iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatı, Hoparlör Sesi Az (Kısık) Çıkıyor

iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatı, Hoparlör Sesi Az (Kısık) Çıkıyor

Bu yazımızda iPhone modelleri üzerinde yaşanan hoparlör problemlerinden bahsedeceğiz. Sizde burada yer alan iPhone hoparlör sorunları ve çözümleriyle gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatı, Hoparlör Sesi Az (Kısık) Çıkıyor
Sorun Nerede?

İlk olarak hoparlör ile ahizenin aynı şey olmadığını bilmemiz gerekir. Kulağınızı dayadığınız zaman ahize kısmında mı, yoksa hoparlör bölümünde mi sorun olup olmadığını anlamalısınız.

Değişim Garanti Kapsamında Mı?

Garantinin işlemesi için kullanıcı hatası olmaması gerekir. Kullanıcı hatası olmadığı sürece iPhone hoparlörü de garanti kapsamında değiştirilir. Düşürme ya da darbe gibi kullanıcı hataları nedeniyle bozulan hoparlörler garanti kapsamına girmemektedir.

Mikrofonu ve Hoparlör Testi

iPhone telefonlarınız üzerinde sesli notlar uygulamasını başlatın. Uygulamayı açmak için Siri’den destek alabilir alabilirsiniz. Ses kaydını kullanarak mikrofonunuzu ve hoparlörünüzü test edebilirsiniz. Hoparlör arızası bu şekilde kolayca anlaşılabilmektedir.

En Çok Kullanılan Yöntemler

iPhone sorunlarını gidermek için en çok kullanılan geleneksel yöntemleri sizlerle bir araya getirdik. Bu uygulamalar iPhone ses gelmeme sorunu konusunda sık uygulanan işlemlerdir. Hoparlör sorunu her zaman donanımsal olarak karşımıza çıkmayabilir. Bazı zamanlarda eksik bir güncelleme nedeniyle bu sorun görülebilir. iPhone’unuzdan ses gelmemesi durumunda aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz

  • iPhone cihazlarınızı kapatıp açabilirsiniz.

  • iPhone cihazlarınıza hard reset uygulayın.

  • iPhone cihazlarınızı güncelleyin. iOS sürümünüzün güncelliğini kontrol edin. Bunun için ciha üzerinden Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu kullanabilirsiniz Güncelleme gerçekleştirirken, pc üzerinden güncelleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

  • iPhone cihazlarınızı restore edebilirsiniz. Restore etme uygulaması için aynı iOS sürümünüzü kullanabilirsiniz.

  Telefondan Sesler Cızırtılı Geliyor

Herhangi bir iOS güncellemesi yaptıktan sonra cihaz üzerinde ses çıkmama sorunu yaşamaya başladıysanız, bu sorunun yazılımsal olduğunu gösterir.

iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone hoparlör değişiminin uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Apple iPhone servisi konusunda cihazlarınızı garanti kapsamında tamir ediyoruz. Yapılan tüm değişim uygulamaları deneyimli teknisyen tarafından gerçekleştirilir. Fiyat bilgileri için iPhone hoparlör fiyat listemizi bu adres üzerinden inceleyebilirsiniz. iPhone modelleri üzerinde görülecek olan telefon sorunlarınız cepmarket.com.tr de uzman teknisyenler aracılığı ile yapılır. Detaylı bilgi için dilerseniz bizleri arayabilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Nisan 2021 – iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatları

ModelParçaFiyat
iPhone
Hoparlör Değişimi120 TL
iPhone X
Hoparlör Değişimi120 TL
iPhone 8 Plus
Hoparlör Değişimi120 TL
iPhone 7
Hoparlör Değişimi120 TL
iPhone 6
Hoparlör Değişimi120 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir