iPhone Ekran Değişimi Akıllı telefon pazarının lideri Apple tarafından imal edilen ve tasarlanan iPhone model akıllı telefonlar ilk andan bu zamana kadar popülerliklerini koruyor. İmaj ve prestij sağlamak için en iyi akıllı telefonlar arasında yer alan markanın özellikle ve kullanım açısından sunduğu işlevsellik bir hayli yüksektir. Ancak buna rağmen her marka akıllı telefonda rastlanılan bazı negatif durumlar Apple iPhone modellerinde de söz konusu oluyor. iPhone ekran değişimi konusundaki talepler, diğer markaların ekran değişimi taleplerine oranla az değildir.

Kaliteli marka ekranlarına bir şey olmuyor mu?

Bugün akıllı telefonlarda en fazla dikkat edilen noktalardan birisi, ekran teknolojisidir. Tüketici aldığı telefonun ekran özelliklerinin oldukça iyi olmasını ve dayanıklılık açısından da performansının yüksek olmasını arzuluyor. Bunun bilen her akıllı telefon imal eden markaların mühendisleri, çözünürlük ve dayanıklılık açısından en ideal performansı yakalayan teknolojileri kullanarak modellerini piyasaya sürüyor. Yine de, ekranlarla ilgili problemlerin önüne geçilebilmiş değildir. Bunun en önemli sebebi, aşırı sert müdahalelere yönelik yüksek mukavemet gösteren bir ekran teknolojisinin henüz mevzu bahis olmamasıdır.

iPhone X, 8, 7, 6 ve Plus modellerinin her birinde ekran değişim ihtiyacı söz konusu olabilir. Bazı kazalar nedeniyle meydana gelecek kırılma, çatlama veya çizilme durumlarında ekran performansında düşmeler meydana gelebilir. Akıllı telefonların en önemli yerini ifade eden ekranların kullanımında sunduğu işlevsellikte meydana gelecek düşmeler ise, akıllı telefon kullanımındaki deneyimi de düşürebilir. Dolayısıyla, iPhone ekran değişimi hizmetlerinden faydalanarak, ekranla ilgili söz konusu olan sorunların çözümü için hizmet satın alabilirsiniz.

15 Temmuz 2018 ~ iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

Model Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone X 1499 TL
iPhone 8 Plus 249 TL
iPhone 8 229 TL
iPhone 7 Plus 199 TL
iPhone 7 199 TL
iPhone 6S Plus 199 TL
iPhone 6S 149 TL
iPhone 6 Plus 139 TL
iPhone 6 110 TL
iPhone 5S 99 TL
iPhone 5C 99 TL
iPhone 5 99 TL
iPhone SE 149 TL
iPhone 4S 89 TL
iPhone 4 89 TL

 

15 Temmuz 2018 ~ iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı
iPhone X 1600 TL
iPhone X Arka Cam 500 TL
iPhone 8 Plus 350 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam  300 TL
iPhone 8 299 TL
iPhone 8 Arka Cam 249 TL
iPhone 7 Plus 199 TL
iPhone 7 169 TL
iPhone 6S Plus 139 TL
iPhone 6S 129 TL
iPhone 6 Plus 139 TL
iPhone 6 110 TL
iPhone 5S 99 TL
iPhone 5C 99 TL
iPhone 5 99 TL
iPhone SE 149 TL
iPhone 4S 89 TL
iPhone 4 89 TL

 

iPhone Yedek Parça Tamir Çözümlerimiz

Destek Verdiğimiz Modeller Onarılabilir Arıza Türleri
iPhone X Ekran Değişimi
iPhone X Arka Cam Cam Değişimi
iPhone 8 Plus LCD Değişimi
iPhone 8 Plus Arka Cam  Dokunmatik Değişimi
iPhone 8 Baseband Şebeke Çipi Değişimi
iPhone 8 Arka Cam Dokunmatik Entegresi Değişimi
iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi
iPhone 7 Arka Kamera Değişimi
iPhone 6S Plus Kamera Camı Değişimi
iPhone 6S Arka Cam Değişimi
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi
iPhone 6 Touch ID Değişimi
iPhone 5S Mikrofon Değişimi
iPhone 5C Kasa Değişimi
iPhone 5 Mikrofon Soketi Değişimi
iPhone SE Arka Kapak Değişimi
iPhone 4S Kulaklık Değişimi
iPhone 4 Batarya Değişimi
iPhone 3gs Açma Kapama Tuşu Değişimi
iPhone 3g Ahize Değişimi

 

Diğer Marka ve Model Cep Telefonları için Ekran Değişimi Fiyat Listesi 

 

Fiyat Listesi

 

LİSTE İÇİNDE MODEL ARAMASI YAPABİLİRSİNİZ 

Ekran değişimi için alınacak hizmete karar vermeden önce bilmeniz gerekenler

Bugün akıllı telefon kullanımında çok büyük bir artış var. Her sene yeni modellerin çıkmasına rağmen yüksek satış rakamlarına ulaşılabilmesinin nedeni, insanların güncel teknolojiye ve bilhassa akıllı telefon teknolojisine olan merakları sayesindedir. Her iki senede veya üç senede bir elindeki telefonu yenisiyle değiştirme alışkanlığı bir gerçeği ifade ediyor. Sektörün bu derece büyük olması ve her sene büyümesini sürdürmesi, akıllı telefonla ilgili yan hizmetlerin de önemini artırıyor. Bu hizmetlerden en önemlisi, akıllı telefon tamir merkezleridir.

Bu merkezlerden hizmet talep etmeden önce bilinmesi gerekenler ise şunlardır:

  1. Kurumun kaliteli hizmet vermesi oldukça önemlidir. Bunu anlamayı sağlayan etmen ise, kurumun şeffaf hizmet etmesidir. Tamir ve çözümler için müşterileriyle sürekli iletişim kuran ve sunduğu hizmetlerden dolayı gerçekleşen memnuniyetleri sitesinde veya sosyal medya platformlarında paylaşan kurumların kalitesinden emin olunabilir.
  2. Akıllı telefon tamiri için kullanılan malzemelerin orijinal olması önemlidir. Bunun için tamir merkezinden ufak bir brifing almakta fayda vardır.
  3. iPhone ekran değişimi yapacak kişinin veya herhangi bir markanın akıllı telefon modelinin ekranını değiştirecek kişinin uzman olması gerekiyor. Uzman bir kişi, çok kısa süre içerisinde ekran değişimini gerçekleştirebilir ve müşteri bekletilmeden çözüm sağlanabilir. Uzun süre müşterinin beklemesine neden olan merkezlerin uzmanlıklarından şüphe edilebilir.
  4. Telefon tamiri yapacak şirketin veya firmanın internet üzerinden de araştırılmasında fayda var. Artık aktif olarak kullanılan internette birçok firmanın sunduğu hizmetler hakkında fikir edinebilmek mümkün oluyor. Müşteri deneyimlerinin paylaşıldığı siteler veya forumlar öncelikli ziyaret edilecek adreslerdir.
  5. Son olarak da fiyat bazında piyasadaki ücretlerin çok üzerinde bir uygulamanın olmamasına dikkat edilmesi lazımdır. Yine çok aşağıda bir fiyatın sunulması da doğru değildir. En azından ekran değişimi için kullanılan malzemenin kalitesizliği akla gelebilir. Ucuz fiyat, ucuz ürün kullanımının bir işaretidir.

iPhone ekran değişimleri nasıl yapılıyor?

Apple markasının iPhone modellerine yönelik ekran değişimleri ince ve titiz çalışmalar neticesinde 10-15 dakikada halledilebiliyor. Uzman şirket ve teknisyen ekip tarafından icra edilen ekran değişimi sonrasında ekran performansında mükemmel bir değişimi kullanmaya başladığınız anda hissedebilirsiniz. iPhone ön cam değimi, mevcut ekran teknolojisine dokunulmadan gerçekleştiriliyor. Eğer ekranın önündeki camda meydana gelen çizik veya çatlaklar LCD ekran teknolojisinin tümüne zarar vermediyse, sadece ön cam değişikliği yapılarak daha az maliyetli bir işlem gerçekleşmiş oluyor.

iPhone ekran değişimi ihtiyacı ise, ekranın tamamının deforme olmasından kaynaklanabiliyor. Bunun işareti ise, dokunmatik yapısının giderek bozulması, zayıflaması, hassasiyetinin azalması gibi alametlerdir. Bu tür durumlarda modelin orijinal ekran teknolojisine uyum sağlayacak bir ekran takılarak sorun çözülebiliyor. Orijinal ekran kullanılması, telefonla ekran arasında meydana gelebilecek herhangi bir uyuşmazlığında söz konusu olmasını engelliyor. Orijinal olmayan bir ekran değişimi yapıldığında herhangi bir sorun ve problem ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle ekran değişimi yapacak merkezin iPhone modellerinin ekran teknolojisi hakkında bilgi sahibi olması ve orijinal ürünlere sahip bulunması lazımdır.

Telefon ekranları neden zarar görüyor?

Apple gibi bir markanın iPhone modellerinde de ekranla ilgili problemlerin çıkması, insanı sukutu hayale uğratan bir durum yaratıyor. Ancak hiçbir marka için telefon ekranları asla kırılmaz ve deforme olmaz denilemez. Dolayısıyla Apple markasının iPhone modelleri açısından da durum aynıdır. Genellikle sert darbeye maruz kalma gibi durumların ekranların tamamına zarar verebiliyor. Düşme, üzerine basma, telefonun üzerine ağır bir eşyanın düşmesi gibi durumlar ekranlar için tehdit unsurudur. Sürekli elimizde bulunan telefonların düşme riskleri de oldukça fazladır. Dalgınlık ve dikkatsizlikten dolayı telefonların düşürülmesi ve üzerine basılması ekranlara önemli ölçüde zarardır.

iPhone  Ekran Değişimi Nerede Yapılıyor ?

iPhone  Ekran Değişimi Kadıköy‘de mağazamızda 45 Dk içinde tamamlanmaktadır. Firmamız, İstanbul ve İstanbul dışından talepleri karşılayabilecek operasyon merkezinde her model ve markanın ekran değişimlerini yapabiliyor. Uzmanlar tarafından yapılan değişikler, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşerek kontrol ediliyor. Yapılan kontrollerden geçen telefonlar hemen sahiplerine teslim ediliyor. iPhone modelinin ekran değişim çözümleri için de firmamızla irtibat kurulabilir.

İPhone ekran değişimi hizmeti

İPhone ekran değişimi hizmetini talep edenler; dokunmatik açısından herhangi bir sıkıntı çekmeseler bile ekranlarının değişimini talep edebiliyor. Kırık ve çatlak olan durumlarda dokunmatik bazen zarar görmeyebiliyor. Ancak çatlak camın yarattığı huzursuzluktan dolayı ekranın tamamen değiştirilmesi; veya sadece ön cam kısmına zarar gelmiş olması halinde ön camın değişimin yapılması icap ediyor. Ekran kullanımından sağlanılan deneyimi daha üst perdeye çıkaran bu değişimden sonra da telefon ekranının kırılmaması adına dikkat etmek lazımdır. Yeni takılan ekran için de yüzde yüz kırılmaz veya kırılmaz cam gibi ibarelerin kullanılması gerçeği asla yansıtmıyor.

Bazı kurumlar, değiştirilen ekran üzerine kırılmaz cam takabiliyor. Ancak kırılmaz diye nitelenen bu camların da kırılabileceğini ifade etmek lazımdır. Kırılmaz cam ifadesi halk içinde yerleşen bir sıfat haline gelse de, asla böyle bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla iPhone orijinal ekran değişimi sonrasında da dikkat edilmesi ve bir kez daha ekranla ilgili mağduriyet yaşanmaması adına oldukça önemli bir hususu ifade ediyor.

 

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “ekran değişimi nasıl yapılır?”, “Siri’nin tamiri mümkün mü? “gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

 

 

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları
4.9 (98.33%) 24 oy verildi