iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

Akıllı telefon denildiğinde birçok kişinin aklına ilk gelen markaların başında Apple olur. iPhone’lar kaliteli tasarımlarıyla dikkat çekiyor olsa da hala en hassas bölgeleri ekranları ve ön camlarıdır. Bir iPhone’da ön camın kırılmasına ya da hasar almasına neden olan sayısız neden var. Böyle durumlarda kullanıcılar iPhone ön cam değişimi yorumu olumlu olan tamir servislerinden yararlanmak istiyor. CepMarket onlardan biri.

En Olumlu Yorumlar Arasında

Bugün hem İstanbul hem de tüm Türkiye’ye iPhone ön cam değişimi yaptıran teknik servisler arasında CepMarket en olumlu yorumlara sahip mağazalardan biri. Cihazınızın ekranına gelebilecek bir darbe veya baskı sonucunda iPhone ön camınızın kırılması çok kolaydır. Bu gibi durumlarda CepMarket gibi 15 yıla yakın teknik servis tecrübesine sahip noktalarda A kalite veya orijinal ön cam değişimi yaptırabilirsiniz

 • Uygun fiyatlı ekran değişimleri
 • Hızlı tamirler
 • 15 yıllık güven
 • Orijinal parçalarla ekran tamiri
 • Olumlu kullanıcı yorumları

Olumlu yoğunlukta iphone ön cam değişimi yorumlarına sahip olmamızın ana nedenleri bunlardır

iPhone Ön Cam Kırıldı Garantiye Girer mi?

iPhone Ön Cam Değişimi Garantiye Girmez

Ön cam kırılmasının garantiye girmemesinin başlıca nedeni müşteri telefonu satın alırken markanın kendisine herhangi bir ön cam ya da ekran hasarında garanti vermiyor olması. Kısacası marka müşteriye ön camınızın hiçbir şekilde kırılmayacağının sözünü vermemiştir. Zira böyle bir söz zaten gerçekçi sayılmazdı. Akıllı telefon camları çok kolay kırılan ve nasıl ya da hangi yükseklikten düştüğünde kırılacağı belli olan bileşenler değildir. Dolayısıyla en basit darbede bile kırılan bu parçalar firmaları büyük bir yükün altına sokacaktır.

Bahsettiğimiz gibi ön cam kırılması ya da benzer hasarlar için ne Huawei ne de Vestel gibi akıllı telefon markaları değişim ücretini karşılamaz. Dolayısıyla bu tür kazaların faturası tümüyle müşteriye yansır ve kendisi cebinden karşılar. Ön cam değişimi pahalı bir işlemdir. Bu nedenle müşteriler diğer alternatif çözümlere yönelebilir. CepMarket gibi tecrübeli bir teknik servis aracılığıyla yapılan ön cam değişimi günümüzde birçok markanın garantisini ihlal etmiyor.

Örnek vermek gerekirse geçtiğimiz yıllarda dünyanın en büyük üçüncü telefon üreticisi olan Apple son politika güncellemesi ile bu duruma açıklık getirdi. Firma ekran ile ön cam değişimini kendi merkezlerinde değil, CepMarket gibi teknik servislerde yaptıran müşterilerin garantilerinin feshedilmeyeceğini duyurdu. Amaç pahalı değişim ücretleri karşısında müşterinin yükünü hafifletmek. CepMarket gibi servislerde ön cam yenileme işlemi markaların merkezlerine göre çok daha hesaplı ve hızlı olmaktadır. Aradaki fark kimi zaman 1 saat ile 1 haftayı bulmakta.

iPhone Ön Cam Değişince Performans Değişir mi

 • Ekranda renk sararması olur mu?
 • Mağazamızda yalnızca orijinal parçalar kullanılır ve bu nedenle bu tür sorunlarla karşılaşmazsınız. Ancak belirtelim Apple’ın True Tone renk teknolojisinin sizi cihazınızı gece kullanırken mavi ışığı kısarak ekranı daha sarı gösterdiğini unutmayın. Bunu ayarlardan kapatabilirsiniz.
 • Yeni ekranın garantisi var mı?
 • Ekran ve cam değişimi gibi teknik işlemlerde işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Firmamızda onarılan tüm teknolojik cihazlar CepMarket garantisi altındadır.
 • Kredi kartına taksitle ödeme alıyor musunuz?
 • Kredi kartına 12 taksit, havale veya mağazamızda ödeme imkanları sunuyoruz.
 • Ekranda yanlarda açıklık kalır mı?
 • Tüm parça değişimi ve tamir işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Cihazı teslim alırken normal şartlarda böyle bir durumla karşılaşmazsınız.
 • Değişimden sonra ekranda ısınma olur mu?
 • Bu internette duyduğumuz bir problem. Sorun yan sanayi parçalar kullanılınca ortaya çıkıyor. Genellikle ekrandaki kameranın kablosunun değiştirilmesiyle çözülüyor. Orijinal yedek parçalar kullanılarak bu sorundan kaçınılabilir.
 • iPhone Ön Cam Değişimi Telefona Zarar Verir mi?
 • Bazı siteler & forumlarda iPhone Ön Cam değişimi yaptırmayın. Cihazınız ısıtıldığı için içindeki lehimler eriyebilir, ilerleyen günlerde tekrar bozulabilirler. Şeklinde içerikler yazılar & paylaşımlar görebilirsiniz

CepMarket olarak her sene 1000’lerce iphone ön cam değişimi yapıyoruz, firmamız -160 dereceye varan soğutma yöntemleri ile özel cihazlar ile profesyonel destekler sunmaktadır.

Onarım için gelen tüm iPhone’larda işçilik ve parça garantisi sunulur, tüm riskler ise firmamızca karşılanır.

 • Ön cam değişiminde isteğe bağlı olarak orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Daha uygun fiyatlı A kalite parçalarımız da bulunmaktadır.
 • A kalite ile orijinal ön camlarımız arasında geniş bir fark bulunmaz.
 • Tüm iPhone’ların ön cam değişimi fiyatlarını aşağıdaki fiyatlandırma tablosundan öğrenebilirsiniz.
 • Konu hakkında sorularınız içinse ister WhatsApp hatımızdan bizlere ulaşabilir isterse telefon numaramızdan Kadıköy tamir servisimizi arayabilirsiniz: 0216 345 83 84

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum Detayları

CepMarket olarak müşterilerimize hem Kadıköy teknik servisimizden hem de CepMarket.com.tr web sitemiz üzerinden hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz İstanbul ile sınırlı olmayıp tüm Türkiye illerini kapsamaktadır. Yorumlarımızı beğenen müşterilerimiz ücretsiz Yurtiçi kargo seçeneği sayesinde iPhone ön cam değişimi yaptırmak üzere cihazlarını bizlere kargo ücretsiz göndermeyi seçebiliyor.

 • Yorumlar bugün internetten yapılan her işlemde kullanıcıların karar verme süreçlerini etkileyen önemli bir faktör.
 • Bu nedenle CepMarket olarak bizler de kullanıcı yorumlarına önem veriyoruz.
 • Bu amaçla müşteri memnuniyetini en yukarıda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.

CepMarket servisimizdeki tüm iPhone ön cam değişimleri işlerinde fazlasıyla tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınızı teslim aldığımızda önce bilgilerini yedekliyoruz ve güvenle muhafaza ediyoruz. Elbette servisimize gelmeden bu yedekleme işlemini sizin yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ön cam değişimi yapılan bir iPhone’da hiçbir veri silinmez; uygulamalar, fotoğraflar, videolar ve SMS’ler buna dahil durumda.

Hangi iPhone’larda Ön Cam Değişimi Yapıyorsunuz?

Kadıköy, Teknoway binasında hizmet veren CepMarket’te bugün hala kullanımda olan tüm iPhone’lara ön cam değişimi desteğimiz bulunmaktadır. Buna yeni piyasaya çıkan iPhone 11’lerden başlayarak daha eski iPhone 7 serisi ve hatta iPhone 6 serisi dahi dahildir. Servisimizde iPhone 11, iPhone 11 Pro ve Pro Max cihazınız için hızlı ve güvenli ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. Ön camı değiştirilen hasarlı iPhone 8 ya da iPhone XR cihazınız ilk günkü kozmetik görünümüne ve performansına kavuşur.

Yorumlarla iPhone Ön Cam Değişimi Videomuz

Başka Hangi Tamirleri Yapıyorsunuz?

XS ve XS Max gibi cihazlarda dahil olmak üzere tüm iPhone’lar için çeşitli parça değişimi ve anakart onarım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Anakart onarımları lehimleme işlemini kapsar. Bu işlem yalnızca en tecrübeli teknik tamir servislerinde yapılabilir. Diğer parça değişimleri tarafında ise ön cam değişimine ek olarak batarya değişimi, ekran değişimi, ahize değişimi, hoparlör değişimi ve arka kapak ile kasa değişimi yapıyoruz. Bunlara kamera değişimlerimiz de dahildir (ön ve arka).

İnternette Önerilen Çözümlere Güvenmeyin

Özellikle popüler video sitelerinde ve forumlarda ön cam çatlamasının, kırılmasının ya da benzer hasarların diş macunu ya da buna benzer kimyasal aşındırıcılar ile onarılabileceğinden bahsedilir. Bu işlem teoride işe yarayabilse de çoğu zaman ekranınıza daha fazla hasar verir. Buna ekranın çizilmesi veya kırığın genişlemesi dahildir. Eğer elden çıkarmayı planladığınız bir cihazınız yoksa bu yöntemleri önermiyor ve daima ön cam değişimi yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

iPhone ön cam değişimi yorum tarafında bilmeniz gerekenlere değindik. Bugün olumlu yorumlara sahip servislere yönelmek önem taşıyor. Eğer siz de gelişmiş iPhone teknik servis hizmetlerimizden yararlanmayı istiyorsanız şimdi Kadıköy teknik servisimize ulaşabilirsiniz:

 • Adres: Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı , No: 192, 34722 Kadıköy / İstanbul
 • Telefon: 0216 345 83 84
 • WhatsApp: 0537 958 02 02
 • E-Posta: info@cepmarket.com.tr

iPhone Ön Cam Fiyatları – Mayıs 2021

ModelFiyat
iPhone X ön cam değişimi600 TL
iPhone X Arka Cam ön cam değişimi399 TL
iPhone 8 Plus ön cam değişimi350 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam ön cam değişimi 399 TL
iPhone 8 ön cam değişimi300 TL
iPhone 8 Arka Cam ön cam değişimi399 TL
iPhone 7 Plus ön cam değişimi250 TL
iPhone 7 ön cam değişimi220 TL
iPhone 6S Plus ön cam değişimi200 TL
iPhone 6S ön cam değişimi190 TL
iPhone 6 Plus ön cam değişimi180 TL
iPhone 6 ön cam değişimi160 TL
iPhone 5S ön cam değişimi150 TL
iPhone 5C ön cam değişimi150 TL
iPhone 5 ön cam değişimi150 TL
iPhone SE ön cam değişimi150 TL
iPhone 4S ön cam değişimi149 TL
iPhone 4 ön cam değişimi149 TL

Müşteri YorumlarıÖnerileriGörüşleriŞikayetleriTavsiyeleri

Ekran Değişimi Fiyat Listesi

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (1)

 • Cep Market Reply

  Merhaba; LCD panel onarım süresince zarar görmemiş ise yeniden ön cam değişimi işlemi yapılabilir, bunun dışında OEM ekran seçenekleri alternatif olarak düşünülebilir.

  Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

  https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

  Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  3 Haziran 2020 at 23:20

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir