iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone Elma Yanıp Sönüyor ve Telefon Açılmıyor

iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone’lar sık sık mikrofonlarının arızalanmasıyla bilinir. Özellikle uzun kullanımların ardından mikrofonların sesi kısılır veya çalışmamayı tamamen durdurur. Böyle durumlarda yapılması gereken tek şey mikrofon değişimi yaptırmaktır.

iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone mikrofon değişimi CepMarket’te 45 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Arızalanan iPhone mikrofonları ancak yenisiyle değiştirilerek yenilenebilir. Mikrofonların tamiri mümkün değildir. Bununla birlikte mikrofon değişimi oldukça uygun fiyatlıdır. iPhone’larda gerçekleştirilebilen en düşük fiyatlı işlemlerden biridir. Yenilenen mikrofon sayesinde iPhone tekrar sesinizi algılayabilir hale gelir ve Siri yeniden düzgün şekilde çalışmaya başlar. Görüşmeler sırasında karşıdaki kişi sesinizi duyamadığını belirtiyorsa sorun büyük ihtimalle mikrofon birimindedir.
Tamir işleminin ardından verilerinizin kaybolmayacağını ve en önemlisi de garantinizin iptal olmayacağını belirtelim.

Cihazınızı servisimize getirmeden önce yedeklemeyi ve ardından sıfırlayarak tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Baştan yüklenen iPhone’larda bazen bazı kronik hatalar ve sorunlar ortadan kalkabilmektedir. Bu hatalar çoğu zaman yazılım tarafında yapılan değişiklikler nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Sıfırlanan iPhone tekrar düzgün şekilde çalışmaya başlar. Eğer bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz CepMarket teknisyenlerimiz bunu sizin için yerine getirecektir. iPhone mikrofon değişimi fiyatları için tek yapmanız gereken aşağıdaki tablomuza göz atmak olacak. Cihazınızı bize ücretsiz kargo ile gönderip alabileceğinizi unutmayın. iPhone mikrofon sorunu ve çözümü hakkında tüm bilmeniz gerekenler bunlardı.

Kadıköy'de Mikrofon Değişimi

Ocak 2021 – iPhone Mikrofon Değişimi Fiyatları

Model Mikrofon Değişimi
iPhone 7 250 TL
iPhone 7 Plus 250 TL
Samsung Galaxy S9 199 TL
General Mobile GM 8 199 TL
Samsung Galaxy Note 8 199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus 240 TL
Samsung Galaxy S8 199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus 199 TL
iPhone 6s Plus 150 TL
iPhone 6 Plus 150 TL
iPhone 6s 150 TL
iPhone 6 150 TL
iPhone SE 110 TL
iPhone 5s 110 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!