iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişimi – Tamir Servis Fiyatları hakkında bilgiler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları

iPhone kırık çatlak ekran ön cam değişim tamir servis fiyatları merak edilen konular arasında yer alıyor. Kullanıcılar iPhone ekran ve ön cam değişim fiyatları hakkında sık sık bilgi almak istiyor. Bu hasar türü, resmi servislerde garanti kapsamına alınmadığından kullanıcının değişim ücretini kendi cebinden ödemesi gerekiyor.

iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları
iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları

iPhone Ekran Ön Cam Değişim Fiyatları

iPhone’larda kırık veya çatlak ekran ve ön camların servis fiyatları yeni modellere doğru gidildikçe genellikle yüksek olmaktadır. Bu yedek parçalar Apple tarafından ücretsiz değişim politikası programına dahil edilmediğinden kullanıcının tüm tamir işlemini veya diğer bir adıyla servis ücretini karşılaması gerekiyor. Bu da CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli diğer üçüncü parti teknik servislerden yardım alma seçeneğini akla getiriyor.

Dolayısıyla iPhone servis fiyatları CepMarket’te çok daha hesaplı olmaktadır. Eğer kırık veya çatlamış bir iPhone ekranına ya da ön camına sahipseniz bu noktada üçüncü parti servislere yönelirken yalnızca yeterli tecrübeye sahip seçenekleri değerlendirmenizi öneririz. Çünkü her telefon teknik servisi bu işlemi titizlikle ele almayacaktır. Aynı zamanda servis ücretleri görece farklı ve yüksek olabilir. Diğer bir önemli husus da ön cam hasarında ekranın değiştirilmesine izin vermemektedir.

Camı Kırık iPhone’larda Ekran Değişimi Doğru Değildir

CepMarket’te iPhone 7 cam değişimi fiyatı 220 TL iken, yeni iPhone X’de ekran değişimi 899 TL’dir. Markaların kendi tamir servislerinden farklı olarak CepMarket’te tüm işlem yalnızca 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanıyor. Bu da müşterilerin servisimizde beklerken cihazlarını tamir edilmiş şekilde teslim alabileceği anlamına geliyor. iPhone ön cam değişiminde orijinal ekranı kaptırmamak bu noktada çok önemli.

CepMarket, iPhone cam yenileme işleminde kullanıcının hasarsız orijinal LCD’sini değiştirmez. Zira bazı servisler LCD’yi değiştirerek cam yenileme yoluna giderler. Bu onlar için hem işlem süresini kısaltır hem de maliyeti azaltır. Fakat müşteri hem cebinden daha yüksek bir meblağ öder hem de bir eşini bulamayacağı orijinal ekranından mahrum olur. Muadil ekranlar yerine göre kaliteli olmakla birlikte her servis üst sınıf yedek ekranları tercih etmemektedir. Özellikle yalnız ön cam değişimini yapamıyorsa.

iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları
iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları

CepMarket’te iPhone Ekran & Cam Değişimi Garantiyi İhlal Etmiyor

Konu iPhone kırık çatlak ekran ön cam değişim tamir servis fiyatları olduğundan servisimiz hem kısa değişim süreleriyle hem de müşterinin çıkarını gözeten yalnız cam veya yalnız ön cam değişimi yapması yönüyle öne çıkmaktadır. Bu anlamda mağazamızda iPhone XR cam değişimi 699 TL iken iPhone 6s Plus cam değişimi 200 TL ve iPhone 8 ekran değişimi 240 TL olmaktadır. Değişen tüm parçalar kullanıcının adına faturalanarak daha sonra garantiden faydalanması sağlanıyor.

iPhone kırık cam veya çatlak ekran değişimi desteğimiz iPhone 4 modellerinden yeni çıkan iPhone XS Max’lere kadar uzanmaktadır. Bu cihazların ekran değişimi ücretleri ise iPhone 4 için 149 TL ve iPhone XS Max içinse 2600 TL’dir. Merak edilen iPhone 8 Plus ekran değişimi ücreti ise 240 TL’dir. Apple birkaç yıl önce garanti politikasında önemli bir değişiklik yaparak üçüncü parti servislerde yapılan kırık çatlak ekran ön cam değişimlerinin iPhone garantisini bozmayacağını açıkladı.

Bu da telefonlarının ekranını tamir ettirmek için birkaç hafta yerine yalnızca 1 saatte beklemek isteyen kullanıcıların artık CepMarket ve benzeri servislerde daha kolay değişim yapabileceklerini ortaya koydu. Apple yalnız ön cam değişimi yapmadığından aynı zamanda camı kırık olan iPhone’ları tamir ettirmek artık daha hesaplı ve kolay hale geldi. Zira cam yedek parçaları ekran yedek parçalarından yarı yarıya daha uygun fiyatlı olmaktadır. Tüm iPhone modellerinin cam ve ekran servis ücretlerini öğrenmek için hemen aşağıda “Güncel Fiyat Bilgileri” tablomuza göz atarak bilgi alabilirsiniz.

iPhone Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi
iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları
iPhone Kırık Çatlak Ekran Ön Cam Değişim Tamir Servis Fiyatları

iPhone Kamera ve iPhone Batarya Değişimi Servis Fiyatları

Kırık veya hasarlı cam ve ekran yenileme işleminin yanı sıra iPhone kamera değişimi ve iPhone batarya değişimi servis fiyatları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Zira bu iki bileşenden özellikle kamera, iPhone’larda birkaç yılın ardından kolayca arızalanabiliyor ve batarya ise tüketim ürünü olduğundan yine birkaç senenin ardından değiştirilmesi gerekiyor. Bu anlamda iPhone X batarya değişìm ücreti 475 TL iken iPhone 8 batarya değişimi 199 TL ve daha eski iPhone 6 Plus batarya değişimi 149 TL oluyor.

Kamera tarafında ise fiyatlar çok farklı değil. Bataryalar gibi iPhone kameraları da 1 saatten kısa bir sürede yenilenmektedir. iPhone’ların ön ve arka kameraları değiştirilebiliyor. iPhone X ön kamera camı ücreti 150 TL ve iPhone 6S Plus arka kamera camı servis fiyatı ise 100 TL olmaktadır. Aşağıda diğer iPhone’ların kamera değişim ücretleri ve batarya değişim ücretlerini görebilirsiniz. Daha fazla model hakkında bilgi almak için hemen şimdi CepMarket’i arayın.

2 Nisan 2020 – iPhone Kamera Tamir ve Batarya Tamir Fiyatları

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat
iPhone XArka Kamera Camı 149 TL
iPhone XÖn Kamera Camı 150 TL
iPhone 8 PlusArka Kamera Camı 149 TL
iPhone 8Arka Kamera Camı 189 TL
iPhone 7 PlusArka Kamera Camı 149 TL
iPhone 7Arka Kamera Camı 149 TL
iPhone 6S PlusArka Kamera Camı 100 TL
iPhone 6SArka Kamera Camı 100 TL
iPhone XS Max
Batarya Değişimi
iPhone XS
Batarya Değişimi
iPhone XR
Batarya Değişimi
iPhone X
Batarya Değişimi 475 TL
iPhone 8 Plus
Batarya Değişimi 499 TL
iPhone 8
Batarya Değişimi 199 TL
iPhone 7 Plus
Batarya Değişimi 249 TL
iPhone 7
Batarya Değişimi 199 TL
iPhone 6S Plus
Batarya Değişimi 165 TL
iPhone 6S
Batarya Değişimi 139 TL
iPhone 6 Plus
Batarya Değişimi 149 TL
iPhone 6
Batarya Değişimi 139 TL
iPhone 5S
Batarya Değişimi 125 TL
iPhone 5
Batarya Değişimi 125 TL
 • Güncel Fiyat Bilgileri

  2 Nisan 2020 – iPhone Ekran & Ön Cam Değişim Fiyatları

  ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
  iPhone XS Max
  1200 TL 2600 TL
  iPhone XS 700 TL 2000 TL
  iPhone XR
  699 TL 1400 TL
  iPhone X
  650 TL 899 TL
  iPhone 8 Plus
  350 TL 240 TL
  iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
  iPhone 8 300 TL 240 TL
  iPhone 8 Arka Cam 399 TL
  iPhone 7 Plus 249 TL 220 TL
  iPhone 7 220 TL 200 TL
  iPhone 6S Plus
  200 TL 229 TL
  iPhone 6S 190 TL 200 TL
  iPhone 6 Plus
  180 TL 229 TL
  iPhone 6 160 TL 200 TL
  iPhone 5S 150 TL 150 TL
  iPhone 5C 150 TL 150 TL
  iPhone 5 150 TL 150 TL
  iPhone SE 150 TL 150 TL
  iPhone 4S 149 TL 149 TL
  iPhone 4 149 TL 149 TL
 • Profesyonel Hizmet

  Ekran değişimi; konusunda deneyimli ve eğitim almış teknisyenlerimiz’ce, Tozsuz ortamda, Profesyonel teknik servis standartlarının üzerinde, sadece cep telefonu tamirine özel donanım ve aletler kullanılarak yapılmaktadır. Firmamızda ekran değişimi süresi mağazamıza gelmeniz halinde 10 dakika ile 1 saat arasında değişmekte olup, dilerseniz ücretsiz kargo ile gönderip aynı gün geri gönderim sağlanarak 3 (üç) iş gününde teslim alma imkânınız’da vardır, Kargo gönderi ücreti firmamıza aittir

  1. Firmamıza teslim edilen cep telefonları 7/24 güvenlik kamerası ile kayıt edilerek, TEC elektronik tarafından kayıt altına alınır.
  2. Teknik servisimize bir çok telefonumun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik kısmı basmıyor, yada dokunmatik alan basmıyor gibi çok sorular gelmektedir. Yine merak edilen bazı popüler arıza türleri şu şekildedir, orjinal ürün mü, iç ekran kırılması, ekrana görüntü gelmemesi, sıvı teması, apple iphone teknik servis, statik elektrikten arındırılmış, uzman teknisyen, ön cam, dokunmatik alan, iç ekran, dış panel, fiyatları tablosu, kaskom var karşılar mı, darbe sonucunda ekran kırılması bu gibi sorularınız yada aklınıza takılanları sormak için yönlendirme menüsündeki Soru Cevap bölümünü kullanabilirsiniz.
  3. Ekran değişimlerinde, değişim sonrası renk solması, yeşil ekran, gölgeli ekran, soluk ekran, ışık az, ışık süzme sorunu gibi sorunlar ya da hatalar ile yaşanmaz.
  4. Firmamızda kullanılan tüm ekran ve teknik malzemeler oem servis ürünleridir, yan sanayi teknik parça kullanılmamaktadır.
  5. Teknik Servisimize giriş yapan her cihaz AK-SİGORTA tarafından anında sigorta kapsamına alınarak, firma içerisinde oluşabilecek hasar ve diğer kazlara karşı sigortalanır
  6. Bize Sorun Alanından > Yan sanayi, en ucuz, çıkma, revize, orijinal, OEM, iç ekran bozuldu, dış ekran kırıldı, üst ekran çatladi, garanti nasıl gibi sorularınız için soru cevap bölümünü kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular içinde 24 saat destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Her marka ve model cep telefonu ekran ve cam değişiminin yapıldığı Laboratuvarımız düzenli olarak NASYONEL KİMYA LTD.ŞTİ. tarafından, özel kimyasal ürünler ile sterilizasyon yapılmaktadır. Ayrıca statik elektrik, yani durgun elektrikten de sürekli olarak arındırılır, statik elektrik boşaltması sağlanır ve iş güvenliği uzmanlarınca bu durum kontrol edilerek düzenli geri bildirim sağlanır.

 • Ücretsiz Kargo Bölgeleri

  Ücretsiz Kargo Geçerli Türkiye İlleri

  Adana – Adıyaman – Afyon – Ağrı – Amasya – Ankara – Antalya – Artvin – Aydın – Balıkesir – Bilecik – Bingöl – Bitlis – Bolu – Burdur – Bursa – Çanakkale – Çankırı – Çorum – Denizli – Diyarbakır – Edirne – Elazığ – Erzincan – Erzurum – Eskişehir – Gaziantep – Giresun – Gümüşhane – Hakkari – Hatay – Isparta – İçel (Mersin) – İstanbul – İzmir – Kars – Kastamonu – Kayseri – Kırklareli – Kırşehir – Kocaeli – Konya – Kütahya – Malatya – Manisa – Kahramanmaraş – Mardin – Muğla – Muş – Nevşehir – Niğde – Ordu – Rize – Sakarya – Samsun – Siirt – Sinop – Sivas – Tekirdağ – Tokat – Trabzon – Tunceli – Şanlıurfa – Uşak – Van – Yozgat – Zonguldak – Aksaray – Bayburt – Karaman – Kırıkkale – Batman – Şırnak – Bartın – Ardahan – Iğdır – Yalova – Karabük – Kilis – Osmaniye – Düzce.

  İstanbul İçi Moto Kurye Çalışma İlçeleri

  Adalar – Arnavut köy -Ata şehir – Avcılar – Bağcılar – Bahçelievler – Bakırköy – Başak şehir – Bayrampaşa – Beşiktaş – Beykoz – Beylik düzü – Beyoğlu – Büyük çekmece – Çatalca – Çekme köy – Esenler – Esen yurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören – Kağıthane – Kartal – Küçük çekmece – Maltepe – Pendik – Sancak tepe – Sarıyer – Silivri – Sultanbeyli – Sultan gazi – Şile – Şişli – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar – Zeytinburnu – Suadiye – Kalamış – Fenerbahçe – Üsküdar – Bostancı – Heybeli Ada, Kınalı Ara – Moda – Kadıköy – Altı yol – Ziverbey – Levent – Cadde bostan – Şaşkın bakkal – Nişan taşı Çengel köy -Beykoz

 • Kargo Gönderim Detayları

  Mağazamız İSTANBUL da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız, Teknik Servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikametgah ediyorsanız, ÜCRETSİZ KARGO avantajımız dan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında özel bir anlaşma olup, müşterimizden asla ücret alınmayacak şekilde kurumsal bir anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi ile özel anlaşma kodumuz 578 894 443 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 578 894 443 kodu ile Teknik Servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

  Kargo ile teslim alınan cihazlar, Kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamına tarafınıza teslim edilmek üzere Kargo ya teslim edilir. Kargo Gönderimi ile ilgili tüm detayları, aşağıdaki link den temin edebilirsiniz.

  ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin

  Cepmarket Kargo
 • Cepmarket Kadıköy Yol Tarifi

  Profesyonel Teknik Servisimiz, İstanbul da olup Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi Ana Cadde üzerindedir.

  Söğütlüçeşme Metrobüs Durağından çıkınca sol tarafa doğru ilerleyiniz, Altı yol Boğa Heykeline doğru yürürken sağ tarafta SÖĞÜTLÜ ÇEŞME CAMİ vardır,karşında CEP MARKET, bina numaramız 196 dır.

  KARGO ADRES: Söğütlüçeşme Caddesi No:196 Kadıköy İSTANBUL

  (Söğütlüçeşme Ekrani Karşısı Ana Cadde Üzeri )

  Kadıköy’e giden Tüm Minibüs, Otobüs ve Bostancı Sarı Dolmuşları önümüzden geçmektedir, firmamıza ulaşım oldukça kolaydır.

  TEL : 0216345 83 84 WhatsApp: 0537 958 02 02

  Cepmarket Yol Tarifi
 • Detaylı Bilgilendirme

  Telefon Tamiri Kargo İle Gönderim

  Cep Market 2006 yılından bu yana telefonlarda ekran ve cam değişimi yapmaktadır. İster mağazamıza uğrayabilir isterse telefonunuzu ücretsiz kargoyla göndererek ihtiyacınız olan parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

   

  Cepmarket Aynı Gün Kargo
  Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

Samsung Ghost Screen Çözümü

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.