iPhone On-Off Üst Tuş Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

Kadıköy Telefon Tamiri Hizmetleri

iPhone On-Off Üst Tuş Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

iPhone cep telefonlarınızın üst tuşu bozulması durumunda uzmanlardan destek almanız gerekir. Apple konusunda uzman teknisyenlerimiz kısa süre içerisinde üst tuş değişimini gerçekleştirmektedir. Telefon tamiri uygulamaları cepmarket.com.tr üzerinden uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

iPhone On-Off Üst Tuş Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

iPhone Üst Tuş Neden Bozulur?

iPhone modelleri üzerinden en çok yaşanan sorunlar arasında üst tuş arızası görülmektedir. Üst tuşun bozulma sebebi ise bu tuşun sürekli olarak kullanılmasıdır. Tuşun iç aksamı içerisinde zamanla toz parçacıkları ya da nemin girmesi edeniyle burada yer alan parçalar çalışamaz duruma gelebilir.
iPhone modelleri hassas telefonlardır. Bu yüzden açma kapama tuşları değiştirilirken orijinal ürün kullanılması gerekir. Yan sanayi ürünler telefonların bozulmasına neden olabilir. Üst tuş değişimi uygulandıktan sonra firmalar bu değişime garanti vermektedir. iPhone’ telefon modellerinin açma kapatma tuşu çeşitli farklı sebepler yüzünden işlevini yitirebilmektedir. Telefon üzerinde bulunan bu tuş tuş açma, kapatma ve kilit işlevi görür.

  iPhone Açma Kapama Güç Tuşu Çalışmıyor

Üst Tuşun Bozulduğunu Nasıl Anlarım?

Telefon açık olduğu zaman tuş işlevini yerine getirmemesi durumunda bu tuşun bozuk olduğunu söyleyebiliriz. Eğer telefonunuz kapalıyken tuşa bastığınız ya da şarj kablosu taktığınızda açılıyorsa yine bozuk olduğunu söyleyebiliriz. iPhone kapalı bile şarj kablosunu taktığınız telefon otomatik olarak açılır. Bu arıza durumunda tuş çalışmayabilir ya da içeri kaçması nedeniyle işlevini yitirebilir. Bu tuşun bozulma nedeni sık kullanım, darbe ya da sıvı temasından kaynaklanabilir. iPhone açma kapama tuşu arıza tamiri servisimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Servisimize ulaştırılan cihaz üzerinde ilk olarak arıza tespiti yapılarak kesin arıza nedenini buluyoruz. Tamir uygulamalarında on/off parçasının değişimi yapılarak sorun çözülmektedir. Bu işlem profesyonel servislerde kısa sürede yapılmaktadır. iPhone telefonları üzerinde üst tuşu bozulan kullanıcılar telefon tamiri sonrasında sahip olduğu bilgilerinin silinip silinmeyeceği de merak etmektedir. Merkezimiz içerisinde yapılan tamir uygulamalarında sahip olduğunuz bilgileriniz silinmemektedir. Tüm iPhone modellerinde iPhone üst tuş tamirinde de uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

  iPhone Kilit Tuşu Bozuldu

iPhone Güç Tuşu Değişimi Fiyatları Nisan 2021

ModelParçaDeğişim Fiyatı
iPhone 6s Plus
Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6 Plus
Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6s
Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6
Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 5s
Açma Kapatma Power Güç Tuşu100 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir