olmasını önler. Dikkatli davranıldığında dahi iPhone’un yarı yolda şarj olmayı bıraktığı görülebilir. Peki böyle bir durumda ne yapılması gerekir?

iPhone Şarj Aleti Temassızlığı Nasıl Giderilir?

Nisan 2021 – iPhone Şarj Soketi Değişimi

Aslında çözüm oldukça basittir. iPhone şarj aleti temassızlığında öncelikle izlenmesi gereken bazı temel adımları bulunuyor. Cihazınızı farklı şarj aletleri ve farklı şarj kabloları ile deneme şansınız varsa bunu hemen yapın. Çözüm alıp almadığınıza bakın ve son olarak iPhone’u yalnızca şarj kablosunu kullanarak PC’nize bağlayın ve temassızlığın devam edip etmediğini gözlemleyin. Sorun tipik olarak kabloda veya iPhone’un şarj soketinde olmaktadır.

CepMarket’te iPhone şarj soketi değişimi yapılır. Tüm değişim işlemleri 45 dakika sürer ve süreç boyunca bilgileriniz kaybolmaz veya fotoğraflarınız silinmez. Teknisyenlerimiz arızalı şarj soketini değiştirirken OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) kalite yedek parçalar kullanır. iPhone şarj soketi değişimi için aşağıdaki tabloda gerekli tüm fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

  Telefonum Şarj Olmuyor Dolmuyor Ne Yapmalıyım ?

Nisan 2021 – Şarj Soketi Değişim Ücretleri

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat
iPhone 6s
Şarj Soketi150 TL
iPhone 8 PlusŞarj Soketi300 TL
iPhone 8Şarj Soketi300 TL
iPhone 7 PlusŞarj Soketi250 TL
iPhone 7Şarj Soketi250 TL
iPhone 5cŞarj Soketi110 TL
iPhone 6 Plus
Şarj Soketi150 TL
iPhone 6s Plus
Şarj Soketi150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir