iPhone Ekran Yenileme

Blog sayfasına dönün
iPhone Şarjdayken Ekran Titremesi

iPhone Ekran Yenileme

2006 yılından bu yana Kadıköy’de telefon tamir hizmetleri yapan CepMarket işinde fazlasıyla tecrübeli bir servistir. Servisimizde iPhone ekran yenileme işlemi yapıyoruz.

  • iPhone ekran yenileme hizmetimiz kırık camın çıkarılmasını ve değiştirilmesini içerir. Bu nedenle ekran yenileme için gönderilen tüm iPhone telefonların ekranlarının ve dokunmatiklerinin düzgün çalışır olması gerekir.
  • Ekranlarında belirgin ekran yanması olan iPhone’ları yenileyemiyoruz. (Bunlar Samsung’un OLED ve AMOLED panellerinde olan sorunlardır). Bu durumda alınan ekranlar maalesef reddedilecektir.

iPhone Ekran Yenileme Nasıl Yapılıyor?

Camı yenilenen her bir ekranı dokunma sorunları ve görüntü kalitesi noktalarında dikkatlice kontrol ediyoruz. Ekran yenileme işleminde Buz Makinesi denilen gelişmiş bir ekipmandan yararlanıyoruz. Bu ekipman ile yenilenecek ekranı -170 dereceye kadar soğutuyor ve tüm ekran yenileme işlemini hiç olmadığı kadar güvenli hale getiriyoruz.

  1. Bunu takiben ekranı laminasyona hazır hale getirmek için temizliyoruz.
  2. Ardından yeni camı o ekran modeline özgü hassas kalıplar kullanarak lamine ediyoruz.
  3. Son olarak ekran kabarcıklarını giderdikten ve cihazın son halini kalite kontrol işlemimizden geçirdikten sonra yenilenen ekranı takılmış iPhone teslime hazır oluyor.
iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

Ücretsiz Kargo

Kadıköy tamir servisimize gelebilir veya uzak buluyor ya da vakit ayıramıyorsanız iPhone’unuzu bizlere ücretsiz kargoyla iletebilir ve ekranı yenilendikten sonra tarafınıza ücretsiz kargoyla alabilirsiniz. İşlemde cihazın performansı değişmez, görüntü kalitesi ya da ekran parlaklığı orijinali gibi kalmaya devam eder.

Ekran Onarım Videomuz

20 Eylül 2020 – Ekran Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Değişimi749 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi299 TL
LG K9 Ekran Değişimi399 TL
Kaan N2 Ekran Değişimi299 TL
Huawei P20 LITE Ekran Değişimi295 TL
LG G7 Ekran Değişimi499 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün