iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone Elma Yanıp Sönüyor ve Telefon Açılmıyor

iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone’lar sık sık mikrofonlarının arızalanmasıyla bilinir. Özellikle uzun kullanımların ardından mikrofonların sesi kısılır veya çalışmamayı tamamen durdurur. Böyle durumlarda yapılması gereken tek şey mikrofon değişimi yaptırmaktır.

iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone mikrofon değişimi CepMarket’te 45 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Arızalanan iPhone mikrofonları ancak yenisiyle değiştirilerek yenilenebilir. Mikrofonların tamiri mümkün değildir. Bununla birlikte mikrofon değişimi oldukça uygun fiyatlıdır. iPhone’larda gerçekleştirilebilen en düşük fiyatlı işlemlerden biridir. Yenilenen mikrofon sayesinde iPhone tekrar sesinizi algılayabilir hale gelir ve Siri yeniden düzgün şekilde çalışmaya başlar. Görüşmeler sırasında karşıdaki kişi sesinizi duyamadığını belirtiyorsa sorun büyük ihtimalle mikrofon birimindedir.
Tamir işleminin ardından verilerinizin kaybolmayacağını ve en önemlisi de garantinizin iptal olmayacağını belirtelim.

Cihazınızı servisimize getirmeden önce yedeklemeyi ve ardından sıfırlayarak tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Baştan yüklenen iPhone’larda bazen bazı kronik hatalar ve sorunlar ortadan kalkabilmektedir. Bu hatalar çoğu zaman yazılım tarafında yapılan değişiklikler nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Sıfırlanan iPhone tekrar düzgün şekilde çalışmaya başlar. Eğer bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz CepMarket teknisyenlerimiz bunu sizin için yerine getirecektir. iPhone mikrofon değişimi fiyatları için tek yapmanız gereken aşağıdaki tablomuza göz atmak olacak. Cihazınızı bize ücretsiz kargo ile gönderip alabileceğinizi unutmayın. iPhone mikrofon sorunu ve çözümü hakkında tüm bilmeniz gerekenler bunlardı.

  Xiaomi Mikrofon Sorunu Kulaklık Değişimi - Ses Gitmiyor Çözümü

Nisan 2021 – iPhone Mikrofon Değişimi Fiyatları

ModelMikrofon Değişimi
iPhone 7 TL
iPhone 7 Plus250 TL
Samsung Galaxy S9199 TL
General Mobile GM 8 TL
Samsung Galaxy Note 8199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus240 TL
Samsung Galaxy S8199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus199 TL
iPhone 6s Plus150 TL
iPhone 6 Plus150 TL
iPhone 6s150 TL
iPhone 6150 TL
iPhone SE110 TL
iPhone 5s110 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir